HK KROMĚŘÍŽ – HOKEJ UHERSKÝ OSTROH 6:3 (4:1, 2:1, 0:1)

První třetinu zahájili aktivněji hráči Kroměříže a už v desáté minutě vsítili své první dvě branky. Na domácích byla zřetelná chuť ukončit sérii sedmi utkání bez vítězství. Uherský Ostroh se snažil útočit, ale často za sebou nechával mezery v obraně. Přesto se jim v 11. minutě podařilo vstřelit kontaktní gól. Domácí to však nijak nepoznamenalo a ještě do první sirény přidali další dva góly.

„Poprvé jsme se sešli téměř kompletní. Na našem herním projevu to bylo poznat,“ pochvaloval si domácí kouč Vodárek.

Ve druhé části domácí lépe bránili a soupeř měl problémy dostat se před jejich branku. Do šaten odcházely týmy za stavu 6:2.

Třetí část hry byla vyrovnaná a jedinou branku vstřelili hosté z Uherského Ostrohu.

„V závěrečné části jsme byli často vylučovaní a už jsme se nemohli dostat pořádně do hry. Neproměnili jsme nějaké šance, ale musím přiznat, že nebýt výborného gólmana Vybírala, tak mohla být koncovka mnohem dramatičtější. Hosté měli po třetí brance ještě tři velké šance, ale Vybíral je pochytal. Někteří hráči zapomněli, že se hraje šedesát minut,“ řekl k utkání trenér Kroměříže Lubomír Vodárek.

Branky a nahrávky Kroměříže: 10. Novák (Setinský), 10. Župka (Večerka), 15. Foret, 18. Novák (Rozsypal), 26. Kuneš (Holík), 40. Župka (Večerka).

Kroměříž: Vybíral – Rizman, Jelínek, Večerka, Župka, Bečka, Pristach – Rozsypal, Novák, Setinský – Holík, Šerka, Foret – Kuneš, Dovrtěl, Židlík (41. Molnár). Trenér Lubomír Vodárek.