„Začátek sezony byl pro nás těžký, protože jsme se dostali do společnosti kvalitních týmů jako je Kometa Brno, Dukla Jihlava, Zubr Přerov a bylo velmi náročné s nimi držet krok,“ přiznal trenér mladých hokejistů Kroměříže Jiří Osina.

O to více si vážil, jak jeho tým v sobotním hanáckém derby kolektivním výkonem a bojovností získal cenný skalp kvalitního protivníka „S Přerovem jsme chtěli odehrát vyrovnané utkání, což se nám povedlo. Brankář odvedl dobrý výkon a přesto, že soupeř měl více příležitostí, tak jsme svojí bojovností a houževnatostí dovedli utkání od vítězného konce,“ potěšilo trenéra domácích.

V sobotu se v okolí Slušovic jel tradiční volný automobilový závod Mikuláš Rally, který v regionu ukončuje sezonu. Nejrychlejší byl i dotřetice Ondřej Bisaha.
OBRAZEM: Bisaha zkompletoval ve Slušovicích mikulášský hattrick

„Cílem každé sezony je svěřence učit hokej ´správně´. Neskákat z tématu na téma a metodicky chlapce a dívky rozvíjet. Základem by mělo být učit děti hokej milovat. Jedině díky lásce k této hře je můžeme u hokeje dostatečně dlouho udržet. A pak, až se srovnají fyzicky a mentálně, tak se jejich potenciál může naplno projevit,“ dodal Jiří Osina.

Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin

KROMĚŘÍŽ – PŘEROV 8:6 (4:1, 3:3, 1:2)

Branky: Šišák 2, Mikuláš, Došlík, Frajt, Kelnar, Čepica, Bartalský – Peluha 2, Drabina 2, Dvořák, Mana.