Akce se těší dobré pověsti, což dokazuje i fakt, že letos zaplnila sál Kulturního klubu, kde bál probíhal, asi stovka lidí.

„Jsme otevření všem, mladým i seniorům. A taky už máme vybudovanou tradici,“ zdůvodňoval velký zájem za pořadatele Jaromír Kopřiva. Podle něj se organizátoři nesnažili o přesně uzpůsobený program, ale vsadili na volnou zábavu.

Večer zpestřila dobrou muzikou taneční skupina Diamant a hosté se mimo parketu a dobrého pití mohli těšit taky na tombolu.

„Dnes jsme lístky rozprodali v rekordním čase asi dvaceti minut,“ usmíval se Kopřiva. O ceny se postaraly některé místní firmy, ale také dobrovolníci z řad lidu.

„Zajímavou cenu představuje třeba kurz zdarma, který věnoval jeden zdejší provozovatel autoškoly,“ prozradil organizátor.

A jak se bavili hosté plesu? „Nemá to chybu, je to uvolnění a zábava,“ pochvaloval si například Radek Spěváček, který na akci dorazil s drobným zpožděním.

A večer se chystal pořádně protáhnout. „Postupuji klasicky. Něco popiju, povykládám a zaskotačím si na place. Vždyť je dobře, že si člověk takto může oddechnout od všech povinností. Minimálně do pondělka chci mít čistou hlavu,“ uzavřel vesele Spěváček.