Daniela Přecechtěla mohli diváci naposledy vidět ve francouzské komedii Na správné adrese. Premiéru tohoto představení měli Morkovští ochotníci minulou sobotu v Sokolovně v Morkovicích.

Mladý amatérský herec si tam zahrál už podruhé. „Předešlé představení, které jsme nacvičovali, byla moje prvotina, do té doby jsem nikde jinde nehrál, ani ve škole,“ svěřil se Přecechtěl, který toužil vyzkoušet divadelnictví už dříve, ale chyběla mu příležitost.

„Moje herectví je jedna velká náhoda. Dlouho jsem nad tím uvažoval, ale nebyly žádné možnosti a taky odvaha, abych s tím sám něco udělal. Potom se naskytla příležitost při naší první hře, kdy mě oslovili místní, tak jsem herectví vyzkoušel,“ podotkl Přecechtěl, který si na svůj koníček vyčleňuje čas mezi zaměstnáním.

„Pracuji jako inženýr kvality, což je od herectví hodně daleko. Volného času moc nemám, když je potřeba, tak si ho ale udělat musím,“ vysvětlil herec.
Dodal, že poslední hru se učil převážně u snídaně. „To jsem měl nejvíce času, věnoval jsem tomu každý den tak deset minut,“ uzavřel vyprávění Daniel Přecechtěl.

Reprízu svého úspěšného představení chystají Morkovští ochotníci na zítřek od 18 hodin, opět v Sokolovně v Morkovicích.