V Jedovnici bodovali nejlépe mladé naděje

Nejúspěšnější byl z bystřických nadějí Matěj Novák, který na čtyři okruhy potřeboval 121 úderů a s tímto výsledkem vybojoval pěkné 3. místo v soutěži žáků.
Alena Doleželová se 139 údery obsadila 8. místo.
Nejlepší výkon z bystřické pětice podal David Pohajda, který zahrál 108 úderů a v kvalitně obsazené kategorii mužů obsadil 15. místo. Ivan Doležel s výkonem o 14 úderů horším skončil sedmnáctý.

V neděli budou golfisté bojovat v dalším kole smíšených družstev na domácí dráze

V soutěži seniorů dosáhl Oldřich Mikulík 126 úderů a skončil na 6. místě.
Současně s turnajem jednotlivců byla prvním kolem zahájena druhá liga smíšených družstev pro sezonu 2007-08. Družstvo 1. DGC Bystřice v sestavě Pohajda, Novák, Doležel a Mikulík zahrálo 477 úderů a obsadilo 5. místo.
Oblastní soutěže jihomoravských golfistů pokračují v neděli 23. září v Bystřici pod Hostýnem, kde se uskuteční 7. Open turnaj jednotlivců a 2. kolo druhé ligy smíšených družstev.