KH OREL PASKOV – TJ HOLEŠOV 40:32 (20:18)

Holešov nastoupil v Paskově bez pravé spojky. V sestavě chyběli Murín i Šneidr. Zraněn byl i Gallus. Nenastoupil ani Konečný. Už v 5. minutě skončil zápas pro Koplíka, který viděl červenou kartu.

Ve 20. minutě prvního poločasu Holešov prohrával jen o jednu branku. V poločase ztrácel na domácí Paskov dva góly.

V polovině druhého poločasu se Holešovu sesypala obrana a domácí trestali svého soupeře z trháků.

„Do té doby to bylo vyrovnané utkání. Prohrávali jsme o dvě branky, ale potom jsme domácím čtyřikrát dali míč do ruky a ti toho stoprocentně využili. Navíc jsme šli do oslabení a o zápase bylo rozhodnuto,“ řekl trenér Holešova Josef Votava, který měl jen dva hráče na střídání, a to bylo znát na fyzičce hostujícího týmu.

Holešov: Luňák – Capil 11, Zetík 6, Kasaj 5, Pavlas 3, Konůpka 2, Procházka 2, Koplík 1, Bábek 1, Růžička 1. Trenér Josef Votava.

TJ HOLEŠOV – SOKOL II PROSTĚJOV B 25:22 (13:15)

Domácí nastoupili bez celé řady hráčů základní sestavy. Chyběli Luňák, Gallus, Zetík, Bubela, Murín, Konůpka a Koplík. Konečný pomohl mužstvu až ve druhém poločase. Po prohrané první půli se zápas zlomil v 50. minutě, kdy domácí odskočili ze stavu 20:20 až na 25:20 a zápas se štěstím vyhráli.

V brance nastoupil až třetí gólman Rypka a chytal velmi dobře.

„Ještě po deseti minutách jsme vedli. Potom soupeř po našich nepřesnostech otočil stav na 13:15. Ve druhém poločase nám hodně pomohl Konečný, který si odskočil z oslav po narození potomka. Bez něj bychom asi nevyhráli. Velmi dobrý výkon podal brankář Rypka, který se stal naší jedničkou,“ dodal kouč Holešova Josef Votava.

Holešov: Rypka – Capil 10, Růžička 3, Kasaj 3, Gahura 3, Šneidr 2, Bábek 2, Procházka 1, Konečný 1, Trenér Josef Votava.