Dynamo, jenž se pohybuje v soutěži Jihomoravské ligy mužů, v posledních dvou zápasech potvrdilo své postavení na jednom z předních míst tabulky vybojovalo celkové třetí místo v této sezoně. V sobotu se v Morkovicích postavili bučovičtí florbalisté proti Falkonům, které přehrály o tři góly. V první třetině byl gólový stav vyrovnaný a oba celky měly shodně po třech brankách, závěr však patřil Dynamu a to zvítězilo stavem 8:5. Nejvíce skóroval Dragan, čtyřikrát, Dufek proměnil dvě střely a po jedné přidal Houšť s Lazorem.

Porážku nadělili Bučovičtí také týmu Florec Brno. V úvodní třetině začalo lépe Dynamo a v koncovce ještě dvěma góly potvrdilo konečnou výhru 6:4. Tentokrát nejvíce střel proměnil Houšť, celkem tři, Lazor se trefil za golmanova záda dvakrát a jednou skóroval Dufek. „Byl to pohodový turnaj, dobře jsme si zahráli. Soupeři trochu kousali, ale byli ze spodních pater, Florec hrál o udržení. První zápas jsme odehráli v šesti, druhý v pěti lidech,“ informoval o posledních duelech jeden z hráčů Ladislav Dufek.

Z konečného třetího místa však panuje v řadách Dynama spokojenost i když to nebyla jedna z jejich nejlepších sezon. Sice nastřílelo nejvíce branek ze třinácti celků, ale také jich hodně zinkasovalo. „Měli jsme velké výkyvy, prohráli jsme dvakrát více utkání než vloni. Je nás málo, uvítali bychom posily. Hrát v pěti nám sice vyhovuje, ale když přijdou zranění, tak se ani nesejdeme. Jinak jsme se sezonou spokojení, áčko skončilo druhé, my třetí,“ dodal Dufek. Dle statistik hráčů však bučovičtí suverénně vedou v kanadském bodování. Na prvním místě je Martin Houšt v Jihomoravské lize i ve třetí lize mužů, do první trojice patří také Tomáš Dragan, Ladislav Dufek a Jaromír Lazor. „Dáváme hodně branek a jelikož je nás málo a jsme stále na hřišti, tak jsme nahoře,“ osvětlil bučovická první místa hráčů Dufek.