KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Hulín 2:0 Tinka, Ježek, Vlachovice – Návojná 2:1 Hlavica, Trčka – Šánek, Baťov 1930 – Rožnov p. R. 0:3 Krupa, Kubáň, Návrat, Brumov – Malenovice 3:3 Naňák 2, Sedlačík – Torma 3, Bystřice p. H. – Slušovice 1:2 Štěpán – Klečka, Povolný, Luhačovice – Kunovice 3:1 Prokop 2, Suchý P. – Velcr, Uh. Brod – Holešov 1:1 Michalec – nehl.

1. Luhačovice 12 10 1 1 48:13 31
2. Holešov 12 9 2 1 48:19 29
3. Rožnov p. R. 12 8 2 2 48:16 26
4. Kunovice 12 8 1 3 38:19 25
5. Dol. Němčí 12 6 0 6 27:30 18
6. Brumov 12 5 3 4 19:26 18
7. Uh. Brod 12 4 5 3 45:27 17
8. Slušovice 12 5 2 5 21:22 17
9. SK Baťov 12 4 3 5 32:27 15
10. Malenovice 12 3 4 5 21:28 13
11. Návojná 12 3 3 6 14:17 12
12. Hulín 12 4 0 8 18:25 12
13. Vlachovice 12 2 0 10 18:63 6
14. Bystřice p. H. 12 0 0 12 10:75 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Vel. Karlovice 0:0, Hovězí – Ratiboř 0:2 Dančák 2, Juřinka – Lidečko 5:0 Plesník M., Plesník O., Dobiáš, Kopřiva, Růčka, Provodov – Slavičín 3:4 Brebis, Vítek P, Kučera – Goňa 2, Havlíkn, Hyžík, Mladcová – Val. Klobouky 3:2 Viktorín 2, Perez – Dubčák 2, Fr. Lhota – Louky 1:4 Filák O. – Pavelka 2, Suchánek 2, Val. Polanka – Štítná n. Vl. 4:0 Zukal, Macek D., Baran, Adánek.

1. Louky 11 9 1 1 40:13 28
2. Slavičín 12 9 0 3 45:23 27
3. Vel. Karlovice 12 8 3 1 38:24 27
4. Mladcová 12 8 1 3 49:27 25
5. Val. Polanka 11 7 1 3 47:22 22
6. Juřinka 11 7 0 4 37:25 21
7. Ratiboř 11 4 2 5 30:27 14
8. Hovězí 11 4 1 6 20:27 13
9. Provodov 12 4 1 7 27:37 13
10. Val. Klobouky 12 4 0 8 17:50 12
11. Napajedla 12 3 1 8 18:39 10
12. Štítná n. Vl. 12 2 2 8 17:26 8
13. Franc. Lhota 11 2 2 7 15:41 8
14. Lidečko 12 2 1 9 19:38 7
SKUPINA B: Zdounky – Buchlovice 0:4 Belant 3, Chovanec, Morkovice – Strání 1:0 Hrnčíř P., Boršice – Nivnice 0:2 Majek, Slezáček, Nedachlebice- Kvasice 3:3 Blizňák 3 – Zapletal 2, Pospíšil R., Kněžpole – Chropyně 4:1 Hančík 3, Veselý – Lukeš, Hluk – Bojkovice 4:1 Zelený, Hrabal, Kryl 2 – Gago, Uh. Ostroh – Koryčany 0:2 Gajdoš R. 2,

1. Nivnice 12 10 1 1 61:18 31
2. Hluk 12 8 1 3 35:19 25
3. Zdounky 12 8 1 3 42:29 25
4. Kvasice 12 7 3 2 46:34 24
5. Bojkovice 12 7 0 5 46:24 21
6. Buchlovice 11 7 0 4 37:20 21
7. Koryčany 12 7 0 5 39:28 21
8. Boršice 12 6 0 6 31:29 18
9. Strání 12 5 0 7 27:21 15
10. Kněžpole 12 5 0 7 30:45 15
11. Morkovice 12 4 1 7 33:49 13
12. Nedachlebice 12 2 1 9 27:57 7
13. Chropyně 11 2 0 9 18:50 6
14. Uh. Ostroh 12 1 0 11 10:59 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice – V. Otrokovice 4:1 Pešek 3, Jegla – Karlík, Baťov 1930 – Luhačovice 7:0 Staněk 2, Sotolář 2, Vondráček, Pinkava, Rusek, Slavičín – Rožnov p. R. 0:0, Slušovice – Brumov 0:6 Vlček, Zvoníček 3, Martinka, Šánek, Ratiboř – Louky 3:2 Černík 3 – Laciga, Červenka, Uh. Brod – Vsetín 2:10 Vlach, Lipovský – Najd 5, Zajíček 2, Janků 2, Jakeš.

1. Brumov 10 10 0 0 49:8 30
2. Kunovice 10 7 1 2 43:9 22
3. Rožnov p. R. 10 6 2 2 29:13 20
4. SK Baťov 10 6 1 3 28:11 19
5. Slavičín 10 5 2 3 20:9 17
6. FK Vsetín 10 5 1 4 46:18 16
7. V. Otrokovice 10 5 0 5 16:21 15
8. Louky 10 3 1 6 17:22 10
9. Slušovice 10 3 0 7 8:34 9
10. Luhačovice 10 2 1 7 12:54 7
11. Ratiboř 10 2 0 8 8:39 6
12. Uh. Brod 10 1 1 8 10:48 4
MLADŠÍ: Kunovice – V. Otrokovice5:2 Prachman 2, Skopal 2, Hábl – Ševčík 2, Baťov 1930 – Luhačovice 3:3 Štefka, Koudela, Krčma – Zábojník 2, Hyžík, Slavičín – Rožnov p. R. 3:2 Vincour T., Švach, Kulíšek – Galus, Němec, Slušovice – Brumov 1:13 Šarman – Šenkeřík 7, Ščuglík 2, Novák 2, Pešout, Polickým, Ratiboř – Louky 1:5 Machala – Kuna 3, Sadil 2, Uh. Brod – Vsetín 3:4 Mléčka 2, Hrabalík – Bartošek 2, Hruška, Janíček. Z minulého kola: Louky – Slušovice 3:0 kont.

1. Louky 10 9 0 1 62:13 27
2. FK Vsetín 10 8 1 1 73:20 25
3. Uh. Brod 10 8 0 2 58:18 24
4. Rožnov p. R. 10 6 1 3 44:20 19
5. Slavičín 10 6 0 4 46:29 18
6. Brumov 10 6 0 4 42:35 18
7. Kunovice 10 5 0 5 32:32 15
8. V. Otrokovice 10 5 0 5 29:30 15
9. SK Baťov 10 2 1 7 29:46 7
10. Slušovice 10 2 0 8 22:78 6
11. Luhačovice 10 0 2 8 14:76 2
12. Ratiboř 10 0 1 9 11:65 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Holešov 1:1 Malaník – Karol, Juřinka – Hulín 4:1 Trlifaj 2, Plesník, Koleček P. – Zaoral, Bystřice p. H. – Paseky Zlín 2:1 Franěk 2 – Čihánek, Nedašov – Val. Klobouky 0:3 Poliak 2, Mikulčík, Vel. Karlovice – Vlachovice 1:5 Kučera – Trčka 3, Horáček, Kašša.

1. Štítná n. Vl. 9 8 1 0 30:4 25
2. Holešov 9 6 3 0 32:6 21
3. Juřinka 9 6 2 1 28:7 20
4. Vlachovice 9 5 1 3 12:20 16
5. Hulín 9 5 0 4 23:13 15
6. Val. Klobouky 9 4 2 3 11:19 14
7. Hor. Bečva 9 4 1 4 16:10 13
8. Bystřice p. H. 10 2 2 6 13:26 8
9. Paseky Zlín 9 1 1 7 9:24 4
10. Nedašov 9 1 1 7 2:19 4
11. Vel. Karlovice 9 0 2 7 5:33 2
SKUPINA B: Bojkovice – Napajedla 13:0 Polák 5, Kolínek 3, Krpálek 2, Pavlis 2, Martinec, Boršice – Hluk 2:6 Durník, Krsička – Kužela 4, Franc, Velecký, Nedakonice – FA Zlechov 6:0 Andrýsek J., Andrýsek M., Březina, Klečka, Krpal, Horňák, St. Město – Kvasice 1:1 Jegla – Daněk

Strání – Dol. Němčí 10:0 Žajgla J. 5, Vintr 3, Žajgla R., Čaňo V., Koryčany – Morkovice 5:1 Přibyl 2, Babíček, Kaňa, Barták – Ševčíková.

1. Bojkovice 10 7 2 1 57:9 23
2. St. Město 10 7 1 2 33:19 22
3. Koryčany 10 7 0 3 58:14 21
4. Strání 9 7 0 2 36:12 21
5. Hluk 9 6 1 2 29:15 19
6. Nedakonice 9 5 0 4 31:31 15
7. Kvasice 10 4 2 4 28:20 14
8. Napajedla 10 4 0 6 23:27 12
9. Morkovice 9 3 0 6 22:43 9
10. Boršice 10 2 0 8 19:49 6
11. Dol. Němčí 10 2 0 8 8:52 6
12. Zlechov 10 1 0 9 12:65 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Holešov 3:3 Malaník 2, Hnilová – Jura, Pospíšil, Kratochvíl, Juřinka – Hulín 10:0 Němec 4, Konečný O. a R., Konečná, Bílý, Marek, Golda, Bystřice p. H. – Paseky Zlín 4:5 Žiška 2, Franěk, Maťa – Korvas, Kopal, Hájek, Nedašov – Val. Klobouky 1:9 Kolínek J. – Opravil 3, Poliak M. 2, Kudela M., Ovesný, Vel. Karlovice – Vlachovice 4:0 Černý 3, Vašut.

1. Holešov 9 6 3 0 63:10 21
2. Paseky Zlín 9 7 0 2 48:20 21
3. Štítná n. Vl. 9 6 2 1 33:13 20
4. Bystřice p. H. 10 6 1 3 52:20 19
5. Juřinka 9 5 1 3 49:19 16
6. Val. Klobouky 9 5 1 3 35:17 16
7. Hor. Bečva 9 3 1 5 22:39 10
8. Hulín 9 3 1 5 20:38 10
9. Vel. Karlovice 9 1 3 5 13:46 6
10. Nedašov 9 1 1 7 21:52 4
11. Vlachovice 9 0 0 9 4:86 0
SKUPINA B: Bojkovice – Napajedla 6:3 Lukáš 3, Vyhnálek 2, Ševčíková – Srnec, Večeřa, Machač, Boršice – Hluk 12:2 Měšťánek 3, Chodura 3, Obdržálek, Škrabal, Dleštík, Řezník, Bičan, Šipka – Frühauf 2, Nedakonice – FA Zlechov 2:9 Mokroš, Glos – Janovský, Šrom, Goliáš 2, Bartoň 2, Hradil 3, St. Město – Kvasice 3:2 Matějkovič L., Kowalík, Hejda – Kahaja, Skácel, Strání – Dol. Němčí 3:4 Kolaja, Pejchar, Popelka V. – Horňák, Karlík, Ambros, Bobčík, Koryčany – Morkovice 3:3 Kaňa 2, Novotný – Žemžula 3.

1. Bojkovice 10 10 0 0 87:9 30
2. Napajedla 10 8 0 2 54:26 24
3. Koryčany 10 7 1 2 79:43 22
4. Dol. Němčí 10 6 1 3 43:25 19
5. Boršice 10 6 0 4 82:42 18
6. St. Město 10 6 0 4 36:35 18
7. Zlechov 10 5 1 4 53:45 16
8. Morkovice 9 2 1 6 23:48 7
9. Strání 9 2 0 7 28:51 6
10. Kvasice 10 2 0 8 29:60 6
11. Hluk 9 2 0 7 24:57 6
12. Nedakonice 9 0 0 9 10:107 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – dohrávka 1. kola: Štípa – Všemina 5:4 Skřivánek T. 4, Kolář – nehl. Dohrávka 4. kola: Slušovice B – Spytihněv 5:6 Hoferek 2, Klečka 2, Macík – Martínek 2, Kalvoda 2, Rozsypálek, Lipenský.

1. Slušovice B 9 8 0 1 53:10 24
2. Fryšták 9 7 0 2 41:12 21
3. Jaroslavice 9 6 1 2 26:17 19
4. SK Vizovice 9 5 2 2 37:13 17
5. Štípa 9 4 1 4 32:27 13
6. Spytihněv 9 3 2 4 27:33 11
7. Hvozdná 9 3 0 6 10:31 9
8. Příluky 9 2 2 5 13:34 8
9. Všemina 9 1 1 7 20:48 4
10. Halenkovice 9 0 3 6 10:44 3
SKUPINA B: Pozlovice – Dolní Lhota 1:2 Šustek – Malota 2, Bylnice – Újezd 1:9 Zikmund – Vaculík 2, Pavelka 2, Macků 2, Repatý, Machalíček, Chupík, Nedašova Lhota – Poteč 1:3 Pacík – Bednařík, Mana, Masař.

1. Újezd 9 8 1 0 47:14 25
2. Nedašova Lhota 10 6 0 4 33:15 18
3. Dolní Lhota 9 5 1 3 30:24 16
4. Poteč 10 4 1 5 20:42 13
5. Bylnice 8 2 1 5 16:34 7
6. Pozlovice 10 1 0 9 16:33 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Dolní Lhota – Bratřejov 1:1 Kúdela – Viktořík, Slušovice B – Tečovice 2:2 Tichý 2 – Šenkeřík, Trčala, Bylnice – Mladcová 3:0 Morávek 2, Polách F., Újezd – SK Vizovice 5:2 Milis 2, Maliňák 2, Zicha – Geržičák 2, Kašava – Spytihněv 2:0 Maršálek R., Šarman M., Malenovice – Fryšták 2:0 Bartošík, Macek O.

1. Bylnice 9 7 1 1 46:12 22
2. Slušovice B 10 7 1 2 36:15 22
3. Dolní Lhota 10 6 2 2 26:16 20
4. Bratřejov 10 6 1 3 31:17 19
5. Mladcová 10 6 1 3 22:13 19
6. Malenovice 10 6 1 3 25:19 19
7. Fryšták 9 6 0 3 21:13 18
8. Kašava 10 5 0 5 25:23 15
9. Tečovice 10 2 1 7 13:28 7
10. Spytihněv 10 2 0 8 14:37 6
11. Újezd 10 1 0 9 13:44 3
12. SK Vizovice 10 1 0 9 11:46 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Březnice 4:2 Jenáček 2, Šintál, Liška – Vaďura, Chudárková, Mysločovice – Lhota u Mal. 7:0 Svačina 4, Teplý 2, Hradil, Žeranovice – Ludkovice 4:0 Gaja 2, Hubík 2. Dohrávka 4. kola: Mysločovice – Tlumačov 0:0.

1. Mysločovice 9 7 2 0 39:9 23
2. Tlumačov 8 5 2 1 26:5 17
3. Žeranovice 9 5 2 2 18:7 17
4. Jaroslavice 9 4 1 4 17:21 13
5. Březnice 8 3 1 4 16:21 10
6. Ludkovice 9 2 0 7 5:18 6
7. Lhota u Mal. 8 0 0 8 5:45 0
SKUPINA B: Lukov – Štípa 8:0 Vaškůj 2, Drábek 2, Kocourek 2, Marholt, Švehlík, Příluky – Hvozdná 4:2 Melichárek J. 2, Katrušák, Strachoň O. – Zapletal, Javora, Trnava – Lužkovice 4:2 Hrnčiřík 2, Holík, Zbranek – Tichý, Hejtmánek.

1. Lukov 9 8 0 1 38:9 24
2. Lužkovice 8 6 0 2 55:11 18
3. Štípa 9 6 0 3 44:23 18
4. Trnava 9 5 0 4 41:32 15
5. Příluky 9 4 0 5 17:25 12
6. Kostelec 8 1 0 7 8:62 3
7. Hvozdná 8 0 0 8 5:46 0
SKUPINA C: Nevšová – Sehradice 1:8 Ševčík – Macík 4, Váňa 3, Fiodor, Bohuslavice n. Vl. – Poteč 15:0 Zámečník L. 7, Janků P. 3, Šindleryová S. 2, Hrabina O. 2, Bařinka J.

1. Sehradice 8 8 0 0 77:13 24
2. Nedašova Lhota 8 4 0 4 33:14 12
3. Nevšová 8 4 0 4 34:17 12
4. Bohuslavice 8 3 0 5 28:36 9
5. Poteč 8 1 0 7 11:103 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Lutopecny 0:2 (0:2), Zapletal, Pospíšil, Mrlínek – Kostelec u Hol. 5:1, D. Vepřek 3, Pešout, Jančík – Šikula, Rataje – Rymice 2:1 (2:0), Raška, Soukup – M. Kaňa, Žalkovice – Zborovice 3:4 (3:2), Beneš, Otáhalík, Kojetský – Chytrý 3, Ovečka.

1. Břest 8 7 0 1 43:9 21
2. Žalkovice 8 7 0 1 27:7 21
3. Mrlínek 8 5 1 2 22:13 16
4. Lutopecny 8 5 0 3 14:12 15
5. Dřínov 8 3 1 4 19:12 10
6. Zborovice 8 3 0 5 25:32 9
7. Rataje 8 3 0 5 10:33 9
8. Rymice 8 1 2 5 12:22 5
9. Kostelec u Hol. 8 0 0 8 4:36 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Bezměrov 5:3, Kroupa 5 – Hrabal 3, Zlobice – Těšnovice 1:11 (0:6), Goldman – Majkrič 5, Dočkal 4, Tůma 2, Chvalčov – Zdounky 2:1 (1:0), O. Dostalík 2 – Přibyl.

1. Těšnovice 9 8 0 1 54:27 24
2. Chvalčov 9 6 0 3 47:19 19
3. Zdounky 9 5 0 4 34:19 15
4. Chropyně 9 5 0 4 23:19 14
5. Zlobice 9 3 0 6 15:44 9
6. Bezměrov 9 0 0 9 13:58 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov B – Žeranovice 10:1, Pospíšil 5, Linda 2, Daďa 2, Trnka – Slavický, Chvalčov – Mrlínek 1:2, Šmíd – Duchoň 2, Martinice – DFK Holešov odloženo na 30. 10., Prusinovice – Rajnochovice 1:3 (0:1), M. Měrka – Číp 2, Hrabovský.

1. Holešov B 9 9 0 0 90:4 27
2. Chvalčov 9 6 0 3 31:11 19
3. Mrlínek 9 5 0 4 33:20 16
4. DFK Holešov 8 5 0 3 48:12 15
5. Martinice 8 5 0 3 27:20 14
6. Žeranovice 9 2 0 7 16:65 6
7. Prusinovice 9 2 0 7 12:70 5
8. Rajnochovice 9 1 0 8 8:63 3
SKUPINA B: Zdounky – Skaštice 1:3, Chalupa – Sklenář 2, Hyánek, Lutopecny – Lubná 6:4 (4:2), Cimra 2, D. Dostálík 2, Kusala 2 – Kocián, D. Sládeček, Malenovská, Šiška, Dřínov – Kroměříž C 0:4, Zavadil, Benedikt, Hanák, D. Zavadil.

1. Kroměříž C 8 6 0 2 56:8 18
2. Lutopecny 8 6 0 2 23:24 17
3. Lubná 8 5 0 3 21:11 15
4. Rymice 7 4 0 3 12:15 13
5. Skaštice 8 4 0 4 23:39 12
6. Dřínov 8 1 0 7 7:24 3
7. Zdounky 7 1 0 6 12:33 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA B: Prakšice – Újezdec 5:1 (1:1) Mulko 3, Gabryš, Slezák – Brulík, Bánov – Šumice 1:1 (0:0) P. Horňák – Mach.

1. Šumice 8 7 1 0 54:4 22
2. Vlčnov 8 6 1 1 46:9 19
3. Bánov 7 5 2 0 41:8 17
4. Prakšice 8 4 1 3 32:30 13
5. Újezdec 8 4 0 4 33:30 12
6. Podolí 8 2 1 5 25:28 7
7. Hradčovice 8 1 3 4 20:40 6
8. Havřice 7 1 1 5 20:46 4
9. Korytná 8 0 0 8 7:83 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Topolná – Újezdec 1:5 (1:2) Kučera – Lekeš 3, Kundrata, Brulík, Mistřice – O. Lhota 12:0 (5:0) Sklenář 4, Kučík 3, Romanchenkov 2, Fojtík, J. Posolda, Tomešek, Jarošov – Prakšice 2:1 (1:1) Trávník, Jurča – Hlavín, Šumice – Bánov 8:0 (5:0) Šidlo 4, Mlčůch 3, Struhelka , Uh. Ostroh – O. N. Ves 2:7 (1:3) Novotný, Červenák – Kumbár 5, Ščuka, Konečný.

1. Mistřice 8 7 1 0 68:3 22
2. Nivnice 8 7 1 0 63:4 22
3. Šumice 8 6 0 2 53:8 18
4. Újezdec 9 6 0 3 44:35 18
5. Jarošov 8 5 1 2 24:15 16
6. Prakšice 8 4 0 4 48:19 12
7. O. N. Ves 8 3 1 4 27:45 10
8. Bánov 8 2 0 6 17:51 6
9. Topolná 8 1 2 5 15:30 5
10. Uh. Ostroh 8 1 0 7 8:65 3
12. O. Lhota 9 0 0 9 6:98 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Spytihněv – Buchlovice 5:10 Dalajka 3, Gabryš, Sedláček – Karásek 3, Večeřa 2, Natale, Kamenický, Martinák, Daňhel, D. Němčí – Nivnice 8:6 (5:1) L. Ambros 4, L. Bobčík, Karlík, Hibler, P. Bobčík – V. Straňák 3, Zálešák 2, Sláma, Tupesy – O. N. Ves 3:13 (2:6) Pelikánová 3 – Jurčeka 4, Světnička 4, Chodura 2, J. Kotačka, Kroščen, Pšurný, Hluk – Uh. Ostroh 7:4 (4:1) M. Fruhauf 4, P. Fruhauf 2, Kremr – Zdráhal 2, Šimčík 2.

1. O. N. Ves 10 8 0 2 110:39 24
2. D. Němčí 9 6 2 1 93:35 20
3. Hluk 10 6 0 4 74:49 18
4. FC Slovácko 9 5 1 3 85:39 16
5. Uh. Ostroh 9 4 2 3 68:39 14
6. Tupesy 8 4 1 3 49:40 13
7. Nivnice 8 4 0 4 94:52 12
8. FA Zlechov 7 3 0 4 37:57 9
9. Buchlovice 8 3 0 5 28:90 9
10. Spytihněv 9 2 0 7 42:106 6
11. Vlčnov 8 0 0 8 8:131 0
MLADŠÍ: Spytihněv – Buchlovice 5:10 Tabara 3, Gabryš 2 – Kořínek 5, Marek 3, Daňhel 2, D. Němčí – Nivnice 5:12 (1:7) Tobiáš 2, M. Bobčík, Vlk, Dominik – V. Straňák 6, Hladiš 2, Zálešák 2, Vaculík, Charvát, Tupesy – O. N. Ves 4:0 (1:0) Dostál 3, T. Chramcov, Hluk – Uh. Ostroh 9:5 (6:2) Koníček 4, Zlínský 2, Kremr 2, Soviš – Vaněk 2, M. Zdráhal, Hýl, Petráš.

1. Nivnice 8 8 0 0 100:40 24
2. Tupesy 9 7 0 2 45:26 21
3. Hluk 10 6 1 3 67:55 19
4. Buchlovice 8 6 0 2 69:52 18
5. O. N. Ves 10 4 1 5 52:53 13
6. D. Němčí 9 4 1 4 41:56 13
7. FC Slovácko 9 3 2 4 54:61 11
8. Uh. Ostroh 9 2 1 6 43:60 7
9. Vlčnov 8 1 2 5 34:54 5
10. Spytihněv 9 1 2 6 45:79 5
11. FA Zlechov 7 1 0 6 36:50 3
POHÁR ŽÁKŮ: Traplice – Nedachlebice 0:3 nehl.