HOLEŠOVSKÉ HOLKY – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2:0 (0:0)

,,K vidění bylo utkání velmi dobré úrovně. Oba celky potvrdily příslušnost k čelu tabulky. My jsme měli dobře organizovanou defenzívu, naopak hosté byli důraznější v osobních soubojích a byli také lepší ve startu na balón. Góly však střílely pouze moje svěřenkyně. Ten první zařídila hned na začátku druhého poločasu po pěkném uvolnění Kocurková a v samotném závěru se stejná hráčka znovu zviditelnila průnikem do otevřené valašskomezižíčské obrany trefou na 2:0. Tentokrát to bylo ovšem šťastné vítězství," uznal první muž holešovské lavičky Slavomír Bednář. ,,V kvalitním duelu jsme měly víc ze hry a v šestnástce Holešova jsme si vytvářely také šance. V prvním dějství se nám ovšem příliš nedařily rychlé protiútoky. Domácím naopak po celý průběh zápasu vycházela taktika nakopávaných balónů na hrotové hráčky Kocurkovou a Šilhárovou. Navíc nám po prvním gólu v naší síti chvíli trvalo, než jsme se znovu dostaly do tempa. Na konci zápasu jsme ale měly výraznou převahu a Hanačky jsme dostaly pod tlak. Bohužel ve dvaadevadesáté minutě jsme do otevřené obrany inkasovaly druhou branku," byla po porážce dvou nejlepších celků soutěže zklamaná záložnice Valašského Meziříčí Jaroslava Krčmářová.

Branky: Kocurková 2.

Holešovské holky: Heglasová – Jašková, Dvorníková, Voždová, Otáhalíková, Mikešová, Holcová, Holíková, Šustová, Kocurková, Šilhárová. Střídaly: Přikrylová, Petra Ševčíková, Nela Ševčíková.

Valašské Meziříčí: Hermannová – Kovaříčková, Vlčková, Chlápková, Pernická, Rýdlová, Klára Marková, Krčmářová, Jurčová, Dorňáková, Einspieglová. Střídala: Pospíšilová.

VEŘOVICE – BRUMOV 1:6 (1:4)

,,V páté minutě mohla načat gólový účet zápasu Miklasová, ale její velká šance se ještě brankové odezvy nedočkala. O čtyři minuty později už ale poprvé skórovala Krahulcová. I v dalším průběhu duelu se sedmým celkem tabulky jsme předváděli ofenzivní fotbal a díky útočnému pojetí jsme v osmadvacáté minutě vedli 4:0. Dobře rozehrané střetnutí nám pak nepokazila ani jediná branka Veřovic v poslední minutě úvodního poločasu. Start do druhé pětačtyřiceti­minutovky jsme sice trochu zaspali, ovšem v této pasáži duelu nás podržela gólmanka Koutná. Po kratším herním výpadku jsme se ale brzy vzpamatovali a do konce povedené partie se nám podařilo vsítit po ráně Škrabolové a individuální akci Kolaříkové ještě další dva góly. A to navíc Krahulcová nastřelila tyčku," informoval první muž lavičky Brumova Robin Sochora, kterému se vystoupení jeho svěřenkyň na novojičínsku líbilo. ,,Předváděli jsme jednoduchý technický fotbal a dařily se nám rychlé přihrávky. Domácí se spoléhali pouze na brejky, se kterými si naše bezchybná obrana bez problémů poradila," dodal spokojený Sochora.
Branky Brumova: Sochorová 2, Krahulcová, Suchánková, Škrabolová, Kolaříková.

Brumov: Koutná – Suchánková, Plášková, Bednářová, Presová, Sochorová, Kolaříková, Škrabolová, Kozubíková, Miklasová, Krahulcová. Střídaly: Jelínková, Lysáková.

HORNÍ BEČVA – ŠTRAMBERK 2:1 (1:0)

,,První výhru v soutěži jsme si zasloužili, protože po celý průběh zápasu jsme se snažili hrát aktivně. Ovšem také družstvo Štramberku sázelo na ofenzívu. Spoustu šancí však pochytaly obě výborné gólmanky," upozornil pro diváky na atraktivní souboj dvou celků z konce tabulky domácí kouč Pavel Roman. Šťastnější nakonec bylo bojovné družstvo z Horní Bečvy. ,,Hodně nám pomohla první branka, kterou vstřelila po ráně z dálky Nikola Bernatská. Záhy mohla zvýšit náš náskok Eliška Skramuská, její sólová akce ale gólem neskončila. Po přestávce se na těžkém terénu hra vyrovnala. Další příležitosti měly Eliška Jalůvková a Kateřina Jalůvková, ovšem ani ony se brankové radosti nedočkaly. Než se postarala o náš druhý uklidňující úspěch v síti soupeřek Eliška Skramuská, několikrát skórovat mohly také Severomoravanky. Štramberk se však čestné trefy přece jenom dočkal. Na konci zápasu už hostujícímu týmu na srovnání stavu ale chyběly síly," konstatoval po prvním tříbodovém zisku v divizi spokojený Pavel Roman.
Branky Horní Bečvy: Bernatská, Eliška Skramuská.

Horní Bečva: Myslikovjanová – Irena Vašutová, Veronika Vašutová, Chovancová, Kovářová, Kateřina Jalůvková, Šenkeříková, Eliška Skramuská, Bernatská, Vašková, Podešvová. Střídaly: Růčková, Barbora Maléřová, Jakešová, Hajdušková, Veronika Solanská. (hot)

1. Holešovské holky 6 5 0 1 26:8 15
2. Lubina 7 5 0 2 18:6 15
3. Valašské Meziříčí 6 4 0 2 20:7 12
4. Brumov 5 4 0 1 20:9 12
5. Stachovice 6 4 0 2 16:8 12
6. Nové Sady 4 2 0 2 10:7 6