V 5. kole soutěže Reds vysoko zvítězil nad celkem Hanák Team Kroměříž 9:4. ,,Soupeř postrádal některé klíčové hráče, přesto nám chvíli trvalo, než jsme se proti čtvrtému celku tabulky prosadili. Ještě na konci sedmé minuty druhé třetiny jsme prohrávali 0:2. V této pasáži zápasu ale Foret a Zavadil během deseti sekund srovnali stav na 2:2. Ovšem ještě na začátku třetího dějství byl kroměřížský Hanák Team nepříjemný. V jeho barvách podával výborný výkon gólman Telecký a hlavně jeho zásluhou čtrnáct minut před koncem svítilo na ukazateli vyrovnané skóre 4:4. Ve zbytku střetnutí jsme však nastříleli pět branek, a utkání jsme tak dovedli k pohodovému tříbodovému zisku," potěšilo autora dvou gólů Redsu Petra Židlíka.

Jeho tým v pohodě zvládl i duel 6. kola s Barexem Chropyně, který Reds vyhrál 14:6. ,,V otevřené partii jsme byli díky pohledné kombinaci poduktivnějším kolektivem. Barex si také vypracoval spoustu šancí, ale v koncovce se tolik už neprosazoval," prozradil Petr Židlík. Ten a ještě Milan Náleza si připsali v tomto souboji hattrick. Reds toužil uspět i v 7. kole proti Plačkovu. S loňským mistrem Kroměřížské hokejové ligy však prohrál 4:6. ,,Na startu třetího dějství jsme vedli jednobrankovým rozdílem 3:2. Poté jsme dostali spornou branku z hokejky Opravila a Plačkov se v utkání zvedl. Do kolen nás pak srazily dva slepené góly Martina Kubiše a Setinského. A i když jsme ještě Kostrůnkem stačili korigovat skóre na 4:5, duel už jsme nezachránili. K lepšímu výsledku nám chyběl větší důraz," našel hlavní příčinu porážky Židlík.

Výsledky: 5. kolo: Plačkov – Vážany 4:7, Hanák Team Kroměříž – Reds 4:9, Barex Chropyně – Holešov Gators 8:4, Slušovice – Chomýž 6:3. 6. kolo: Reds – Barex Chropyně 14:6, Vážany – Holešov Gators 2:4, Hanák Team Kroměříž – Chomýž 6:4, Plačkov – Slušovice 6:3. 7. kolo: Plačkov – Reds 6:4, Hanák Team Kroměříž – Slušovice 10:5, Chomýž – Holešov Gators 8:5, Barex Chropyně – Vážany 3:1.

1. Plačkov 5 0 0 0 2 42:30 15
2. Reds 4 0 0 0 3 53:35 12
3. Vážany 4 0 0 0 3 29:21 12
4. Hanák Team 4 0 0 0 3 42:39 12
5. Barex 4 0 0 0 3 35:36 12
6. Holešov 3 0 0 0 4 33:42 9
7. Chomýž 2 0 0 0 5 27:42 6
8. Slušovice 2 0 0 0 5 35:51 6