OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

17. kolo: Němčice – Lutopecny 5:5 (3:3), Lojda 4, Štěpánek – Krist 4, Jansta, Těšnovice – Mrlínek 2:4, Mlynařík, Šimčík – Sadil 2, Janečka, Jenčík, Zborovice – Rataje 1:1, Prachař – Grézl, Kvasice – Záhlinice 6:1 (3:0), Hrabal 2, Daněk 2, Hložek, Raiskup – Ruso, Koryna – Lubná – hosté nepřijeli.
1. Koryna 15 15 0 0 79:12 45
2. Lutopecny 16 12 2 2 90:27 38
3. Kvasice 16 12 0 4 71:31 36
4. Mrlínek 16 8 1 7 32:30 25
5. Zborovice 16 7 2 7 32:46 23
6. Těšnovice 16 6 1 9 37:50 19
7. Lubná 14 3 3 8 24:41 12
8. Rataje 16 3 3 10 15:62 12
9. Záhlinice 15 3 2 10 26:62 11
10. Němčice 16 0 4 12 26:71 4

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA O 1. – 6. MÍSTO: Rymice – Dřínov 2:3 (2:2), Olšák, Topič – Bilík, Kroupa, Slováček, Chvalčov – Zdounky 0:10 (0:5), Judas 5, Kyrcz 2, Horák 2, Říkovský, Těšnovice – Mrlínek 1:2, Gajarský – Hasilík, Čonka.
1. Rymice 8 6 0 2 34:17 18
2. Zdounky 8 6 0 2 33:16 17
3. Těšnovice 8 5 0 3 30:16 15
4. Mrlínek 8 4 0 4 27:20 12
5. Dřínov 8 3 0 5 24:34 9
6. Chvalčov 8 0 0 8 17:62 1

SKUPINA O 7. – 10. MÍSTO: Žalkovice – Kostelec u Hol. 3:0 (2:0), Otáhalík 2, Zapletalík, Zborovice – Lutopecny 4:5, Klučka 2, Gremlica 2 – nehl. Dohrávka 2. kola: Zborovice – Kostelec u Hol. 1:1, Lysák – nehl.
1. Lutopecny 4 4 0 0 18:9 12
2. Žalkovice 4 2 0 2 8:11 6
3. Zborovice 4 1 1 2 14:12 4
4. Kostelec u Hol. 4 0 1 3 2:10 1

SKUPINA O 11. – 14. MÍSTO: Zlobice – Břest 2:8 (0:3), Gazda, vl. – Urban 3, Šálek 2, Látal, Janovský, Stárek, Bezměrov – Křenovice 0:2 (0:1), Vincenc, Židlík.
1. Břest 4 4 0 0 25:5 11
2. Bezměrov 4 2 0 2 8:4 7
3. Křenovice 4 2 0 2 9:14 6
4. Zlobice 4 0 0 4 5:24 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Slavkov p. H. – Chvalčov 8:1 (2:1), Macůrek 3, K. Tomčík 3, Ševčák 2 – Dostál, Prusinovice – DFK Holešov 5:1, Čuba 3, Krejčí 2 – Baranová, Žeranovice – Rymice 2:1 pen. (0:1), M. Řihák, Mareček – Vilímek, Elko Holešov B – Bařice – nehl., Loukov – Lubná 20:0 (7:0), Šíp 7, Chlápek 5, Baďuřík 3, Michalička 2, Smolka, Ševčík, vl.
1. Elko Holešov B 15 13 0 2 65:7 37
2. Žeranovice 16 12 0 4 61:18 36
3. Rymice 16 11 0 5 63:24 34
4. Prusinovice 16 11 0 5 63:31 31
5. Loukov 16 9 0 7 78:40 27
6. Slavkov p. H. 16 8 0 8 55:41 24
7. Chvalčov 16 6 0 10 46:73 19
8. DFK Holešov 16 5 0 11 31:44 15
9. Bařice 15 4 0 11 36:76 14
10. Lubná 16 0 0 16 14:158 0

PŘÍPRAVKA

Zdounky – Koryna 4:2, Čechák, Pospíšil, J. Skypala, Měrka – Tiefenbacher, Klem, Kvasice – Koryna 6:1, Koplík 3, D. Večeřa, Smolinka, Pospíšil – Tiefenbacher.
1. Zdounky 22 18 0 4 129:32 54
2. Koryna 22 13 0 9 119:62 40
3. Kvasice 22 11 0 11 86:63 33
4. Mrlínek 22 2 0 20 14:191 5