Skupina, která se proslavily hity Máma, Ať je hudba tvůj lék nebo Only you bude hlavním hostem akce s názvem Taneční mejdan. Začátek je plánován na 20 hodin v místním kulturním domě. Návštěvníci si užijí dvě patra zábavy. Ve foyer je čeká breakdance skupiny 2BC, boxerské vystoupení a diskotéka Radia Haná. Na dobrou atmosféru se kluci z Lunetiku těší.

Co vás vedlo k tomu, že jste se dali znovu dohromady?

V roce 2008 to byly vzpomínky a nabídka oslavit 10 let, které uplynuly od doby hitu Máma. Od té doby jsme měli 80 koncertů a řekli jsme si, že by to chtělo vydat něco nového. Proto jsme dva roky pracovali na novém albu a u Vaška ve studiu jsme natočili Na vlnách. Album je už v prodeji v síti hypermarketů a na našem webu. Chceme taky znovu dělat koncerty a zažít úžasnou atmosféru, která věříme, že bude i v Kroměříži.

Který song máte nejraději?

Každý náš song má něco do sebe a každý z nás má svůj neoblíbenější. U mě je to třeba Ať je hudba tvůj lék a na novém albu Jinotaje, Otázky lásky nebo singl Na vlnách.

Jaké jsou nyní vaše profese?

Vašek má nahrávací studio ve svém domě, kde vzniklo nové album Na vlnách. Já dělám ve Snídani s Novou, ale také v radiu. Martin podniká a David se věnuje svým koníčkům a cestování.