Ten první pořádá Klub rodičů ZŠ Chvalčov a ponese se v retro atmosféře. IX. Hippie ples v tamním Kulturním domě začíná v pátek v osm hodin. Během večera se představí travesti show, k dostání budou také míchané nápoje a jiné občerstvení. Dobové oblečení je podle organizátorů vítáno.

V sobotu pak Společenský dům Sušil v Bystřici pod Hostýnem bude hostit VII. Házenkářský ples, který začíná ve dvacet hodin. Podle informačního centra každý pár, který přijde do půl deváté, obdrží jako pozornost sedmičku kvalitního vína.

Večerem bude provázet DJ Jaroslav Čápek, vystoupí Taneční skupina Stars a připravena bude také bohatá tombola. Vstupné s místenkou činí sto korun, bez místenky osmdesát. Předprodej je v tamním infocentru a vstupenky budou k dostání i na místě.

Třetí ples, který se uskuteční ve Slavkově pod Hostýnem, pořádá Myslivecké sdružení Bukovina. Tradiční Myslivecký ples se bude konat od dvaceti hodin v Kulturním domě.

K tanci a poslechu tam zahraje skupina Yantar z Olomouce. Podle organizátorů je zajištěná bohatá tombola i občerstvení a také zvěřinové speciality. Vstupné činí v tomto případě šedesát korun, místenka pak přijde na deset korun navíc.