HS Kroměříž –1. FC Kyjov 2:0 (1:0)

V 7. minutě Ondo vyslal Havlíka, který sám před brankářem přestřelil. O minutu později změnil skóre Ondo, který vrátil špatný výkop přes brankáře do sítě 1:0. Další šance byly sice pohledné, ale gólem neskončily. Za zmínku stojí pouze střela Kutňáka z dobrých dvaceti metrů do břevna.

Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil a domácí pokračovali v kombinační hře. Hned tři minuty po přestávce po pěkné akci dvojice Bubla – Prachař, posledně jmenovaný zvýšil na 2:0.

Branky: Ondo, Prachař.

Kroměříž: Unger – Ševčík, Goc (39. Chytrý), Prachař, Havlík (35. Vaculík), Bubla, Menšík (50. Zavadil), Kutňák, Ondo, Smažinka, Galetka.

1. SK Prostějov – HS Kroměříž 1:2 (1:0)

Utkání bylo od začátku vyrovnané a za zmínku stojí střely z větší vzdálenosti Menšíka a Smažinky, který trefil břevno. Domácí v 17. minutě podnikli rychlý protiútok a střela domácího útočníka zapadla do sítě.

Po změně stran se hosté ještě víc začali prosazovat, jenomže po rohu Havlíka trefil Bubla hlavou jenom břevno a v další šanci Galetka dal vedle. Ten si vše vynahradil ve 47. minutě a po samostatné akci vyrovnal. Hráči Kroměříže dál přehrávali domácí a výsledkem byla vedoucí branka, kterou vsítil Havlík z přímého kopu přesně do „šibenice“ domácí branky.

Branky: Galetka, Havlík.

Kroměříž: Unger – Ševčík, Chytrý (42. Prachař), Drápal (42. Vaculík), Havlík, Bubla, Menšík (46. Zavadil), Kutňák (42. Goc), Ondo, Smažinka, Galetka.

Vrchovina – HS Kroměříž 0:4 (0:1)

Mladí hráči HS začali hned úvodu naplno a první dvě střely Goce a Bubly skončily na tyči branky domácích. Ve 20. minutě brankář domácích jen s problémy vyrazil trestný kop Smažinky na roh. Ten rozehrál Drápal tak šikovně, že míč skončil v síti domácích. Ve 26. minutě skvěle zakročil brankář Unger proti skákavé střele domácích.

Po změně stran se začali více prosazovat hráči Kroměříže. Nejprve po samostatné akci Galetka střílel nad. Ve 39. minutě se už po kolmé přihrávce Chytrého nemýlil a zvýšil na 0:2. Ve 48. minutě po velmi pěkné rychlé akci zakončil Bubla spolupráci s Havlíkem gólem. V 54. minutě si spolupráci zopakovali Chytrý a Galetka a byl z toho další pěkný gól. O dvě minuty později se ještě dostal k míči úplně volný Chytrý, brankáře ale nepřekonal, a proto se skóre již nezměnilo.

Kroměříž: Unger – Ševčík, Prachař, Drápal (50. Rahma), Havlík, Bubla, Menšík (46. Zavadil), Vaculík (42. Chytrý), Goc, Smažinka, Galetka.