Ze čtyř regionálních týmů získali hráči Ekosolarisu stejně jako BURE šest bodů. Nedařilo se dalším dvěma kroměřížským týmům. Vokno vyhrálo jen jednou v derby s Victorií, a ta zůstala bez bodu na posledním místě tabulky.

Ekosolaris Kroměříž – Nerazzurri 5:1 (1:0)

Ve druhém poločase hráči Ekosolarisu přidávali jeden gól za druhým. Soupeř snížil jen náhodnou tečovanou střelou ze standardní situace.

Branky Ekosolarisu: M. Pospíšil, Bubla, Židlík, Potočný, Kvasnička.

Ekosolaris: Maceja – Menšík, Klammert, Kvasnička, M. Pospíšil, Kolman, Bubla, R. Pospíšil, Potočný, Židlík.

SK BURE Hulín – Vizovice 5:4 (2:3)

BURE začalo špatně. V 6. minutě už prohrávalo 0:2. O dvě minuty později hulínský tým snížil, ale vzápětí inkasoval potřetí. Sedm vteřin před koncem první půle se BURE prosadilo ještě jednou gólově. Po změně stran se hra hulínského týmu zlepšila a soupeře téměř k ničemu nepustil.

BURE nastřelilo dvakrát tyč. Až ve 24. minutě se podařilo Hulínu vyrovnat. Remízový stav však dlouho nevydržel. Ve 27. minutě se dvakrát tečovaná přihrávka dostala k volném útočníkovi Vizovic, a ten se nemýlil. Síla hulínského mužstva se ukázala v posledních minutách, když ve 29. minutě nejdříve vyrovnalo a dvacet vteřin před koncem rozhodlo o svém vítězství.

Branky: Sedlář 2, Jurášek, Zavadil, Barták.

BURE: Šůstal – Burda, Zavadil, Jurášek, P. Tabara, A. Tabara, Barták, Sedlář, P. Němec.

Vizovice – Ekosolaris Kroměříž 0:3 (0:2)

Také ve svém druhém utkání bodoval Ekosolaris naplno. Vítězný tým se prezentoval pozornou obranou, za kterou se několika skvělými zákroky blýskl gólman Maceja.

Branky Ekosolarisu: Židlík 2, Kvasnička.

Ekosolaris: Maceja – Menšík, Klammert, Kvasnička, M. Pospíšil, Kolman, Bubla, R. Pospíšil, Potočný, Židlík.

Internazionale – SK BURE Hulín 7:3 (4:0)

Druhý zápas na turnaji se týmu BURE nepovedl. Po špatné úvodní desetiminutovce prohrával o čtyři góly. Hulínští hráči předvedli netaktický výkon a dělali zbytečné chyby. V druhé půli se jejich hra uklidnila a přišlo zasloužené snížení dvěmi přesnými střelami. Další slibné šance zůstaly nevyužity.

Za stavu 4:2 Internazionale během dvou minut vstřelilo další dvě branky a v podstatě bylo rozhodnuto. Z brejkové situace dokázalo BURE ještě jednou skórovat a zdramatizovat závěr utkání. Soupeř však drama nepřipustil a svým sedmým gólem rozhodl o jasné výhře.

Branky: P. Němec 2, Sedlář.

BURE: Šůstal – Burda, Zavadil, Jurášek, P. Tabara, A. Tabara, Barták, Sedlář, P. Němec.

SK BURE Hulín – Nerazzurri 4:0 (1:0)

Do třetího zápasu nastoupilo BURE bez vykartovaného Burdy a zraněného P. Tabary. Cíl byl jasný. Hrát zezadu a spoléhat na brejkové situace. Vyrovnaných prvních deset minut moc gólových situací nepřineslo. Vyčkávací taktika Hulínských slavila úspěch v 11. minutě, kdy krásným gólem z hranice devíti metrů překonal soupeřova brankáře P. Němec.

Ve druhé půli se hráčům BURE dařilo držet míč na svých nohou a soupeři nezbývalo nic jiného, než faulovat. Během osmi minut nasbírali hráči Nerazzurri pět trestných chyb. Toho BURE dokázalo využít při druhém a třetím gólu, kdy nejdřív Sedlář a posléze A. Tabara zvyšovali z penalty až na 3:0. Poslední gól přidal Zavadil.

Branky: P. Němec, Sedlář, A. Tabara, Zavadil.

BURE: Šůstal – Zavadil, Jurášek, P. Tabara, A. Tabara, Barták, Sedlář, P. Němec.

Ekosolaris Kroměříž – Internazionale 2:3 (1:2)

Ekosolaris vedl 1:0, ale ještě do přestávky soupeř průběh otočil. Za stavu 1:2 měli kroměřížští hráči super šanci, ale nepodařilo se jim trefit prázdnou branku. Přesto vyrovnali, ale výborný tým Internazionale rozhodl třetí brankou.

„Byl to vyrovnaný, remízový zápas, ale nedali jsme několik velmi jasných šancí, a proto se radoval z vítězství soupeř,“ řekl kroměřížský Vojtěch Menšík.

Branky Ekosolarisu: Židlík, Kolman.

Ekosolaris: Maceja – Menšík, Klammert, Kvasnička, M. Pospíšil, Kolman, Bubla, R. Pospíšil, Potočný, Židlík.

Lihovar Kojetín – Victoria Kroměříž 6:0 (3:0)

„První zápas jsme nezvládli. Přijeli jsme na poslední chvíli a už po 55 vteřinách jsme prohrávali 0:2. V tomto zápase jsme byli soupeři jen tréninkovým partnerem. Porážka 0:6 mluví za vše,“ řekl hráč Victorie David Běťák.

Victoria Kroměříž: Ginter – Bačinský, Běťák, Hrtús, Lajkep, Suchánek, Veselý, Bartůšek, Michalec.

Vokno Kroměříž – Druko Zlín 2:5 (1:2)
Victoria Kroměříž – Vokno Kroměříž 3:5 (1:1)

„Do druhého utkání jsme vstoupili aktivněji. Vedli jsme 1:0 a měli jsme další velkou šanci, která skončila střelou do břevna. Při další šanci zachraňoval hráč Vokna na brankové čáře. Bohužel jsme si v závěru zase vybrali slabší chvilku. Doplatili jsme na vlastní nesoustředěnost. Vokno zápas nakonec otočilo,“ řekl David Běťák, hráč Victorie.

Branky Victorie: Bačinský 2, Suchánek.

Victoria Kroměříž: Ginter – Bačinský, Běťák, Hrtús, Lajkep, Suchánek, Veselý, Bartůšek, Michalec.

Vokno Kroměříž – Jerevan Slavičín 1:6
1. Internazionale 6 5 1 0 29:12 16
2. Lihovar Kojetín 6 5 0 1 23:8 15
3. Jerevan Slavičín 6 4 2 0 22:8 14
4. BURE Hulín 6 4 0 2 22:19 12
5. Speed Otrokovice 6 3 1 2 17:20 10
6. Ekosolaris Kroměříž 6 3 0 3 17:17 9
7. Druko Zlín 5 2 0 3 16:17 6
8. Vokno Kroměříž 6 2 0 4 16:19 6
9. Rovers Otrokovice 5 1 1 3 11:21 4
10. Vizovice 6 1 1 4 16:27 4
11. Nerrazzurri 5 1 0 4 5:15 3
12. Victoria Kroměříž 5 0 0 5 8:18 0