TJ CHEMIČKA ÚSTÍ N. L. – TJ BYSTŘICE P. H. 26:34 (14:17)

V první čtvrthodině to bylo hodně vyrovnané utkání. Postupem času dokázala Bystřice navyšovat svůj náskok a v poločase vedla o tři branky.

„Měl jsem obavy, jak kluci zvládnou dlouhou cestu. Naštěstí to zvládli a velmi dobře se s tím vypořádali," sdělil trenér Bystřice Bohumil Kolář.

Ve druhém poločase měli hosté utkání pod kontrolou. Pět minut před koncem vedli o čtyři, ale rozhodčí je poslali do oslabení.

„Vypadlo to, že by se koncovka mohla zdramatizovat. Oslabení jsme však vyhráli 2:0. Výborně zahrál Honza Zbránek, který dal obě branky. V tom okamžiku se Ústí už smířilo s prohrou. Největší problém nám dělal Šuma, který ještě loni hrál extraligu v Lovosicích. Bývalý reprezentant nám dal deset branek," podotkl bystřický trenér Bohumil Kolář.

„Přijel k nám velmi zkušený celek, který si zahrál i extraligovou soutěž. Dlouhodobě nám dělá problémy obranná hra, hlavně spojek, které střílí z osmi metrů bez kontaktu a brankáři jsou v této situaci téměř bez šance," hodnotil utkání kouč Chemičky Tomáš Velek

Bystřice p. H.: Janků, Apolenář – Dobeš 7, Žůrek 7, Zbránek 6, J. Tiller 5, R. Tiller 4, Vaclach 2, Salvet 2, Juránek 1, Petrovčín, Hradil, Románek. Trenér: Bohumil Kolář.