Podle výsledku 1:6 se zdá, že to byl jednoznačný zápas. Co se stalo?
Začali jsme celkem dobře hrát a měli jsme i šance. V průběhu první třetiny byl ale Pavel Bahula třikrát vyloučen, potom dostal deset minut a do konce utkání. Takže s tím torzem, se kterým jsme tam jeli, se toho moc uhrát nedalo. Opava nás přehrála a jejich vítězství bylo naprosto zasloužené.

Svezl jste se s trápením mužstva? Jak byste vůbec v tom zápase hodnotil vlastní výkon?
Se svým výkonem jsem vůbec nebyl spokojen. Dvakrát jsme hráli přesilovku pět na tři, ale nedokázali jsme si vytvořit žádný tlak. Svezl jsem se tak s výkonem celého mužstva. Spousta kluků nepřijela, protože mají zdravotní problémy. Jakub Blažek volal ještě v den zápasu, že má střevní virózu.

Hráli jste téměř celé utkání jen na čtyři obránce. Zřejmě neměli dostatek sil, aby útočníky podporovali…
To máte pravdu. Když jsme se dostali do útočného pásma, tak jsme neměli s kým kombinovat. Navíc v Opavě je hrací plocha celkem velká, takže obránci toho měli plné zuby. Nestačili uzavírat třetinu. Doufám, že v sobotu nastoupíme už kompletní.

Jak jste se na ledě v takovém zápase cítil? Přepadal vás vztek?
Byla to spíš bezmoc. Chtěli jsme hrát. Na začátku to bylo ještě celkem slušné. Po třetím gólu už bylo rozhodnuto. Po šesté inkasované brance jsme to chtěli dohrát alespoň tak, aby to neskončilo ostudou.

V posledních dvou zápasech jste inkasovali třináct branek a vize play off se začíná rozplývat…
Asi to vypadá, že budeme už hrát jen o udržení. Situace je špatná. My se snažíme hrát, ale nepadají nám tam šťastné góly. Třeba v tom posledním zápase nám Opava dala takové tři šťastné odražené. Nemáme štěstí.

Kroměříž se letos trápí, nemáte zaječí úmysly?
Vůbec ne. V Kroměříži určitě dohraji letošní sezonu.