Naopak SK Vizovice nevyužily zaváhání Juřinky v Brumově a po těsné porážce ve Štítné nad Vláří stále v áčku zůstává poslední.

BRUMOV B - JUŘINKA 3:2 (2:0)

Brumov měl po celý zápas převahu a předváděl pěkný kombinační fotbal. Po necelé půlhodině hry se po centru prosadil Dorňák. Ve 35. minutě si našel střílený centr na zadní tyči Řehák - 2:0. Také po přestávce Brumovští tlačili a v 64. minutě Řehák zvýšil na pohodlných 3:0. Jenže poté Brumovští spálili tři stoprocentní šance a Juřinka udeřila. Nejprve v 78. minutě Kociánem a v 88. minutě Punčochářem snížila. Hosté však již vyrovnat nestihli.

Branky: Řehák 2, Dorňák - Kocián, Pančochář. Rozhodčí: Kostelník - Vlašic, Filipenský. Brumov B: Kubín - Miklas, Dorňák, Kolínek, Šindler, Kiačik, Zvoníček, Školník, Řehák J., Vaněk, Filo. Střídali: Dekleva, Juřica, Vobořil.

PODKOPNÁ LHOTA ZUBŘÍ 5:2 (3:0)

Od první minuty se hrál slušný fotbal v podání obou mužstev. Zubřané nehráli typického zanďoura a snažili se o útočnou hru. Domácí po vyrovnaném začátku převzali od 20. minuty utkání do svých rukou a o čtyři minuty později se radovali z prvního gólu Holeňákem. Vzápětí vychytal brankář Jurka tutovku Podkopné Lhoty, kterou neproměnil Minařík. Hosté hrozili především výborně hrajícím Drdou. Ve 32. minutě vysunul kolmicí za obranu Hrdlička a domácí útočník Malčík nedal brankáři šanci - 2:0. Ve 40. minutě domácí zvýšili na 3:0 Holeňákem a de facto rozhodli o zisku bodů. Ve druhém poločase Zubřané přidali a v 56. minutě vstřelili první branku Drdou. V 62. minutě přišel asi nejhezčí moment zápasu, kdy domácí kapitán Hrdlička napřáhl z třiceti metrů a vymetl šibenici hostující branky - 4:1. Hosty vrátil v 73. minutě do utkání přesnou střelou k tyči opět Drda a snížil na rozdíl dvou branek. Konečnou podobu výsledku dal v 80. minutě domácí obránce Staněk, který tečoval přímý kop Holeňáka do protipohybu brankáře. Po páté brance Zubřané již rezignovali a utkání se jen dohrávalo.

Branky: Holeňák 2, Malčík, Hrdlička, Staněk - Drda 2. Rozhodčí: Havránek, Schmidt, Družbík, 120 diváků. Podkopná Lhota: Valčík- Psota, Videman, Čunek , Bořuta, Malčík, Mahďák, Holeňák, Ročák, Hrdlička, Minařík, Staněk, Srovnal, Malaník, Červenka, Nevrlka. Trenér: Bořuta.

ŠTÍTNÁ N. VL. - SK VIZOVICE 1:0 (0:0)

Zápas začali lépe hostující hráči. Měli více ze hry a usadili se na půli domácích. Úvodních deset minut bylo jejich. Ale k jejich smůle si nevypracovali žádnou příležitost ke skórování. To domácí, když se dostali před bránu hostů, byli nebezpečnější. Avšak ani jedno mužstvo nedokázalo překonat soupeřova brankáře. Do druhé půle přišli domácí jako úplně jiné mužstvo a téměř nepustili hosty z jejich vápna. Z několika standardek a rohových kopů se nakonec hlavou prosadil dodácí Sloboda. Štítná dál mačkala hosty, ale branku již nepřidala. V závěru hosté vycítili šanci na srovnání, ale nastřelili pouze tyč a na konci zápasu se zaskvěl domácí brankář, když vytáhl vynikající zákrok proti hlavičce z malého vápna.

Branka: 50. Sloboda. Rozhodčí: Dokoupil, 150 diváků. Štítná nad Vláří: Vaculík P. - Sloboda - Babulík, Kořenek, Machuča - Šuráň Jiří, Zvoníček (80. Liška), Soja, Chovančík - Vaculík T., Holba (90. Šuráň Jiří ml.). SK Vizovice: Pavelka - Valenta, Novák, Polách, Studeník - Velev, Dvořák, Kolařík (78. Haboň), Drga (62. Jurečka) - Hlava, Kudrnáč.

VLACHOVICE - DOLNÍ LHOTA 4:1 (1:0)

Celý první poločas měli Vlachovičtí územní převahu, vytvořili si tři velké šance, ale žádnou z nich nevyužili. Skóre se změnilo ve 23. minutě, když důrazný Horáček J. prostřelil hostujícího gólmana. Po půlhodině hry mohl zvýšit Míča, ale jeho střela šla nad branku. Hosté měli šanci Vojkůvkou, který ale netrefil branku. Také druhá půle byla pod taktovkou Vlachovic. V 56. minutě po rohovém kopu zvýšil Vavrys hlavou - 2:0. Po hodině hry hosté snížili na 2:1, když centr Paprskáře usměrnil hlavou Šena. Dolní Bečva ve snaze o zvrat „vyrukovala“ s tvrdou hrou, za což byli potrestáni červenými kartami, v 63. minutě Maléř a v 72. minutě Adamec. Vlachovice kontrolovaly průběh utkání a prosadily se i brankově. V 83. minutě ve skrumáži přistrčil Horáček D. míč Vavrysovi - 3:1. V poslední minutě si Míča dvakrát vyměnil balon s Vavrysem, což skončilo čtvrtou trefou, a podtrhl zasloužené vítězství Vlachovic.

Branky: Vavrys 2, Horáček J., Míča - Šena Vl. Rozhodčí: Mikoška, ČK: 63. Maléř, 72. Adamec (Dolní Lhota), 150 diváků. Vlachovice: Fojtík Horáček J., Kolouch, Hodulík, Hlavica, Šuráň, Plšek, Míča, Faldík, Vavrys, Šimoník O. Střídání: Horáček D., Hověžák J.

HUTISKO - LUKOV 2:1 (0:1)

Přestože mělo Hutisko míč více na svých kopačkách, nebezpečnější byl Lukov. Poprvé se dostal do šance v 8. minutě, ale po pěkné kombinační akci střelu Maloty z 10 metrů domácí brankář kryl. O minutu později pak brankář Hutiska zlikvidoval další nadějný pokus aktivního Maloty. Domácí poprvé zahrozili ve 13. minutě stříleným rohem, ale Jokl v brance Lukova byl pozorný. Ve 23. minutě se po standardce Drábka od rohového praporku ani nadvakrát neprosadil Malota. Domácí se poté připomněli ve 34. minutě, ale střela z hranice šestnáctky skončila u jistého Jokla. A tak se skóre nakonec měnilo až ve 38. minutě. Velikovského nákop do malého vápna si chybující gólman Hutiska srazil do své sítě. Lukov se překvapivě, ale zaslouženě ujal vedení po zřejmě nejlepším podzimním výkonu. Jenže po přestávce Hutisko nejprve v 52. minutě vyrovnalo a dvě minuty před koncem dokonale otočilo výsledek. Přitom toho ale mezi tím podle hostů mnoho neukázalo.

Branky: Blaževič, Koláček - Velikovský. Rozhodčí: Kýr - Perutka, Nevrla. Lukov: Jokl - Brázda, Sedláček, Šimčík, Velikovský, Macík, M. Teplý, T. Teplý, Šumšal, J. Drábek, Malota. Trenér: Richtr.

V. KLOBOUKY - SLAVIČÍN B 0:5 (0:2)

Slavičínská rezerva začala aktivně a ve 22. minutě se k odraženému míči na vápně dostal Macek a střelou k tyči dostal hosty do vedení - 0:1. Po půlhodině hry centroval z pravé strany Kováč, ale hlavičku Nikoléna vytáhl slavičínský brankář Talčík. Ve 49. minutě neudržel Trojáček hostujícího Botha, který lehkým lobem přehodil vybíhajícího brankáře. Po hodině hry se po rohu hostů prošel míč přes celé vápno a na zadní tyči stál Švach a dorazil míč do prázdné branky - 4:0. V 62. minutě se pokusil Nahodil přehodit brankáře, ale trefil jen břevno. V 66. minutě se nejlépe orientoval ve skrumáži Remeš a přidal pátý gól.

Branky: 66. Remeš, 59. Švach, 22. a 44. Macek, 49. Both. Rozhodčí: Dostálek - Filgas, Vlašic. Valašské Klobouky: Kovařík - Sáblík (46. Trojáček), Nikolén, Novák, Nahodil (82. Maňas), Kachlík, Kocourek, Kováč, Smolka, Nadavaška (69. Baláž), Habanec. Slavičín B: Talčík - Šebák, Lukáš, Švach, Neuman, Jiří, Ocelík, Macek, Tománek, Remeš (82. Floreš), Kulíšek (64. Fojtík), Both (68. Frolo).

ZBÝVAJÍCÍ VÝSLEDEK: Hovězí - Vidče 0:2 Urban 2.

ŽALKOVICE - CHROPYNĚ 0:5 (0:1)

První poločas přinesl vyrovnaný průběh utkání, ve kterém si Žalkovice vytvořily více brankových šancí. Prosadili se však ve 39. minutě hosté Kolaříkem. Po přestávce hosté přidali v 64. minutě druhou branku, kterou vstřelil Vaňhara. Po druhé brance domácí začali hrát jen na tři obránce se snahou zvrátit vývoj utkání. Ale hosté ve druhé půli byli pány na hřišti a v poslední desetiminutovce vstřelili další branky. Vítězství hostů bylo zcela zasloužené.

Branky: Vaňhara 2, Kolařík, Látal, Šimek. Rozhodčí: Zubek, Mičkal, Kneisl, 170 diváků. Chropyně: Večeřa - Látal, Grmela (69. Vymětal), Hošek, Šimek, Vaňhara, Horák, Kolařík, Panáček, Hrabal (83. Stratil), Sanislo (46. Navrátil). Trenér: Hamrla. Vedoucí mužstva: Hrabal. Žalkovice: Bělík - Venský, Jankola, Horák L., Janečka, Sova, Talach (70. Štětina), Tabara, Samsonek (65. Gála), Kučera, Horák F. (70. Holub). Trenér: Ditrich. Vedoucí mužstva: Bajgar.

1. FC SLOVÁCKO C ÚJEZDEC 2:5 (1:3)

Domácí nastoupili do utkání v silně kombinované sestavě, na což dokázal Újezdec zareagovat mohutnou ofenzivou. Útočná snaha přinesla hostům do poločasu dvoubrankový náskok, za domácí snížil až v poslední minutě prvního dějství po centru Mikuláška Bučák. Po změně stran se hráči Slovácka přece jen vybičovali k lepšímu výkonu, herně srovnali se soupeřem krok, ale jejich elán utnul další povedenou brankou Slinták. Jiskru naděje na bodový zisk poté ještě zažehl Šišák. Po něm mohl na pořádné drama zadělat Bučák, ale z dálky trefil jen tyč. Definitivní klid vnesl na kopačky Újezdce Pilka rozhodující pátou trefou osm minut před koncem zápasu.

Branky: 45. Bučák, 70. Šišák 33. a 82. Pilka, 16. Těthal, 21. vlastní, 47. Slinták. Rozhodčí: Dujíček Šubík, Mitáček. Diváků: 75. 1. FC Slovácko C: Vejmola Šišák, Řepka, Zůbek, Skovajsík, Kübl, Vašek, Mikulášek, Heger, Zemánek, Bučák. Střídali: Langr, Štěrba. Trenér: L. Pochylý. Újezdec: Mikulec Těthal, Novosad, Mařica, Kobzinek, Uher, Pilka, Martin Šmíd, Martin Šmíd st., Vacula, Slinták. Střídali: Zemánek, Gregor, Vystrčil. Trenér: P. Ficenc.

PŘÍLUKY - OŘECHOV 5:1 (2:0)

Utkání dvou sousedů v tabulce začalo v poklidném tempu, v prvních patnácti minutách se děj odehrával především ve středu hřiště. V 17. minutě však Příluky poprvé udeřily, Machač krásnou přihrávkou mezi obránce našel Strachoně a ten střelou podél gólmana otevřel skóre - 1:0. Ořechov byl nebezpečný z rychlých brejků, ale narážel na dobře fungující obranu protivníka. Do přestávky vstřelili domácí ještě jeden gól, který zařídil D. Frolek. Z levé strany pronikl až na malé vápno a jeho přihrávku před branku si hostující kapitán srazil do vlastní sítě. Po pauze se obraz hry nezměnil, Příluky si vedení pojistily dalšími třemi góly. V rozmezí čtyřiadvaceti minut se postupně trefili dvakrát Machalíček a závěrečnou pojistku přidal Strachoň. Ořechov dvě minuty před koncem pak už jen snížil z pokutového kopu Trlidou.

Branky: Strachoň 2, Machalíček 2, vlastní - Trlida. Rozhodčí: Mikulášek - Štěpánek, Mejzlík. Příluky: Červenka - Kolínek, Frolek R., Dederle, Čelůstka, Machač, Zedníček D., Strachoň, Krumpolc, Machalíček, Frolek D. Střídali: Frolek M., Rudecký, Stuchlík. Trenér: Záhora. Ořechov: Kuchař - Žák, Flašar, Pavlíček, Šefka, Žák, Smějsa V., Trlida, Váňa, Kapetanovič, Smějsa V. Střídali: Herič, Sklenka. Trenér: Flašar.

BŘEZOLUPY - KVASICE 3:2 (1:1)

Přítomní diváci, kteří přišli na zápas, návštěvy určitě nelitovali. Březolupští vletěli na soupeře a v prvních pěti minutách měli tři obrovské šance Michálka a Kundtra, všechny však vychytal výborný brankář Kvasic. Od poloviny první půle hosté začali vystrkovat růžky a z nenápadné akce se Kvasicím podařilo otevřít skóre Prešnajderem. Březolupům se podařilo z penalty Kundrtem před odchodem do kabin vyrovnat. Po přestávce se opět prosadil Kundrt, ale Lepša vyrovnal z penalty po ruce jednoho z obránců. Smutným hrdinou zápasu se stal hostující obránce Večerka, který tři minuty před koncem nechytatelně zavěsil do vlastní branky.

Branky: 41. a 65. Kundrt, 87. vlastní - 37. Prešnajdr, 79. Lepša. Rozhodčí: Malota - Olša, Ponížil. Březolupy: Doušek - Michálek (60. Křiva), Drga, Hrbáček, Kaštánek, Chaloupka (90. Pavlík), Zelík, Kundrt, Johaník, Soška (82. Vycudilík), Procházka. Kvasice: Vymazal - Pospíšil (69. Raiskup), Večerka, Krejčiřík, Prešnajder, Močička, Lepša, Musil, Foltýn, Potočný (83. Poločný), Koplík.

KNĚŽPOLE - MLADCOVÁ 1:1 (0:1)

Kněžpole odehrálo s Mladcovou vyrovnaný souboj nevalné úrovně. Domácí podali zejména v prvním poločase podprůměrný výkon. Nedařilo se v záloze a obranná činnost měla vážné mezery. Mladcová využila své výškové převahy a díky důrazné hře získala jednobrankové vedení po čtvrthodině hry zásahem Strušky. Po přestávce Kněžpole předvedlo jisté zlepšení své hry a dostávalo soupeře pod tlak. Mladcová se začala dopouštět chyb, které vyústily až v penaltu, kterou proměnil v 61. minutě Fišer a zachránil tím domácím alespoň bod.

Branky: Fišer z pen. - Struška. Rozhodčí: Minarčík - Filipenský, Flíbor. Kněžpole: Křivánek - Chlachula, Hruboš (83. Palčík), T. Klvaňa, Bihári (79. Kozelek), Fišer, Šustr, Hlahůlek, Haša, Lipčík, Klvaňa D. Mladcová: Černý - Dlabač, Struška, Krahula, Beránek (83. Chludil), Julina, Krahula, Koiš, Vaněk (88. Korch), Toman (72. Toman), Slováček.

NEDACHLEBICE - J. OTROKOVICE 2:1 (1:0)

Už v první minutě se ocitl sám nedachlebický D. Urban před brankářem hostů, ale nezpracoval si balon. Dvě minuty nato už míč skončil v síti, ovšem z ofsajdové pozice. I další minuty byly ve znamení domácího tlaku, který však postupně upadal. Po půlhodině hry se David Urban už nemýlil - 1:0. Následně na to byl po druhé žluté vyloučen hráč hostů Štěpaník a hra upadla do průměru. Do druhé půli, i přes oslabení, vstoupila lépe Jiskra. Zatlačila Nedachlebice a po necelé hodině hry Janebou po zásluze vyrovnala. I dále byli Otrokovičtí lepší, neproměnili však šance, ať už vlastním střeleckých pochybením, nebo šikovností domácího brankáře J. Tomka. Po dvaceti minutách útlumu se Nedachlebice vzpamatovaly a nejprve nastřelily tyč a pak vítězným gólem rozhodl kapitán Robert Křenek. Strachovaly se však o vítězství až do konce.

Branky: 31. Urban, 75. Křenek - 57. Janeba. Rozhodčí: Polaštík, Novák Jar., Hladiš. ČK: 39. Štěpaník. Nedachlebice: Tomek, Dvořáček, Zoubek, Soviš, Čabala (82. Abrahám), Mikulčík, Šuranský (12. Fojtík, 89. Janků), Urban, Křenek, Kaňovský, Perůtka. Vedoucí mužstva: Radek Urban. Trenér: Petr Jurník. Jiskra Otrokovice: Stýblo - Štěpaník, Zvonek, Skyba, Kordula, Spurný, Vitásek, Šmedek (80. Kameník), Janeba (63. Horsák), Němec T., Němec R. (55. Čonka). Vedoucí mužstva: Hynek Bršlica. Trenér: Jiří Sotolář.

PRAKŠICE - O. N. VES 3:1 (0:0)

Po nezáživné první půli se kvalita hry po přestávce přece jen zvedla. Břevno nastřelila Ostrožská Nová Ves. Přispěly k tomu i rychlé branky. Domácí se prosazovali pouze po standardních situacích. Hned ve 48. minutě šli domácí do vedení Dynkou. V 52. minutě však hosté vyrovnali Strakou. Domácí byli aktivnější a po hodině hry se prosadil Němeček a dostal Prakšice opět do vedení. Minutu před koncem opět Němeček pojistil Prakšicím vítězství.

Branky: Dynka, Němeček 2 - Straka. Rozhodčí: Toman - Janča, Poláček. Prakšice: Marášek - Sychra, Bartek, Babušík, Zálešák, Vráblík (46. Chaloupka), Němeček, Šimuni, Dynka, Ondra, Kadlček.