2. LIGA – KROMĚŘÍŽ

Růžoví plameňáci Holešov – Tipec Ludslavice 2:2 (0:1)

Branky: 27. Kolář, 30. Olša – 14. Kubo, 17. Herodes.

Růžoví plameňáci Holešov: Bačík, Kahánek, Krajcar, Novák, Olša, Kolář, Münster, Truhlář.

Tipec Ludslavice: Dunda, Panák, Herodes, Bejtkovský, Hubáček, Kubo.

Planktoni Kroměříž – Hošani Skaštice 6:9 (3:4)

Branky: 3., 4., 11. a 25. Urubek, 22. Kadlec, 28. Kratochvíl – 5., 7., 16. a 23. Sova, 6., 12. a 20. Klech, 24. Koňárek, 29. Židlík.

Planktoni Kroměříž: Kalousek, Kadlec, Kratochvíl, Urubek, Glaser, Pospíšil, Slováček, Nohava.

Hošani Skaštice: J. Motal, L. Motal, T. Motal, Židlík, Koňárek, Janalík, Klech, Sova.

Piv-Kop Velké Těšany – KSK Všetuly 2:3 (2:1)

Branky: 2. Halamíček, 7. Haloda – 4. a 29. Burian, 23. Hlobil.

Piv-Kop Velké Těšany: Haloda, Halamíček, Zavadil, Ředina, Veselý, Valach, Juřiček.
KSK Všetuly: Burian, Šlechta, Kopečný, Olšanský, Hlobil, Hasala, Zrůbek, Janalík.

Devils Kroměříž – Ferbínek Kroměříž 3:2 (2:0)

Branky: 8. a 27. Tomšej, 12. Hodný – 17. a 18. Košťál.

Devils Kroměříž: Svoboda, Absolon, Straka, Čevora, Kravarik, Tomšej, Hodný, Taufer.

Ferbínek Kroměříž: Körner, Košťál, Staněk, Peprný, Adamík, Novák, Skácel, Zbořil.

Tipec Ludslavice – Hošani Skaštice 1:3 (0:1)

Branky: 22. Bejtkovský – 12. a 22. Židlík, 24. Hložek.

Tipec Ludslavice: Bejtkovský, Kubo, Panák, Hubáček, Dunda, Herodes.

Hošani Skaštice: L. Motal, J. Motal, T. Motal, Koňárek, Janalík, Židlík, Hložek, Sova.

Růžoví plameňáci Holešov – Devils Kroměříž 7:1 (4:1)

Branky: 2. a 25. Kolář, 4. a 16. Novák, 3. Bačík, 8. Krajcar, 18. Truhlář – 11. Čevora.

Růžoví plameňáci Holešov: Bačík, Truhlář, Kolář, Krajcar, Novák, Olša, Kahánek.

Devils Kroměříž: Čevora, Hodný, Absolon, Taufer, Tomšej, Straka, Kravarik, Svoboda.

KSK Všetuly – Planktoni Kroměříž 2:3 (1:0)

Branky: 7. Hasala, 17. Zrůbek – 21. a 26. Urubek, 30. Slováček.

KSK Všetuly: Janalík, Olšanský, Šlechta, Kopečný, Zrůbek, Hlobil, Burian, Hasala.

Planktoni Kroměříž: Glaser, Urubek, Kratochvíl, Kadlec, Pospíšil, Nohava, Slováček.

Ferbínek Kroměříž – Piv-Kop Velké Těšany 4:3 (1:3)

Branky: 2. a 27. Peprný, 17. Košťál, 26. Veselý – 11. a 13. Ředina, 12. Vojtášek.

Ferbínek Kroměříž: Körner, Skácel, Peprný, Veselý, Adamík, Novák, Košťál.

Piv-Kop Velké Těšany: Haloda, Juřiček, Valach, Vojtášek, Veselý, Halamíček, Zavadil, Ředina.

Devils Kroměříž – Tipec Ludslavice 4:4 (2:2)

Branky: 4. Čevora, 22. a 23. Absolon, 15. Hodný – 3., 21. a 28. Bejtkovský, 7. Herodes.

Devils Kroměříž: Čevora, Hodný, Taufer, Tomšej, Absolon, Kravarik, Svoboda, Straka.

Tipec Ludslavice: Dunda, Kubo, Bejtkovský, Hubáček, Herodes.

Planktoni Kroměříž – Ferbínek Kroměříž 0:0

Planktoni Kroměříž: Kalousek, Glaser, Kratochvíl, Kadlec, Pospíšil, Slováček, Nohava.

Ferbínek Kroměříž: Novák, Körner, Peprný, Adamík, Staněk, Košťál.

Hošani Skaštice – KSK Všetuly 1:3 (0:1)

Branky: 27. Židlík – 13., 17. a 24. Hasala.

Hošani Skaštice: Židlík, Janalík, T. Motal, J. Motal, Hložek, Sova, Koňárek.
KSK Všetuly: Hlobil, Šlechta, Olšanský, Zrůbek, Kopečný, Hasala, Burian.

Piv-Kop Velké Těšany – Růžoví plameňáci Holešov 0:4 (0:2)

Branky: 5. Krajcar, 15. Sedlařík, 17. Truhlář, 29. Novák.

Piv-Kop Velké Těšany: Halamíček, Haloda, Ředina, Veselý, Valach, Juřiček, Zavadil.

Růžoví plameňáci Holešov: Kahánek, Truhlář, Krajcar, Kolář, Novák, Olša, Sedlařík.

Střelci

23 – Martin Klech (Hošani Skaštice) a Martin Olša (Růžoví plameňáci Holešov)

19 – Lukáš Salajka (Tipec Ludslavice)

17 – Michal Židlík (Hošani Skaštice)
16 – Zdeněk Konečník (Hošani Skaštice) a Antonín Sova ( Hošani Skaštice)

13 – Marek Bejtkovský (Tipec Ludslavice) a František Novák (Růžoví plameňáci Holešov)

12 – Jan Urubek (Planktoni Kroměříž)

10 – Jakub Kolář (Růžoví plameňáci Holešov), Zdeněk Prokop (Tipec Ludslavice), Pavel Vojtášek (Piv-Kop Velké Těšany) a Libor Blaha (Planktoni Kroměříž)
Pořadí: 1. Růžoví plameňáci Holešov 88:34 48, 2. Hošani Skaštice 117:58 44, 3. Tipec Ludslavice 70:47 40, 4. KSK Všetuly 46:57 29, 5. Planktoni Kroměříž 46:71 28, 6. Ferbínek Kroměříž 44:60 25, 7. Devils Kroměříž 35:84 14, 8. Velké Těšany 37:72 12.

1. LIGA – ZLÍN

LEDO Zborovice – Young boys Baťov 1:3 (0:1)

Branky: 18. Bezslezina – 11. Heida, 27. Houser, 29. Bača.

LEDO Zborovice: L. Makový, B. Makový, Jenerál, Švejcar, Bezslezina, Štěpánek.

LEDO Zborovice – Spalmotor Olimpo Tlumačov 0:2 (0:0)

Branky: 20. Křenek, 26. Juhaňák.

LEDO Zborovice: L. Makový, Jenerál, Štěpánek, Bezslezina, Švejcar, B. Makový.

LEDO Zborovice – VŠSK Univerzita Zlín 0:5 – kont.
LEDO Zborovice – FC Internazionale Otrokovice 0:5 – kont.

Střelci

30 – Lukáš Sadil (1. FC Bus Zlín)
24 – Miroslav Ředina (ASC Bohuslavice)

23 – Václav Gazda (NASA Napajedla)

20 – Michal Kolář (FC Internazionale Otrokovice)

19 – Pavel Březina (NASA Napajedla)

18 – Radek Machalíček (ASC Bohuslavice)

17 – Tomáš Malota (1. FC Bus Zlín)

15 – Zbyněk Vlček (ASC Bohuslavice)

14 – Michal Juhaňák (Spalmotor Olimpo Tlumačov) a Tomáš Křenek (Spalmotor Olimpo Tlumačov)

Pořadí: 1. ASC Bohuslavice 82:37 57, 2. NASA Napajedla 95:50 46, 3. FC Internazionale Otrokovice 87:50 40, 4. 1. FC Bus Zlín 76:74 36, 5. Young boys Baťov 57:60 33, 6. Zanzibar Prštné 56:48 32, 7. VŠSK Univerzita Zlín 64:64 31, 8. LEDO Zborovice 57:64 24, 9. Omegaspor 97 39:60 24, 10. Jiskra Otrokovice 45:48 23, 11. SFC Otrokovice 37:112 17, 12. Spalmotor Olimpo Tlumačov 53:81 13

2. LIGA – ZLÍN

Bernard Napajedla – Středa Chropyně 2:4 (0:3)

Branky: 26. Vrzala, 28. Roubal – 2. a 14. M. Chytil, 14. a 24. Novotný.

Středa Chropyně: Koláček, D. Chytil, M. Chytil, Novotný, Hradil, Dobrý, Vymětal, Křepelka.

SK IMOS Kvasice – Futurum Zlín 3:3 (1:1)

Branky: 5. M. Večerka, 24. a 29. Kopecký – 14., 20. a 22. Josefík.

SK IMOS Kvasice: Ambruz, Kopecký, J. Večerka, M. Večerka, Otýpka, Ševčík, Novotný, Belza.

Legea Otrokovice – Středa Chropyně 1:2 (1:1)

Branky: 1. Ančinec – 6. Křepelka, 29. M. Chytil.

Středa Chropyně: Koláček, D. Chytil, M. Chytil, Dobrý, Křepelka, Hradil, Novotný, Vymětal.

SK IMOS Kvasice – Legea Otrokovice 2:2 (1:1)

Branky: 5. a 22. Ševčík – 4. Čonka, 24. Hubík.

SK IMOS Kvasice: Ambruz, Belza, Kopecký, J. Večerka, M. Večerka, Otýpka, Ševčík, Novotný.

TEFO Chropyně – Parador Team Březolupy 3:1 (1:0)

Branky: 14. a 29. Tvrdý, 17. Kuchařík – 27. Šišák.

TEFO Chropyně: Blažek, Kuchařík, Rozsypal, Dobrý, Jež, Tvrdý.

TEFO Chropyně – FC Gunners Boršice 4:5 (2:1)

Branky: 13. a 25. Tvrdý, 14. Kuchařík, 20. Dobrý – 17. a 23. Šimek, 9. Gál, 18. Ulrich, 27. Kusenda.

TEFO Chropyně: Blažek, Kuchařík, Rozsypal, Dobrý, Jež, Tvrdý.

TEFO Chropyně – SC Sogos Otrokovice 1:7 (0:2)

Branky: 20. Dobrý – 2., 7. a 26. L. Karlík, 21. a 24. S. Karlík, 18. Zvonek, 28. Schráček.

TEFO Chropyně: Krutil, Rozsypal, Dobrý, Vlasatý, Kuchařík, Mužík.

TEFO Chropyně – FC Berry Zlín 1:6 (1:3)

Branky: 13. Kuchařík – 14., 20. a 24. Vavřínek, 9. Foukal, 13. M. Peterka, 18. J. Peterka,

TEFO Chropyně: Krutil, Rozsypal, Kuchařík, Vlasatý, Dobrý, Mužík.

Futurum Zlín – Středa Chropyně 8:1 (5:1)

Branky: 3., 4., 5., 24. a 25. Josefík, 6. a 12. Nesvadba, 29. Fojtík – 1. Heger.

Středa Chropyně: Míša, Chytil, Heger, Hradil, Dobrý.

SK IMOS Kvasice – Středa Chropyně 8:4 (3:2)

Branky: 13., 14. a 25. M. Večerka, 2. Novotný, 20. Musil, 26. Brázdil, 27. Kopecký, 29. J. Večerka – 10., 14. a 28. Chytil, 7. Novotný.

SK IMOS Kvasice: Belza, Ševčík, Kopecký, Brázdil, Horsák, M. Večerka, J. Večerka, Musil, Ambruz, Otýpka, Novotný.

Středa Chropyně: Míša, Heger, Hradil, Chytil, Dobrý, Křepelka, Novotný.

Bernard Napajedla – SK IMOS Kvasice 4:2 (1:1)

Branky: 2. Kašný, 18. Laciga, 26. Kurzer, 29. Smyček – 13. Ambruz, 27. J. Večerka.

SK IMOS Kvasice: Ševčík, Kopecký, Brázdil, Horsák, J. Večerka, M. Večerka, Musil, Ambruz, Otýpka, Novotný.

Střelci

25 – Jan Večerka (SK IMOS Kvasice)

22 – Michal Vitásek (Legea Otrokovice)

20 – David Čonka (Legea Otrokovice)

19 – Martin Josefík (Futurum Zlín) a David Kuchařík (TEFO Chropyně)

18 – Jiří Nesvadba (Futurum Zlín)
17 – Jaroslav Laciga ( Bernard Napajedla)

15 – Robert Heč (FC Berry Zlín), Roman Šimek (FC Gunners Boršice) a Jaroslav Nožička (FC Gunners Boršice)

Pořadí: 1. Bernard Napajedla 76:30 48, 2. SK IMOS Kvasice 76:36 43, 3. Legea Otrokovice 70:43 39, 4. Futurum Zlín 65:62 35, 5. Středa Chropyně 58:61 34, 6. FC Berry Zlín 50:56 28, 7. TEFO Chropyně 63:83 26, 8. SC Sogos Otrokovice 51:51 25, 9. Parador Team Březolupy 38:72 18, 10. FC Gunners Boršice 60:113 18