,,Do prvního souboje nastoupil tým Barexu nebojácně a zpočátku byl velmi aktivní. My jsme však dokázali až do jednatřicáté minuty držet vyrovnaný stav 4:4. Poslední třetinu jsme však nezvládli a nabídli jsme Chropyni překvapivou výhru, protože nám selhala disciplína. Celkově jsme však soupeře podcenili," přiznal autor dvou gólů Plačkova v první partii Aleš Pšurný. Jeho mužstvo si ale v následných utkáních už dávalo pozor a druhé i třetí střetnutí už zvládlo bez vážnějších komplikací.

,,Ve druhém semifinále se nám vyplatily korektury v sestavě a tím jsme dokázali eliminovat ofenzivní sílu Barexu," prozradil Pšurný.

Plačkov neponechal nic náhodě ani v rozhodujícím třetím duelu a v 16. minutě vedl už 5:0.

Ve druhé sérii porazil Hanák Team Kroměříž kolektiv Vážan 4:3 a 9:4. ,,První zápas byl vyrovnaný a dramatický od začátku do konce. Vážany v něm ve čtvrté minutě vedly 2:0 a později ještě 3:2. Ve třetím dějství se nám však po trefách Milana Berčíka a Tomáše Berčíka podařilo výsledek otočit. Ubránili jsme se i při power play soupeře tří proti šesti," oddechl si po prvním utkání forvard Hanák Teamu Kroměříž Petr Dostál. Druhá partie už měla jednoznačnější průběh. ⋌(hot)