Hlavní zpívání se letos koná podobně jako v minulých letech ve vstupní aule Domova pro seniory U Moravy v Kroměříži. Příchozí si tam mohou zazpívat společně se smíšeným sborem AVE z Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži pod vedením sbormistra Jakuba Macka. Vystoupení začne už v 17.30 hodin, společné zpívání pak stejně jako na spoustě ostatních míst v celé České republice (a mnohdy i v zahraničí) v 18.00 hodin.

Příjemné zpestření adventního času si ale nenechají ujít ani lidé na jiných místech regionu. Potvrzena už je například účast Holešova, kde se lidé mohou sejít na tamním náměstí Dr. E. Beneše. Dalším z větších měst je pak Hulín, z menších obcí pak svoji hvězdičku na pomyslné mapě už rozsvítili třeba v Kurovicích, Přílepech nebo Osíčku.

Chcete se přidat i vy a zazpívat si ve vaší obci? Stačí nám napsat e-mail na adresu redakce.kromeriz@denik.cz a stanete se součástí naší milé tradice! Těšíme se na vás…

Svoje fotografie ze zpívání zasílejte co nejdřív po skončení zpívání na redakce.kromerizsky@denik.cz a nezapomeňte uvést místo (město, obec) kde jste zpívali a autora fotografií.