Od osmnácti hodin totiž diváky zaplněný sál zhlédl českou verzi francouzské komedie Herci jsou unaveni. Na prknech, co znamenají svět, se předvedli Svatopluk Skopal, Vendula Křížová, Jana Boušková, Václav Vydra či Martin Zahálka. Herci a divadelníci v jedné osobě se také po ukončení představení nezdráhali se svými fanoušky vyfotit či jim věnovat autogram.

Herec Václav Vydra říká v rozhovoru pro Deník: Kroměříž mám moc rád

Jedním ze známých českých herců a divadelníků v jedné osobě, kteří o víkendu sehráli představení pro publikum ve Zborovicích, byl Václav Vydra.

Na Kroměřížsko nepřijel poprvé a určitě tu nebyl ani naposledy. Deník mu po skončení představení položil pár otázek.

Účinkoval jste už někdy ve Zborovicích, nebo je to vaše premiéra?

Tak to si nejsem jistý. Manželka Jana říkala, že jsme tu už hráli představení Turecká kavárna. Přiznám se, že si to nepamatuji, ale je to možné.

Co říkáte na zborovické publikum?

Bylo jednoznačně skvělé. Nečekal jsem to, naprosto všichni jsme byli moc příjemně překvapeni. Rádi se sem určitě do budoucna vrátíme.

A co Kroměříž? V ní asi pobýváte častěji, jaké na ni máte vzpomínky?

Naposledy jsem tam točil pohádku Peklo s princeznou. Docela často jsme také do Kroměříže jezdívali hrát. Mám ji moc rád, především tam ale žije několik mých známých, mimo jiné maminka Tondy Procházky.

Pak tam máme i známou, která nás vždycky zvala na jídlo, když jsme s kolegy v Kroměříži účinkovali. Připravila nám pokaždé lukulské hody (poz. redakce: nákladné a luxusní stolování), že jsme pak hráli všichni naprosto přejedeni.

I dnes přijela za námi pozdravit nás a podívat se. Jsou to moc hezké vztahy.