„Charismatická francouzská herečka a zpěvačka představí ve svém koncertním projektu tradiční francouzské šansony i vlastní písně a večerem své posluchače sama provede. Koncert začíná v 19 hodin," upřesnila Dana Podhajská z Městského kulturního střediska (MKS) s tím, že vstupenky je možné koupit v předprodeji MKS Holešov a to přímo na zámku v informačním centru.

Chantal Poullain vstoupila do povědomí českého publika už v osmdesátých let, kdy spolu se svým tehdejším manželem Bolkem Polívkou zazářila v představení Šašek a královna.

Dnes hostuje v pražském Divadle Ungelt v drama Edwarda Albeeho Hra o manželství a v královehradeckém Klicperově divadle v představeních Romeo a Julie, Antilopa a Mistra a Markétka.

„Je zároveň ředitelkou a zakladatelkou nadace Archa Chantal, která pomáhá zlepšovat prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí. Chantal Poullain je také výtvarnice. V uměleckém prostředí vyrůstala a stále žije. Její matka, sestra i neteře se aktivně věnují malbě," dodala Dana Podhajská.