TATRAN LITOVEL – TJ BYSTŘICE P. H. 27:24 (16:12)

„Kromě začátku, kdy jsme asi v sedmé minutě vedli 4:2, jsme po zbytek zápasu prohrávali. Domácí stav otočili a udržovali si potřebný náskok. Šanci dotáhnout se jsme měli na konci první půle, kdy jsme hráli přesilovku, ale tu jsme prohráli 0:3,“ kroutil nevěřícně hlavou bystřický kouč Bohumil Kolář.

Trenér hostů si vzal oddechový čas a hráčům kladl na srdce, aby zbytečnou střelbou a technickými chybami zvládli závěr poločasu, ale to se jeho svěřencům nepovedlo.

„Ve druhé půlce jsme mírně náskok domácích dotahovali a v jednu chvíli to bylo jen o jeden gól, ale výsledek jsme nedokázali zvrátit. Na naší prohře se výrazně podílel svým výborným výkonem brankář domácích Michal Baránek, který nás hodně vychytal,“ poznamenal Kolář.

Hosté měli velmi malé procento úspěšnosti střelby, a proto nedotáhli utkání k bodovému zisku. Zklamáním byly výkony křídel. Nedařilo se ani kanonýrovi Dobešovi, na kterého se bystřický tým v celé sezoně spoléhal. V Litovli dal jenom dvě branky.

„Kdybychom v posledním utkání vyhráli, tak bychom skončili v konečné tabulce první. Je to škoda, ale třetí místo máme jisté,“ dodal bystřický trenér.

Bystřice p. H.: Bobál, Cagášek – Vacula 8, J. Tiller 6, Samiec 4, Dobeš 2, Salvet 2, Vaclach 1, Žůrek 1, R. Tiller, Juránek, Petrovčín, Ruber, Zbránek. Trenér: B. Kolář.