Při nehodě nedošlo k žádnému zranění, ale vyskytla se obava z možného úniku pohonných hmot do vody.

"Velitel zásahu potvrdil ohlášené skutečnosti mimo možného úniku provozních kapalin do potoka," informoval mluvčí hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Libor Netopil.

Jednotka provedla zabezpečení auta značky Škoda proti vzniku požáru, následnému úniku provozních kapalin a odpojila akumulátorovou baterii, která se spolu s celou přední motorovou částí nacházela pod vodou.

„Pro následné vyproštění auta z rokle si velitel vyžádal výjezd jeřábu ze stanice profesionálních hasičů Otrokovice. Po ustavení jeřábu vytáhli auto zpět na cestu," popsal Netopil.

To, že smolný den může mít každý, dokazuje i zjištěná příčina celé události. Řidička si po zaparkování na krajnici vozovky a vysednutí všimla, že jedno z oken zůstalo otevřené. Usedla tedy do auta a po zasunutí klíčku do spínací skříňky chtěla okno zavřít.

„Bohužel klíčkem pootočila více, než bylo nutné a nastartovala motor. Měla však zařazenou zpátečku. Auto se rozjelo ke svahu, kde se na terénní nerovnosti otočilo a zajelo motorovou částí do potoka," uzavřel Netopil.