VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – ŠUMPERK 4:5 po prodl. (2:1, 1:1, 1:1 – 0:1)

Stejně jako předchozí klání obou soupeřů na Valašsku byl také sobotní souboj bohatý na góly a o vítězi nakonec muselo opět rozhodnout až prodloužení. Domácí už od 3. minuty prohrávali, ale postupně díky přesilovkám otočili vývoj střetnutí ve svůj prospěch a ve 26. minutě rázem vedli již 3:1. Šumperku se ale tentokrát nepříznivé skóre povedlo rychle vyrovnat díky dvěma slepeným trefám.

Nepříjemný úder zasadil v 56. minutě svým bývalým spoluhráčům Ondřej Kratěna, který po spolupráci s Daliborem Sochorkem vrátil Bobrům vedení. Drama však ještě nekončilo. Přesně za dvě minuty totiž svou druhou brankou v zápase vyrovnal Petr Rozum a poslal duel do prodloužení. Minutu před vypršením nastaveného času rozhodl o výhře Draků v přesilovce druhou brankou v utkání bek Aleš Holík.

Branky a nahrávky: 9. P. Dvořák (Sochorek), 15. Krisl (Sochorek, Zrník), 26. P. Dvořák (Matějný, Tatarčík), 56. Kratěna (Sochorek) – 3. Ondráček (Duba), 28. Meluzín, 30. Holík (Rozum, Meluzín), 58. Rozum (Hulva, Osina), 63. Holík (Rozum, Hašek).

Rozhodčí: Klimecký – Hejda, Švarc.Vyloučení: 16:12, navíc Růčka (Valašské Meziříčí) – Novosad, Hašek (oba Šumperk) všichni 10 minut osobní trest, Duba (Šumperk) trest 5 minut plus do konce utkání.

Využití: 4:2. Diváci: 800.

Valašské Meziříčí: Jirkův – Růčka, Zientek, Zrník, Krisl, Blažek, O. Dvořák – Tatarčík, P. Dvořák, Matějný – Šebesta, Sochorek, Kratěna – Vaněček, Martiník, L. Bokroš – Dědek, D. Varga, – M. Varga, T. Bokroš.