MSK BŘECLAV – SK HS KROMĚŘÍŽ 2:0 (1:0)

Kdo ale utkání viděl, uznal, že hosté neměli nárok odvézt si z jihu Moravy ani bod. Tyč Adamuškovy brány napálil ještě za bezbrankového stavu Levčík. V první půli se trefil v dresu Břeclavi dorážkou Sasín, vítězství pojistil až v závěru z penalty Simandl. Mezitím ale domácí spálili snad šest tutovek. Levčík šel třikrát sám na bránu, Šilinger dvakrát, nepochodil ani Simandl. Hanáci byli směrem dopředu neškodní.

„Do zápasu jsme vstoupili špatně, což umocnila ještě chyba gólmana, který neudržel jednoduchý míč a soupeř se dostal do snadného vedení. Ve druhé půli jsme se chtěli o dobrý výsledek ještě porvat, domácí se trochu stáhli, ale z brejků nám neustále hrozili a minimálně další tři góly mohli přidat.

Nakonec se prosadili až po špatném vyběhnutí našeho brankáře a následné penaltě. My jsme dnes odehráli nevydařený zápas, vůbec se nevedlo obraně, ovšem ani v útoku jsme soupeře ničím nepřekvapili. Výše porážky je pro nás ještě lichotivá," uznal kroměřížský trenér Roman Sklenář.

Branky: 26. Sasín, 79. Simandl z pen. Rozhodčí: Nováček. ŽK: Simandl – Adamuška, Zapletal, Vojtášek. 165 diváků.

Kroměříž: Adamuška – Zapletal, Mikulica, Budín, Nevřala (80. Soukop) – Perůtka (80. Silnica), Dobeš, Janoštík (46. Vojtášek), Šturma, Steiner – Lapeš (72. Novotný). Trenér: Sklenář. (rš)