„Při průjezdu levotočivou zatáčkou v úseku klesání ve směru na Bunč nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do stromů,“ uvedla za kroměřížskou policii tisková mluvčí Simona Kyšnerová.

Mladý muž za volantem škodovky vyvázl bez úhony. Zranění však utrpěli jeho tři spolujezdci ve věku osmnáct, devatenáct a dvacet let. Záchranáři je převezli do nemocnic v Kroměříži a ve Zlíně.

„Poblíž hotelu Bunč se srazil osobní automobil se zvěří s následným nárazem do stromu. Zraněny byly tři osoby. Nejvážnější zranění utrpěla spolujezdkyně na zadním sedadle. Sanitka ji převezla na urgentní příjem Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Dva muži, ročník 2000 a 2003, byli převezeni s lehčími poraněními na chirurgickou ambulanci Kroměřížské nemocnice,“ sdělil mluvčí krajských záchranářů Jakub Omelka.

„Svou roli při nehodě sehrál pravděpodobně i alkohol. Také orientační test na drogy byl u mladého řidiče pozitivní. Dopravní nehodu vyšetřují kroměřížští kriminalisté společně s dopravními policisty. Na vozidle vznikla škoda dvacet tisíc korun,“ doplnila Kyšnerová.

Muž vjel v Želechovicích nad Dřevnicí do restaurační zahrádky.
Auto vjelo do hostů restaurace na Zlínsku, dva těžce zranění