Speciální vychytávkou bude dárek pro první dva tisíce diváků, kteří přijdou do areálu festivalu: bude jím DVD skupiny Olympic „Procházka historií", které bylo natočeno v Malostranské Besedě v roce 2012. Rozdávat se bude při vstupu do areálu.

Chybět nebude soutěž v přejezdu vodní lávky, projížďky na dračích lodích, procházky po vodě v aquazorbingové kouli nebo oblíbená soutěž netradičních plavidel. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit například na plovoucí pódium Městského divadla Zlín s pohádkou „O Človíčkovi" nebo také na zábavné aktivity se sdružením TÝMY Holešov. Svézt se budou moci také na ponících, k dispozici bude obří nafukovací skluzavka a mnoho dalších atrakcí. Program rozšíří i taneční workshopy „Roztančené Rádio Zlín" pro všechny věkové kategorie nebo také host Ivan Vodochodský, který předvede své umění během kuchařské show s Tescomou.

Diváci letos nepřijdou také o oblíbené prohlídky zámku. Letos se ponesou ve stylu 1. republiky. Promítat se budou grotesky s legendárními komiky, uskuteční se také výstava historických motocyklů. Veškerý doprovodný program a atrakce budou pro diváky – jako vždy – zdarma, v ceně vstupného.

Pořadatelé připravili pro návštěvníky festivalu také bezplatnou úschovnu kol a stejně tak jako vloni i letos bude k dispozici stanová louka.

Veškeré aktuální informace, mapky stanování, parkování, vchodů atd. najdou zájemci na webových stránkách festivalu www.holesovskaregata.cz.

Program:

10.00 – otevření areálu

10.15 – Gently Irony Trio

11.00 – FLERET

11.50 – Los Perdidos

12.20 – ELKO BAND

13.00 – V.S.P.H. + kuchařská show Ivana Vodochodského

13.30 – OLYMPIC

14.30 – Lenka Dusilová

15.00 – HOLEŠOVSKÁ REGATA – přehlídka netradičních plavidel, u vody hrají Jazzzubs

15.45 – KAMIL STŘIHAVKA

16.45 – divadelní pohádka „O Človíčkovi" + KAČES A NOVÝ RUMPÁL

17.15 – ANETA LANGEROVÁ

18.15 – PŘEJEZD VODNÍ LÁVKY – na bicyklu u vody hrají Zadáci

19.10 – DESMOD

20.00 – DAN BÁRTA & EN.DRU beat box-vocall improvizace

20.45 – MIRO ŽBIRKA s kapelou

21.45 – speciální OHŇOSTROJ nad vodní hladinou ke kulatinám M.Žbirky

22.00–24.00 – Pirátská tancovačka u vody s kapelou ZADÁCI