Vedoucí tým skupiny A Chvalčov pokračoval ve vítězném tažení, tentokrát to odneslo Hlinsko pod Hostýnem. Překvapením skončilo derby v Zahnašovicích. Domácí tam zdolali favorizované Ludslavice.

Skupina A

KOSTELEC U HOL. B – KOMÁRNO 1:7 (0:3)

Domácí rezerva předvedla v tomto zápase slabý výkon. Hosté z Komárna byli od začátku zápasu důslednější a bojovnější a dávali najevo, že jsou to oni, kdo si přijel pro tři body. Už v 11. minutě se za pomoci teče jednoho z obránců trefil Fabián. Ve 32. minutě po nedorozumění v domácí obraně přidal střelou k tyči druhý gól Žejdlík a těsně před odchodem do kabin zvýšil Fabián už na 0:3. Domácí vyslali na gólmana hostí v první půli jen několik nepřesných střel, které ho nijak neohrozily. I ve druhém poločase byli hosté lepším týmem. Domácí snížili na 1:4 T. Hlobilem z trestného kopu v 58. minutě, ale hosté hned za tři minuty zvýšili Fabiánem na 1:5 a nenechali tak nikoho na pochybách, kdo je pánem na hřišti. Největší problémy domácím působil hlavně kapitán hostů J. Žejdlík, který v 80. minutě během šedesáti vteřin dvakrát „vyškolil“ celou kosteleckou obranu a do prázdné branky pohodlně přidal dva góly. Kostelec si dvě největší šance vytvořil až v závěrečných minutách, ale brankář Šindelek svůj tým podržel. Domácí působili doslova ospalým dojmem a jejich výkon byl jen slabým odvarem předchozích výkonů. Hosté naopak potvrdili, že mají velmi kvalitní tým a budou mluvit do předních míst tabulky.

Branky: 58. T. Hlobil – 11., 43. a 61. Fabián, 32. a 53. M. Žejdlík, 80. a 81. J. Žejdlík. Rozhodčí: R. Dunda. Diváci: 50.

Kostelec u Hol. B: Vajda – Kubík P., Hlobil T., Marek D., Holý, Kubík M. (63. Čuzy R.), Ragoš, Zmeškal J. (56. Pospíšilík), Sklenář Rom., Hradil Mir., Odložilík (73. Navrátil).

Komárno: Šindelek Jiří – Nesvadba, Žejdlík M., Ponížil (71. Ondroušek), Orel, Perutka, Žejdlík J., Fabián, Šindelek Josef, Orava (59. Matušů S.), Kundrát (82. Matušů V.).

SKAŠTICE B – TUČAPY 1:3 (0:2)

Lepší start do utkání si hosté nemohli přát. Již po dvaceti vteřinách se lehce dostali do vedení. Postupně se hra vyrovnávala, ale hosté byli v útoku velmi nebezpeční a několik šancí zahodili. Ve 37. minutě po rohu si domácí dali vlastní gól. Na začátku druhého poločasu domácí hosty zatlačili a vytvořili si několik velmi dobrých šancí, které však neproměnili. V 65. minutě naopak hosté z brejku přidali třetí gól. I když domácí snížili Menšíkem v 73. minutě, obrat už se nekonal.

Branky: Menšík – Adámek 2, Navrátil. Rozhodčí: Rybka. Diváci: 60.

Skaštice B: Motal T. – Brada, Klammert, Blanarovič (30. Menšík), Vymětal R., Motal L. (75. Bocek), Čepica, Olbert, Foukal, Židlík, Pilát (70. Koňárek).

ŽALKOVICE B – PRAVČICE 8:1 (1:1)

Branky: Dicuia 4, Holub 2, R. Vymětal 2 – Bernatík. Diváci: 50.

ZAHNAŠOVICE – LUDSLAVICE 3:1 (1:1)

Branky: V. Zakopal 3 – Kavan. Rozhodčí: Nevřala. Diváci: 50.

LOUKOV – BŘEST 8:0 (6:0)

Obě mužstva nastoupila k zápasu oslabena. Zatímco hosté měli střídačku prázdnou, tři náhradníci domácích zase měli v součtu 116 let. Zaskočit museli trenér i předseda. Domácí ovšem již od prvního hvizdu zamkli hosty před jejich šestnáctku, a již v 7. minutě se výstavní bombou Pospíšila do šibenice ujali vedení. Hosté jen stěží odvraceli valící se útoky Loukova, a tak logickým vyústěním byly další góly domácích. V první půli se ještě trefili dvakrát Kocman a Petřík a účet prvního poločasu uzavřel na 6:0 Kundera ml. Ve druhé půli již domácí ubrali plyn a přidali už jen dvě branky nejlepším střelcem soutěže Kocmanem.

Loukov: Švehlík – Pospíšil, Kuběna, Šmerda, John K., Janek (Novotný), Kundera ml., Šenovský, Fuksa (Hovořák), Kocman, Petřík (Kundera st.).

Branky: Kocman 4, Petřík 2, Pospíšil, Kundera. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 50.

Břest: Hrdlička – Buček J., Buček V., Koudelníček, Juračka, Hajdík, Zavadil A., Wichtora, Černoch A., Arm, Hudeček.

CHVALČOV – HLINSKO P. H. 5:0 (2:0)

Branky: Trnčák 2, Vaněk, J. Balvín, Zmeškal. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 150.

MARTINICE – RYMICE 3:1 (2:1)

Branky: Zaoral, Petráš, Šumšál – Mirynský. Rozhodčí: Novák. Diváci: 60.

Skupina B

TĚŠNOVICE B – KYSELOVICE B 0:2 (0:1)

Špatné výsledky a herní projev Těšnovické rezervy pokračují a body si odvezly i poslední Kyselovice.

Začátek utkání nenasvědčoval tomu, že by domácí měli vyjít na prázdno, ale po obdržené brance začali zmatkovat. Místo hry po zemi zbytečně nakopávali míče a hosté si díky tomu vytvářeli územní převahu. V závěru poločasu domácí hru zlepšili, ale šance zůstaly nevyužity. Druhý poločas se podobal tomu prvnímu. Domácí se snažili, ale zkušenější hosté si vítězství nenechali vzít.

„K utkání není co říct. Už páté kolo hrajeme špatně. Dnes jsme alespoň bojovali, ale bohužel odešel nám útok a obránci jsou přetížení. Hráče sice nehodnotím, ale dnes udělám výjimku. Obránce Zikmund si to zaslouží, hrál výborně, ale on sám na vše nestačí. Jsme v krizi, sezona je dlouhá a většina kluků na to není zvyklá. Už aby byl konec a my mohli v klidu potrénovat“, řekl po utkání trenér domácích Benedikt mladší.

Branky: P. Ulehla, Tinka. Rozhodčí: Jelínek. Diváci: 40.

Těšnovice B: Simerský – Vrána, Šojdr, Bartoněk, Zikmund – Večerka, Koutný (85. Šimčík), Čech, Kunc (30. Hrabal) – Dvořák, Svoboda (70. Rušák).

Kyselovice B: Luňák – Němec, Seibert, Zedek, Morong, Netopil, Úlehla, Škrabaňa,Ulehla, Otáhal, Tinka (Indra, Vodička).

ZBOROVICE B – ŠELEŠOVICE 4:0 (2:0)

Branky: 44. a 86. O. Hlaváč, 36. Bezslezina, 89. Veselý. Rozhodčí: M. Panáček. Diváci: 50.

Zborovice B: Zahradníček – Plšek, Jenerál, Šmíd, Kunc, Vaňák (72. Prachař), Judas, Bezslezina (45. Nevrkla), Setinský (58. Janča), Veselý, O. Hlaváč.

Šelešovice: Bajer – Bruna, Andrýsek (89. Jordán), Zakravač, Scholz, J. Husařík, Večerka, Lulcsár, Minks, Mozga, P. Husařík (70. Šmíd).

LITENČICE – RATAJE B 7:0 (3:0)

Branky: 18. a 43. Raclavský, 32. a 82. Hamala, 84. Novotný, 87. T. Horák, 88. T. Kunčar. Rozhodčí: Tichánek. Diváci: 60.

BEZMĚROV – DŘÍNOV 2:0 (1:0)

Branky: Vejtasa, Trávníček. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 60.

ZLOBICE – KVASICE B 2:7 (1:4)

Do utkání vstoupili hosté aktivně. Hrálo se jen na polovině domácích. Krátkými přihrávkami hosté nepustili domácí vůbec do hry. Zlobice se po ojedinělém pobytu na polovině soupeře dostaly do vedení. Během pěti minut rezerva Kvasic výsledek otočila po brankách Hrabala a Večerky. Od této doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo.

„Hlavně v prvním poločasu jsme předvedli vynikající výkon. Druhá půlka se už hrála jenom z povinnosti. Postupně jsme přidávali branky. Druhou branku vstřelili domácí po velké chybě našeho brankáře. Škoda neproměněných šancí. Podle mě je výsledek pro domácí ještě příznivý. Zápas měl skončit dvojciferným výsledkem,“ řekl trenér hostů Petr Skypala.

Branky: Hána, Šmída – Hrabal 3, Večerka 2, Vrána, Brázdil. Rozhodčí: Jelínek. Diváci: 50.

Kvasice B: Suchánek – Vrána, Droběna, Navrátil, Smoček, Brázdil, Dohorák, Halamíček, Daněk, Hrabal, Večerka (Rejskup, Gazda, Hložek).

ZÁHLINICE – LUTOPECNY 3:7 (1:3)

Domácí začali náporem, vypracovali si i šance, ale naštěstí pro hosty je nevyužili. Naopak po jednom z protiútoků se hostům podařilo vstřelit branku a za chvíli i druhou. Domácí byli z toho šokovaní, ale podařilo se jim snížit. Do kabin ovšem hráči Lutopecen odcházeli ještě veseleji, neboť se jim podařilo dát ještě třetí branku. I když na začátku druhého poločasu se domácím podařilo snížit, vzápětí hosté opět odskočili tentokrát už o tři branky a předváděli atraktivní fotbal, který se musel divákům líbit.

„I když se domácí nevzdávali a opět snížili, naši hráči opět přidali dvě branky a zápas dovedli k jasnému vítězství. Obě mužstva předvedla výborný ofenzivní fotbal. Diváci, zvláště naši příznivci, odcházeli domů spokojeni, neboť takovou vysokou výhru opravdu nečekali,“ pochvaloval si trenér hostů Josef Pospíšil.

Branky: Paštěka 2 (1× pen.), M. Dosoudil – Jurásek 3, Hanzlík 2, Schořík, Frýdl. Rozhodčí: Veselý. Diváci: 90.

Lutopecny: Večerka – Nakládal (Frýdl), Sadil, Kubačka, Šilhár, Knapík st., Fábry, Knapík ml.(Handl),Hanzlík, Jurásek, Schořík.

POČENICE – BAŘICE 3:2 (2:1)

Branky: 3. a 67. Bareš, 31. Jánský – 22. a 71. Klabal. Rozhodčí: Měrka. Diváci: 90.

ROŠTÍN – LUBNÁ B 0:3 (0:2)

Branky: Tvrdý, Mynář, Kovařík. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 30.