HC NEDVĚDICE – HK KROMĚŘÍŽ 7:2 (1:0, 3:2, 3:0)

Nedvědice byly lepší. V úvodu se dostaly díky přesilovým hrám do tempa a vytvořily si, v první třetině určitě, také více šancí. Po hrubé chybě hostů vstřelili domácí jedinou branku. „Měli jsme šance, ale bohužel jsme je neproměnili. Ve druhé třetině jsme doplatili na řadu vyloučených,“ řekl kouč Kroměříže Lubomír Vodárek.

Obránce Župka dostal 2+10 minut a hosté tak museli hrát polovinu třetiny jen se třemi obránci. „Do obrany šel Jelínek a tím se nám celá sestava rozbila. Proto jsme prohrávali už 0:4,“ posteskl si Vodárek.

Do konce druhé třetiny se povedlo hostům snížit na 2:4. Ve třetí části kroměřížští hráči zahodili několik šancí a třikrát inkasovali.

„Na některých hráčích je vidět, že dva roky nehráli. Několikrát jsme jeli tři na jednoho, ale dokázali jsme to tak pokazit, že v zápětí jel soupeř čtyři na dva,“ dodal kroměřížský trenér Lubomír Vodárek.

Dnes od 17 hodin nastoupí HK Kroměříž na domácím ledě proti Uherskému Ostrohu. „Musíme vyhrát, protože ještě pořád máme šanci na play off. Soupeř má stejně bodů jako my, takže je to hratelný soupeř. Měli bychom nastoupit kompletní,“ řekl Vodárek.

Branky Kroměříže: Foret, Šerka.

Kroměříž: Vybíral – Pristach, Župka, Novák, Jelínek, Rozsypal – Rizman, Gazda, Holík, Šerka, Židlík – Molnár, Vavruša, Foret. Trenér Lubomír Vodárek.

Zbývající výsledky 17. kola: Uh. Brod – Blansko 0:1, Rosice – Plumlov 4:2, V. Bíteš – Boskovice 2:3, Uh. Ostroh – Uh. Hradiště 3:4.