Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Martin Nevyjel

Zástupce ředitele redakcí

archiv Martina Nevyjela

 

V médiích jsem začal pracovat před 18 lety. Sice jsem původně vystudoval pedagogickou fakultu v Hradci Králové, ale má kariéra ve školství byla opravdu velmi krátká. Ale pro obě strany jistě zajímavá… 

Psal jsem nejdříve pro týdeník Slovácké noviny v Uherském Hradišti, postupem času a přerodem médií jsem pracoval i pro dvoutýdeník a deník, což dělám dodnes.

Nejraději vzpomínám na období, kdy jsem točil životopisné seriály pro televizi. To byla skutečně neopakovatelná setkání. 

archiv Martina Nevyjela

Už deset let se však plně věnuji jen práci pro naše vydavatelství. V roce 2010 jsem vedl Deníky i týdeníky ve středomoravské divizi. Po pár letech jsem je začal řídit i po stránce provozní. A v pozici ředitele divize jsem si vyzkoušel opravdu vše, třeba i práci v tiskárně. 

archiv Martina Nevyjela

Pravidelně moderuji nejrůznější setkání, které vydavatelství Vltava Labe Media v regionech pořádá. 

archiv Martina Nevyjela

A občas se se mnou Deník dostane i na místa, kam vyrážím. Téměř pravidelně je to třeba na Velkou Javořinu, kde se poslední den v roce potkávají Češi a Slováci. 

archiv Martina Nevyjela

Mám velmi rád výtvarné umění. Mezi malíři mám řadu přátel a některým z nich čas od času zahajuji výstavu. Třeba mému arménskému kamarádovi Ašotovi.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Prozkoumejte jiný region ČR: