V soutěži žen již tradičně triumfovaly bystřické hráčky, které obsadily tři první místa. Zvítězila Silvie Švehlíková, která na osm okruhů zahrála výborných 163 úderů. Druhá byla Petra Kouřilová se 169 údery a třetí místo vybojovala Lenka Doleželová se 172 údery. Čtvrtá výborná golfistka bystřického klubu Kateřina Tietzová nestartovala.

Znovu úspěšný byl i Jiří Solař, který zahrál skvělých 159 úderů a bezpečně s náskokem sedmi úderů vyhrál kategorii žáků. Matěj Novák byl se 172 údery čtvrtý a Jan Hudec obsadil 10. místo. Mezi žákyněmi obsadila Alena Doleželová 2. místo.

Ve velmi kvalitní a nabité kategorii mužů se prosadili i bystřičtí hráči, kterých bylo osm. Nejlepší byl Daniel Dvořák, který zahrál báječných 157 úderů a vybojoval velmi pěkné 3. místo. Mojmír Krecl se stejným výkonem 157 úderů obsadil 5. místo. Byly to nejlepší výkony bystřické výpravy. Pořadí a výkony dalších: 8. Ondřej Mlčoch 159, 9. Michal Stančík 161, 10. Martin Mlčoch 163, 22. Zdeněk Macháček 167, 28. Pavel Doležel 168, 34. Břetislav Sedláček 173 úderů.

Na technicky nejméně náročném hřišti v České republice bylo dosaženo opět mnoha skvělých výkonů a celkem 33× bylo zahráno 18 úderů. Mezi neomylně hrající golfisty se zařadilo i šest bystřických hráčů. Krecl, Stančík, Macháček a Doležel zahráli 18 úderů jednou, O. Mlčoch a Solař dokonce dvakrát.

Extraliga družstev pokračovala 9. a 10. kolem. V soutěži juniorů zahrála trojice 1. DGC Bystřice p. H. v sestavě Solař, Novák a A. Doleželová 270 a 275 úderů a v obou kolech obsadila třetí místo.

V prestižní soutěži smíšených družstev zahrálo první den družstvo 1. DGC Bystřice p. H. A v sestavě Dvořák, O. Mlčoch, Stančík, M. Mlčoch a Macháček 406 úderů a vybojovalo první místo před MGC Olomouc 410 a SK Tempo Praha 414 úderů. Družstvo 1. DGC Bystřice p. H. B v sestavě Krecl, Solař, Kouřilová, L. Doleželová, Sedláček a Švehlíková zahrálo 418 a obsadilo 4. místo před GC Rakovník 424, MGC 90 Brno 431 a SMG 2000 Ústí nad Labem 440 úderů.

Druhý den zahrál tým Bystřice A v téže sestavě dokonce 401 úderů a opět zvítězil, o prvenství se však musel rozdělit s úřadujícím mistrem ČR SK Tempo Praha. Třetí byla Olomouc 405 úderů. Tým Bystřice B zahrál 407 úderů a byl opět čtvrtý před Rakovníkem 425, Brnem 434 a Ústím 463 úderů.