V jeho rámci se o víkendu ve sportovní hale v Jedovnici střetne s celky FBC Vikings Kopřivnice, FbK Svitavy, FBC Asper Šumperk a Sokol Brno III.

SFK KOZEL POČENICE – 1. FBK ROŽNOV P. R. 8:5 (2:0, 1:4, 5:1)

Kozlové nastoupili do utkání jak se nakonec ukázalo s nejsilnějším protivníkem ve skupině v netradičním složení, když trenéři vedeni snahou rozložit sílu na více útoků rozdělili produktivní trio Zapletal – Bláha – Uhrinovský. Do poloviny utkání domácí hru kontrolovali, což dokumentovalo třígólové vedení. To však celek Počenic ukolébalo a florbalisté Rožnova dokázali za dvě a půl minuty obrátit skóre na 3:4. Když se Rožnovští na začátku posledního dějství trefili popáté, nevypadalo to s bodovými ambicemi pořadatelského týmu valně. Ale sestava stažená na dva útoky a znovu obnovená spolupráce první řady otočila utkání opět na stranu Kozlů.

Branky a nahrávky: Zavadil (Bláha), L. Lepič (Hyánek), Bláha (Zavadil), Uhrinovský, Zavadil (Fiala), Olšina (Císař), Bláha, Zavadil (Olšina).
Počenice: R. Michajlovič – Fiala, Caletka, Zimek, Račko – L. Uhrinovský, Bláha, Zavadil – Císař, Olšina, Zapletal – Hyánek, Ryšavý, L. Lepič – Kozák

SFK HAVÍŘOV – SFK KOZEL POČENICE 3:7 (1:3, 1:2, 1:2)

Počenice od začátku utkání kontrolovaly a svému soupeři nedaly sebemenší naději na bodový zisk. O šest ze sedmi gólů se přitom postaral první útok, když pravý křídelní útočník Zapletal tři branky sám vstřelil a na tři nahrál.

Počenice: R. Michajlovič – Fiala, Caletka, Zimek, Račko – L. Uhrinovský, Bláha, Zapletal – Císař, Olšina, Zavadil – M. Michajlovič, Pivec, J. Uhrinovský – Kozák.
Branky a nahrávky: L. Uhrinovský (Zapletal), Zapletal (Fiala), Zapletal (Zimek), Zapletal (Zimek), Císař (Olšina), L. Uhrinovský (Zapletal), L. Uhrinovský (Zapletal).

SFK KOZEL POČENICE – GAUDOLINO UNIČOV 5:0 – kontumačně

Soupeř z Uničova po dvou sobotních prohrách na nedělní zápasy nedorazil.

S.K. P.E.M.A. OPAVA – SFK KOZEL POČENICE 0:8 (0:2, 0:1, 0:5)

Opavský tým od začátku zápasu rychlé kombinační hře Kozlů nestačil a nakonec se nezmohl ani na čestný úspěch. Brankář Počenic Radovan Michajlovič si tak na začátku nové sezony připsal první čisté konto.

Počenice: R. Michajlovič – Fiala, Caletka, Zimek, Račko, Svoboda, Kozák – L. Uhrinovský, Bláha, Zapletal – Ryšavý, Císař, Zavadil – M. Michajlovič, Pivec, J. Uhrinovský.
Branky a asistence: Bláha (Zapletal), Ryšavý (Svoboda), Račko (Císař), Zapletal (Bláha), J. Uhrinovský (M. Michajlovič), Císař (Zavadil), Císař, Pivec (M. Michajlovič).