„Nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky, která byla mokrá, a v zatáčce dostala smyk. Tím se dostala mimo silnici, kde vjela do příkopu. Ten ji lehce nadhodil, přední částí se zabořila do pole a pak se otočila na střechu,“ popsal velitel zasahujících hasičů Petr Jasinský.

Dívka se lehce zranila, proto jí zdravotnická záchranná služba odvezla do nemocnice k ošetření. „My jsme zajistili vozidlo proti požáru a následně ho otočili zpět na kola. Provozní kapaliny z něj naštěstí neunikly,“ doplnil Jasinský.

Jen pár minut poté, kdy první jednotka hasičů vyrazila do Jarohněvic, bouralo další vozidlo u Hradiska. „Tři chlapci vyletěli z vozovky, přitom se jim podařilo přerazit ceduli s názvem obce a nakonec se v poli několikrát otočili přes střechu,“ popsal velitel zasahující jednotky hasičů Martin Coufalík.

Všichni mladíci se při kolizi zranili, z auta se však nakonec dostali sami ještě před příjezdem záchranářů, kteří je následně ošetřili. „Zajímavé na celé nehodě bylo to, že auto bylo čerstvě po technické, ale vzadu nemělo vůbec sedadla. Navíc na něm byly sjeté pneumatiky a děravý výfuk. My jsme museli odpojit baterku a zachytávat unikající benzin,“ dodal Coufalík.