Od osmnácti hodin pak začne grilování v tamním kulturním domě, kde bude na návštěvníky čekat spousta dobrot na grilu.

Pouťovou sobotu zahájí v jednu hodinu odpoledne bohoslužba k zahájení střílecké pouti u kapličky v Zástřizlech s požehnáním bylin a květin.

Hodinu poté vyrazí od kapličky pátý krojový průvod s vyzvednutím podstárka a stárka. Ve tři čtvrtě na tři se uskuteční vyvolání podstárky v zahradě kulturního domu Zástřizly a s taneční půlhodinou o povolení k hodování tamního starosty.

Následně se průvod přesune do Střílek, kde se připojí i další stárka a všichni společně budou pokračovat v trase po Střílkách. O půl šesté se bude konat také předtančení chasy Súsedé na výletišti u školy, kde zahraje kapela CM Velehrad.

„V osm hodit pak začne taneční zábava se skupinou Classic Kroměříž, kterou pořádá zdejší sbor dobrovolných hasičů. Návštěvníci se mohou těšit na velkolepou zábavu, občerstvení a také bohatou tombolu," láká střílecký starosta Milan Endlicher.

Nedělní den zahájí slavnostní mše svatá v kostele Nanebevzetí Panny Marie. O půl druhé odpoledne se na stříleckém fotbalovém hřišti utkají střílečtí staří páni proti Počenicím. Během dne bude na náměstí dětem k dispozici hned několik atrakcí a také stánků s perníčky.

Ve tři hodiny se v kostele uskuteční svátostné požehnání a Te Deum a neděli zakončí mistrovské utkání fotbalového okresního přeboru mezi Střílkami a Mrlínkem.