SFK Kozel Počenice B – FBC Sokol Bojkovice 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Kozlové si v celém utkáni proti pořádajícímu oddílu udržovali znatelnou převahu, kterou se jim však nepodařilo vyjádřit více než pěti vstřelenými brankami. Skóre otevřel v 8. minutě ušmudlanou střelou Tomáš Bláha. Tentýž hráč pak o minutu později rozehrával volný úder na půli hřiště.

Nikdo ze spoluhráčů se mu však nenabízel, a tak vypálil nazdařbůh na branku soupeře a míček skončil k překvapení všech až v síti. V úvodu druhé třetiny završil Bláha hattrick, když zužitkoval Štepitovo vysunutí po křídle. Bojkovice se dostávaly do šancí minimálně, přesto se jim podařilo po pěkné kombinaci v začátku závěrečného dějství snížit na 3:1.

To však bylo z jejich strany vše. Byly to naopak Počenice, které zásluhou přesilovkové teče Kozáka a přesné střely Vojty Paligy stanovily konečný účet utkání.

Branky a nahrávky: 8. Bláha (L. Uhrinovský), 9. Bláha, 17. Bláha (Štepita), 37. Kozák (L. Uhrinovský), 37. Paliga (Ryšavý). Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0.

Počenice B: Chrást – Caletka, Kozák, Štepita – L. Uhrinovský, Bláha, J. Uhrinovský, Paliga, Hyánek, Ryšavý.

Slovácký FBK Spartak Hluk B – SFK Kozel Počenice B 6:5 (1:2, 0:2, 5:1)

Do zápasu s tradičním soupeřem z Hluku vstoupili Kozlové s chutí a byli o poznání aktivnější než slovácký soupeř. Podařilo se jim také otevřít brankový účet utkání, konkrétně v 6. minutě zásluhou Lukáše Uhrinovského. Obrovskou šanci poté zahodil Ryšavý, a tak přišel trest v podobě vyrovnání na 1:1.

To Kozly ale nemuselo mrzet dlouho, protože na 1:2 upravoval hned v zápětí Jiří Uhrinovský. Až ve 25. minutě zasadili Počeničtí Hluku úder, a to hned dvojnásobný. Nejprve zacílil neomylně J. Uhrinovský a 17 vteřin po něm skončila za zády jinak výborně chytajícího Podškubky i Caletkova dalekonosná střela.

Když po necelých šesti minutách třetí třetiny vystřelil z křídla Hyánek a mohl ve vítězném gestu zvednout ruce nad hlavu, zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Domácí však postupně začali snižovat a ve 12. minutě srovnali na 5:5. V závěru Hluk zázračně strhl vedení na svou stranu.

Branky a nahrávky: 6. L. Uhrinovský (J. Uhrinovský), 12. J. Uhrinovský (L. Uhrinovský), 25. J. Uhrinovský (Bláha), 25. Caletka, 36. Hyánek (Ryšavý). Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0.

Počenice B: Chrást – Caletka, Kozák, Štepita – L. Uhrinovský, Bláha, J. Uhrinovský, Paliga, Hyánek, Ryšavý.