SOKOL TRNÁVKA – TJ BYSTŘICE P. H. 33:32 (14:18)

V prvním poločase plnili hostující hráči roli favorita a vypadalo to, že by je postup do dalšího kola přes soupeře, který hraje o soutěž níž, neměl minout.

„Určitě jsme byli favoritem zápasu a to nás možná trošku ukolébalo. Navíc zápas se hrál na venkovním hřišti, na což řada našich hráčů není zvyklá. Především mladí hráči nezvládli roli favorita a bojovný soupeř ukázal, že větším nasazením se dá zvítězit," přiznal hrající asistent trenéra Martin Žůrek.

Čtyřbrankový náskok si hosté vytvořili až v závěrečných sedmi minutách první půle. To hosty zřejmě ukolébalo a jejich výkon byl po přestávce už podprůměrný.

„Domácí nás postupně dotahovali, když jsme nedokázali využívat naše vyložené šance. Deset minut před koncem jsme vedli už jenom o jednu branku. Rozhodující branku, která znamenala naše vyřazení, jsme dostali tři vteřiny před koncem zápasu," dodal Žůrek.

Bystřice p. H.: Janků, Nezhyba – Zbránek 9, Hradil 7, R. Tiller 4, Žůrek 4, Doležel 4, Petrovčín 2, J. Tiller 1, Salvet 1. Trenér: Bohumil Kolář.