SK MINERVA BOSKOVICE – HK KROMĚŘÍŽ 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

Vzhledem k opravě střechy na zimním stadionu v Kroměříži neproběhla příprava mužstva ideálně. Hráči se dostali na led v Přerově jen minimálně. V premiéře v Boskovicích tak na body nedosáhli. Hostům chybělo z různých důvodů osm hráčů, a proto se do zápasu zapojilo pět juniorů, kteří hráli v ten samý den ve Vyškově.

„Co s námi provedli rozhodčí, to za třicet let trénování nepamatuji. V zápase byla jen jedna šarvátka, ale přitom jsme byli neustále vylučovaní. Kluci nevěděli vůbec za co,“ řekl rozhořčený kouč Kroměříže Lubomír Vodárek.

Pokud se hrálo pět na pět, byli hosté lepším týmem, ale takových chvil bylo minimum. „Musíme se připravit na to, že podobné věci se budou dít v této soutěži asi častěji. Klukům musím poděkovat za to, že se zápas vůbec dohrál. Myslím si, že mužstvo, které je složeno z domácích hráčů, půjde svým výkonem nahoru,“ dodal Vodárek.

Branky a asistence Kroměříže: 34. Setinský (P. Židlík), 43. Jelínek (Frait), 55. Murín (Jelínek, Bečka). Vyloučení: 13:16. Navíc hosté: 4× 10 minut a dvakrát do konce utkání (Kuneš, Jelínek).

Kroměříž: Petřík – Večerka, Jelínek, Pristach, Telecký, Rizman, Švajda – Rozsypal, Kuneš, Šerka – P. Židlík, Setinský, Bečka – Murín, Jablůnka, Frait – Foret. Trenér Lubomír Vodárek.