KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Morkovice - Kunovice 2:5 Zápařka, Štolfa - Paška 3, Klvaňa, Vaněk, Boršice - 1. Valašský FC 2:5 Sokol, Náplava P. - Šusta A. 2, Ryl, Pařenica, Klimpar, Slušovice - Dol. Němčí 2:0 Žůrek 2, Paseky Zlín - Napajedla 1:2 Řezníček - Benedikt , Kundla, Chropyně - Brumov 0:1 Strnad, Val. Meziříčí - Kelč 2:1 Kundrát, Mizera - Minář.
1. Slušovice 10 9 0 1 34:9 27
2. Brumov 9 8 0 1 31:8 24
3. 1. Valašský FC 9 8 0 1 30:9 24
4. Val. Meziříčí 10 7 1 2 35:11 22
5. Chropyně 10 6 1 3 29:13 19
6. Kelč 10 5 0 5 24:22 15
7. Kunovice 9 4 0 5 29:16 12
8. Morkovice 10 4 0 6 21:30 12
9. Dol. Němčí 10 2 1 7 13:23 7
10. Boršice 10 1 1 8 13:45 4
11. Napajedla 10 1 0 9 6:58 3
12. Paseky Zlín 9 1 0 8 6:27 3

MLADŠÍ: Morkovice - Kunovice 2:2 Medřický 2 - Huráb, Hána, Boršice - 1. Valašský FC 1:6 Krsička - Kubín 2, Nečas, Burdík, Kolář, Kovář, Slušovice - Dol. Němčí 3:0 Prachař, Vlachynský, Pečeňa, Paseky Zlín - Napajedla 3:2 Hruška, Doboš, Řezníček - Bořuta 2, Chropyně - Brumov 0:1 Šenkeřík, Val. Meziříčí - Kelč 4:1 Pivovarčík 2, Hlavica, Serafín - Hruška.
1. Slušovice 10 7 2 1 32:5 23
2. Brumov 9 7 2 0 24:5 23
3. Boršice 10 6 0 4 37:29 18
4. Kunovice 9 5 2 2 28:13 17
5. 1. Valašský FC 9 5 2 2 27:16 17
6. Paseky Zlín 9 5 1 3 42:22 16
7. Val. Meziříčí 10 5 0 5 17:23 15
8. Napajedla 10 5 0 5 26:18 15
9. Dol. Němčí 10 3 0 7 14:31 9
10. Chropyně 10 2 1 7 14:22 7
11. Morkovice 10 1 2 7 17:30 5
12. Kelč 10 1 0 9 6:70 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová - Podlesí 1:3 Pinkas - Kozák 2, Horák D., Štítná n. Vl. - Holešov 1:1 Babulík - Froňka, Val. Klobouky - Chvalčov 7:1 Hás 3, Kocourek 3, Ďulík - Ryška, SK Vizovice - Slavičín 3:1 Gerža 2, Haboň - Lysák, Vlachovice - Fr. Lhota 0:2 Kindl, Bambuch, Bylnice - Hulín 4:2 Hudeček D. 2, Drobilík, Řepka - Němec, Neradil, Dol. Bečva - Vel. Karlovice odloženo.
1. Štítná n. Vl. 11 7 3 1 32:18 24
2. Vlachovice 12 7 1 4 25:18 22
3. Vel. Karlovice 10 7 1 2 24:14 22
4. Dol. Bečva 10 7 0 3 24:19 21
5. SK Vizovice 11 6 3 2 30:16 21
6. Franc. Lhota 11 7 0 4 23:13 21
7. Hulín 11 6 1 4 34:20 19
8. Bylnice 11 4 1 6 26:28 13
9. Holešov 11 3 3 5 20:22 12
10. Chvalčov 11 3 2 6 15:25 11
11. Slavičín 10 3 2 5 18:22 11
12. Mladcová 11 3 0 8 19:35 9
13. Val. Klobouky 11 2 2 7 22:30 8
14. Podlesí 11 1 1 9 15:47 4

SKUPINA B: Rataje - Louky 2:3 Bednár 2 - Sedláček, Houfek, Goldefus, Strání - Prakšice 2:2 Janošík, Zderčík - Haveta, Chaloupka, J. Otrokovice - Luhačovice 1:4 Stoklásek - Smištík, Polepil, Křenek, Pešek, Nedachlebice - Újezdec 3:1 Bursík, Talášek, Belant - Findura, Hluk - Havřice 0:0, Bojkovice - Uh. Ostroh 3:1 Varaďa 2, Zigo - Jurček, Roštění - O. N. Ves 4:1 Nevřala, Škrabana, Číhal, Nesrsta - vlastní.
1. O. N. Ves 12 9 2 1 51:18 29
2. Luhačovice 12 9 1 2 49:15 28
3. Roštění 12 9 1 2 46:18 28
4. Havřice 12 6 4 2 33:19 22
5. Louky 11 7 1 3 27:25 22
6. Nedachlebice 12 6 3 3 48:32 21
7. Bojkovice 12 7 0 5 54:24 21
8. J. Otrokovice 12 5 1 6 31:26 16
9. Strání 12 5 1 6 25:37 16
10. Prakšice 11 4 1 6 27:40 13
11. Újezdec 12 3 1 8 17:39 10
12. Uh. Ostroh 12 3 1 8 27:41 10
13. Hluk 12 1 1 10 21:45 4
14. Rataje 12 0 0 12 11:88 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice - Vel. Karlovice 0:3 Heger J. a T., Frňka, Bystřice p. H. - Chropyně 2:2 Moudrý, Baďura - Horák 2, Brumov - Bojkovice odloženo, Slušovice - Kroměříž B 0:3 Pajgr, Prachař, Kuba, Paseky Zlín - J. Otrokovice 0:3 nehlášeno, FC Vsetín - Kunovice 0:1 nehlášeno, Uh. Brod - Val. Meziříčí 0:1 Novák.
1. Val. Meziříčí 12 9 2 1 31:2 29
2. Kunovice 12 9 1 2 26:7 28
3. Vel. Karlovice 12 9 0 3 25:15 27
4. FC Vsetín 12 7 2 3 27:8 23
5. Uh. Brod 12 7 2 3 23:8 23
6. Kroměříž B 12 6 1 5 19:18 19
7. J. Otrokovice 12 5 1 6 25:20 16
8. Chropyně 12 4 3 5 30:25 15
9. Bystřice p. H. 11 3 5 3 11:16 14
10. Brumov 11 3 3 5 22:22 12
11. Slušovice 12 3 0 9 10:33 9
12. V. Otrokovice 12 2 3 7 4:21 9
13. Bojkovice 10 2 1 7 13:38 7
14. Paseky Zlín 12 1 0 11 8:41 3

MLADŠÍ: V. Otrokovice - Vel. Karlovice 12:2 Střižík 2, Křivánek 7, Štajner, Bína 2, - Pavelka 2, Bystřice p. H. - Chropyně 0:1 Miko, Brumov - Bojkovice odloženo, Slušovice - Kroměříž B 3:1 Adamuška, Gargulák, Žůrek - Látal, Paseky Zlín - J. Otrokovice odloženo, FC Vsetín - Kunovice 4:0 Smilek 2, Macek, Zubík, Uh. Brod - Val. Meziříčí 2:5 Michalec, Kobsinek - Kopřiva, Květoň, Lasovský, Dlouhý, Odstrčil.
1. FC Vsetín 12 9 2 1 68:9 29
2. Val. Meziříčí 12 9 2 1 50:15 29
3. Slušovice 12 8 2 2 51:15 26
4. Brumov 11 8 2 1 28:7 26
5. Kunovice 12 8 1 3 32:24 25
6. J. Otrokovice 11 7 0 4 33:20 21
7. Kroměříž B 12 5 4 3 28:15 19
8. Chropyně 12 5 1 6 23:30 16
9. Uh. Brod 12 5 1 6 33:30 16
10. V. Otrokovice 12 4 1 7 36:30 13
11. Bojkovice 10 3 0 7 11:32 9
12. Paseky Zlín 11 2 0 9 16:71 6
13. Bystřice p. H. 11 0 0 11 4:55 0
14. Vel. Karlovice 12 0 0 12 13:73 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Meziříčí B - Nedašov odloženo, Poličná - Holešov 9:1 Klvaňa 3, Kapusta 2, Roupec 2, Bartoň, Drda - Srovnal, Slavičín - Vlachovice 0:3 Trčka, vlastní, Rak, Juřinka - Hor. Bečva 1:0 Ručka P. (Hráno v obráceném pořadí), 1. Valašský FC B - Val. Klobouky 6:3 Talpa 3, Boruta, Španihel 2 - Čtvrtlík, Brtiš, Hulín–Štítná n. V 23:0 Dillenz 4,Icela 3,Mucha,Zavadil 2,Rosecký 7, Šálek,Klesnil,Karamon 3-vlastní.
1. Hulín 9 6 1 2 54:8 19
2. Val. Meziříčí B 9 6 1 2 13:7 19
3. Poličná 9 6 1 2 26:8 19
4. Vlachovice 9 6 1 2 23:10 19
5. Nedašov 8 5 3 0 30:11 18
6. Juřinka 9 5 2 2 18:7 17
7. Hor. Bečva 9 3 3 3 23:17 12
8. Holešov 9 3 0 6 18:32 9
9. Slavičín 8 3 0 5 9:30 9
10. 1. Valašský FC B 8 2 0 6 16:27 6
11. Val. Klobouky 8 1 0 7 8:32 3
12. Štítná n. Vl. 9 0 0 9 1:50 0

SKUPINA B: Morkovice - Uh. Ostroh 3:0 Brablík, Novák, Čada, Boršice - Nedakonice 0:8 Kubiš 3, Cigoš 2, Březina, Gejdoš, Dlapa, Napajedla - Hluk 0:8 Vlk 2, Abrhám 2, Ščipčák , Szabo, Kuchař 2, Dol. Němčí - St. Město 4:1 Chmelina 2, Mančík - Verbík, Luhačovice - Kvasice 1:0 Coufalík, Koryčany - Strání 0:11 Mimochodek 3, Tomanec 3, Mahdal, Toman, Zámečník, Reňák, Popelka. Dohrávka z minulého kola: Hluk - Boršice 4:0.
1. Dol. Němčí 10 9 0 1 58:13 27
2. Strání 8 8 0 0 62:4 24
3. Nedakonice 10 6 1 3 39:22 19
4. Kvasice 9 6 0 3 40:15 18
5. St. Město 9 6 0 3 31:16 18
6. Luhačovice 9 5 1 3 35:20 16
7. Morkovice 9 4 1 4 19:32 13
8. Hluk 9 3 0 6 18:34 9
9. Boršice 8 1 1 6 10:31 4
10. Uh. Ostroh 8 1 0 7 7:33 3
11. Koryčany 6 1 0 5 2:38 3
12. Napajedla 9 0 0 9 6:69 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Meziříčí B - Nedašov odloženo, Poličná - Holešov 6:1 Roupec 2, Novák, Kapusta, Dubcová M. a K. - Matuška, Slavičín - Vlachovice 0:8 V. Trčka 3, Vizváry, M. Trčka 2, Pekárek, Rak, Juřinka - Hor. Bečva 2:1 Nejedlý, Fišer - Jalůvka (Hráno v obráceném pořadí), 1. Valašský FC B - Val. Klobouky 12:0 Žanta 4, Zetek, Slovák, Ručka, Fiurášek, Rybenský 2, Fišera 2, Hulín - Štítná n. Vl. 2:1 Podmol, Šustal K. - Králík.
1. Poličná 9 9 0 0 62:5 27
2. Val. Meziříčí B 9 7 0 2 25:13 21
3. Vlachovice 9 7 0 2 32:7 21
4. Nedašov 8 7 0 1 56:4 21
5. Holešov 9 6 1 2 30:12 19
6. Hulín 9 5 1 3 28:20 16
7. Juřinka 9 3 0 6 7:23 9
8. Hor. Bečva 9 3 0 6 18:38 9
9. 1. Valašský FC B 8 2 0 6 28:30 6
10. Val. Klobouky 8 1 0 7 7:52 3
11. Štítná n. Vl. 9 1 0 8 11:39 3
12. Slavičín 8 0 0 8 4:65 0

SKUPINA B: Morkovice - Uh. Ostroh 3:0 kontumačně, Boršice - Nedakonice 2:8 Šesták, Králík - Marek 3, Bartoš 3, Mikula 2, Napajedla - Hluk 0:2 Kužela, Juřena, Dol. Němčí - St. Město 4:1 nehlášeno - Novák, Luhačovice - Kvasice 0:6 Zapletal 2, Slavík, Postava, Fišer, Rys, Koryčany - Strání 4:0 Barták, Gejdoš, Hanák 2. Dohrávka z minulého kola: Hluk - Boršice 2:1.
1. Kvasice 9 8 1 0 54:1 25
2. Dol. Němčí 10 7 0 3 38:19 21
3. Nedakonice 10 7 0 3 48:16 21
4. Strání 8 5 0 3 13:17 15
5. Morkovice 9 5 0 4 21:33 15
6. St. Město 9 4 2 3 22:18 14
7. Napajedla 9 4 1 4 44:24 13
8. Koryčany 6 4 0 2 34:21 12
9. Hluk 8 2 0 6 7:26 6
10. Boršice 7 1 0 6 24:44 3
11. Luhačovice 9 1 0 8 3:69 3
12. Uh. Ostroh 8 1 0 7 7:27 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Hulín 5:3.
1. Poličná 7 6 1 0 62:11 19
2. 1. Valašský FC 7 6 1 0 49:9 19
3. Hulín 8 6 0 2 45:16 18
4. Juřinka 7 4 0 3 19:20 12
5. Kroměříž B 6 2 1 3 21:20 7
6. Holešov 7 2 1 4 12:24 7
7. Bystřice p. H. 6 1 1 4 20:36 4
8. Val. Meziříčí B 5 1 1 3 8:31 4
9. FC Vsetín B 7 1 0 6 21:50 3
10. 1. Valašský FC B 6 1 0 5 7:47 3

SKUPINA B: Slov. Slavia UH - Zlín 8:8, Kroměříž - Val. Meziříčí 0:3.
1. Brumov 8 6 1 1 47:14 19
2. Louky 8 6 1 1 39:11 19
3. FC Vsetín 6 5 1 0 56:11 16
4. Slov. Slavia UH 6 4 1 1 58:20 13
5. Val. Meziříčí 8 4 1 3 38:25 13
6. Zlín 8 3 1 4 42:34 10
7. J. Otrokovice 7 2 0 5 16:37 6
8. Kroměříž 8 2 0 6 15:40 6
9. Chropyně 6 1 0 5 10:62 3
10. Morkovice 7 0 0 7 6:73 0

SKUPINA C: Boršice - Veselí n. M. 0:12, V. Otrokovice - Slov. Slavia UH B 1:3.
1. Val. Klobouky 7 7 0 0 41:10 21
2. Zlín B 7 6 1 0 60:9 19
3. Veselí n. M. 8 6 0 2 56:25 18
4. Slov. Slavia UH B 8 6 0 2 46:16 18
5. V. Otrokovice 7 2 0 5 20:15 6
6. Uh. Brod 7 2 0 5 23:28 6
7. Kunovice 6 2 0 4 11:30 6
8. Boršice 8 2 0 6 15:45 6
9. Bojkovice 6 1 1 4 10:36 4
10. Slavičín 6 0 0 6 3:71 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Hulín 1:5.
1. 1. Valašský FC 7 7 0 0 76:2 21
2. Juřinka 7 5 1 1 45:7 16
3. Holešov 7 4 1 2 27:11 13
4. Hulín 8 4 0 4 27:27 12
5. Bystřice p. H. 6 3 2 1 20:14 11
6. FC Vsetín B 7 3 0 4 9:32 9
7. Poličná 7 2 1 4 13:28 7
8. 1. Valašský FC B 6 2 0 4 19:35 6
9. Kroměříž B 6 0 1 5 4:39 1
10. Val. Meziříčí B 5 0 0 5 2:47 0

SKUPINA B: Slov. Slavia UH - Zlín 11:2, Kroměříž - Val. Meziříčí 4:8.
1. Louky 8 6 1 1 71:18 19
2. Zlín 8 6 1 1 47:18 19
3. Slov. Slavia UH 6 6 0 0 89:7 18
4. FC Vsetín 6 5 0 1 28:11 15
5. Val. Meziříčí 8 4 0 4 54:30 12
6. Kroměříž 8 3 0 5 32:35 9
7. J. Otrokovice 7 2 0 5 31:53 6
8. Brumov 8 2 0 6 26:53 6
9. Morkovice 7 1 0 6 10:43 3
10. Chropyně 6 0 0 6 2:122 0

SKUPINA C: Boršice - Veselí n. M. 1:4, V. Otrokovice - Slov. Slavia UH B 1:0.
1. V. Otrokovice 7 7 0 0 53:17 21
2. Uh. Brod 7 6 0 1 50:8 18
3. Slov. Slavia UH B 8 4 1 3 22:25 13
4. Zlín B 7 3 1 3 20:24 10
5. Veselí n. M. 8 3 1 4 25:33 10
6. Bojkovice 6 3 0 3 22:25 9
7. Kunovice 6 3 0 3 22:27 9
8. Boršice 8 2 1 5 18:41 7
9. Val. Klobouky 7 1 0 6 11:22 3
10. Slavičín 6 0 2 4 8:29 2

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

9. kolo: Tlumačov - Tečovice 2:0 Mouka, Švenda, Příluky - Nedašov 0:7 Naňák J. 2, Fojtík R., Vaněk M., Fojtík J., Marek J., Holba P., Ludkovice - Nedašova Lhota 2:1 Talaš, Bartoš - Pacík, Pozlovice - Mysločovice 2:7 Vrba 2 - Lahola 2, Skopalík, Vyoral, Krejza, Dorazín, Dřímal, Malenovice - Provodov 5:0 Kotík 2, Bartoň D. 2, Stružka Z.
1. Malenovice 9 8 1 0 36:7 25
2. Ludkovice 9 7 1 1 27:12 22
3. Tlumačov 9 5 2 2 21:12 17
4. Nedašova Lhota 9 5 1 3 25:7 16
5. Nedašov 9 5 1 3 24:7 16
6. Tečovice 9 4 0 5 20:15 12
7. Provodov 9 3 1 5 8:25 10
8. Mysločovice 9 3 0 6 20:18 9
9. Příluky 9 1 1 7 6:43 4
10. Pozlovice 9 0 0 9 6:47 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

10. kolo: Mysločovice - Louky 0:3 Malota, Sadil, Kadlin, Fryšták - Malenovice 2:1 Doležel, Hrbáček - Torma, SK Vizovice - Březnice 0:3 Adamík 2, Holý, Bratřejov - Újezd 4:0 Černý M. 2, Kocourek, Vojtásek, Kašava - Příluky 9:0 Latif 4, Mrázek 2, Červenka, Šumšal, Červenka T., Mladcová - Tlumačov 2:0 Brhel, Čík.
1. Kašava 9 5 4 0 32:12 19
2. Újezd 9 6 0 3 33:16 18
3. Mysločovice 9 6 0 3 34:18 18
4. Bratřejov 9 5 2 2 22:10 17
5. Mladcová 9 4 2 3 25:11 14
6. Fryšták 9 4 2 3 22:14 14
7. Březnice 9 4 2 3 17:23 14
8. Malenovice 9 4 1 4 32:23 13
9. Tlumačov 9 4 1 4 21:17 13
10. Louky 9 3 1 5 16:19 10
11. SK Vizovice 9 1 0 8 4:40 3
12. Příluky 9 0 1 8 7:62 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A - 9. kolo: Lhota u Mal. - Ludkovice 0:14 Suchý P. 4, Suchý M. 3, Pančocha A. 3, Brebis, Nevařil, Bartoš, Pančocha L., Štípa - Jaroslavice 6:0 Skřivánek T. 2, Suchomel J. 2, Scharf, Kolář, Kostelec - Doubravy 2:1 Šták, Pekař - Tomek M., Pohořelice - Tečovice 1:3 Martínek - Slavický 2, Brunclík.
1. Štípa 8 7 1 0 57:4 22
2. Ludkovice 8 6 1 1 40:9 19
3. Tečovice 8 6 1 1 37:10 19
4. Jaroslavice 8 4 1 3 29:23 13
5. Kostelec 8 4 0 4 22:27 12
6. Doubravy 8 3 1 4 18:19 10
7. Pohořelice 8 1 2 5 16:24 5
8. Spytihněv 8 1 1 6 18:48 4
9. Lhota u Mal. 8 0 0 8 2:75 0

SKUPINA B - 9. kolo: Trnava - Všemina 6:1 Krajča M. 3, Zlámal 2, Zbranek O. - Pavelka, Lukov - Jasenná 3:0 Marušák, Viceník, Vlach, Hvozdná - Veselá 0:6 Žaludek 3, Klečka 2, Čoček, Lužkovice - Provodov 0:2 Plášek, Slovák.
1. Veselá 8 6 1 1 57:6 19
2. Lukov 8 6 1 1 33:6 19
3. Provodov 8 6 0 2 31:16 18
4. Lužkovice 8 5 2 1 36:7 17
5. Hvozdná 8 3 1 4 24:35 10
6. Jasenná 8 3 0 5 22:31 9
7. Zádveřice 8 3 0 5 20:33 9
8. Trnava 8 1 0 7 14:65 3
9. Všemina 8 0 1 7 4:42 1

SKUPINA C - 10. kolo: Dolní Lhota - Poteč 1:1 Matulík - Masař V., Nedašova Lhota - Pozlovice 4:3 Vaněk, Pacík, Kubík, Kolman - Piňďák 2, Mizera, Drnovice - Slopné 10:0 Repatý O. 5, Tománek 2, Stružka O. 2, vlastní.
1. Pozlovice 9 6 0 3 25:20 18
2. Poteč 7 5 1 1 36:10 16
3. Drnovice 8 5 0 3 34:20 15
4. Nedašova Lhota 9 3 2 4 23:25 11
5. Dolní Lhota 9 3 2 4 17:25 11
6. Slopné 8 0 1 7 7:42 1

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A - 7. kolo: Zádveřice - SK Vizovice 1:9 Maršálek D. - Vývlečka 3, Annoni 3, Ševčíková N. 2, Fusek, Březová - Lužkovice 0:7 Vítek 3, Kocourek, Holík, Matloch, Marčík, Zlín - Provodov 5:1 Hellebrand 2, Červenka, Horák, Palčík - Mališka. Dohrávka 6. kola: Provodov - Březová 4:0 Slovák, Knedl, Košárek, Černý M.
1. Zlín 5 5 0 0 40:8 15
2. Louky 5 4 0 1 58:7 12
3. SK Vizovice 6 4 0 2 33:16 12
4. Lužkovice 5 3 0 2 17:16 9
5. Provodov 6 1 0 5 11:44 3
6. Zádveřice 5 1 0 4 13:47 3
7. Březová 6 1 0 5 10:44 3

SKUPINA B - 7. kolo: Sehradice - Dolní Lhota 1:0 Macík D., Vysoké Pole - Štítná n. Vl. B 6:1 Stružka 2, Milis, Řepa, Kovařík, Šarátek - Hrnčiřík, Újezd - Brumov 0:4 nehlášeno, Rokytnice - Biskupice 2:7 nehlášeno. Dohrávka 6. kola: Dolní Lhota - Rokytnice 4:4 Dorňák, Máčala, Kudela, Riečičiar - Macík, Bureš, Salajka, Hýbl, Biskupice - Újezd 9:2 Daňo S. 4, Vítek 3, Remeš, Cologna - Martínek, Dobiáš.
1. Brumov 6 6 0 0 66:4 18
2. Biskupice 7 4 2 1 32:15 14
3. Vysoké Pole 6 4 1 1 21:7 13
4. Újezd 7 4 0 3 26:22 12
5. Sehradice 6 3 1 2 6:12 10
6. Štítná n. Vl. B 6 1 1 4 8:46 4
7. Dolní Lhota 7 0 2 5 6:33 2
8. Rokytnice 7 0 1 6 13:39 1

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA B - Dohrávka 4. kola: Zdounky - Koryna 4:0 (1:0), M. Majta, Žurman, Navrátil, Kouřil. Dohrávka 5. kola: Koryna - Roštín 5:0 (3:0), Zabloudil 3, Lupínek, Vrba.
1. Zdounky 8 7 0 1 38:10 21
2. Těšnovice 8 5 1 2 17:14 16
3. Lutopecny 8 4 1 3 27:19 13
4. Koryna 7 4 0 3 18:14 12
5. Lubná 8 3 1 4 14:18 10
6. Zborovice 6 1 1 4 6:18 4
7. Roštín 7 0 0 7 4:31 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SKUPINA B - Dohrávka 6. kola: Rymice - Zborovice 10:2 (8:2), Topič 4, J. Kaňa 2, M. Kaňa, Chrastinová, Matuška, Pospíšilík - Juříková, Zahajský.
1. Rymice 8 7 1 0 39:5 22
2. Kostelec u Hol. 8 5 0 3 33:12 15
3. Ludslavice 7 4 1 2 16:12 13
4. Břest 7 4 0 3 16:10 12
5. Žalkovice 8 2 1 5 11:37 7
6. Kyselovice 7 1 1 5 11:30 4
7. Zborovice 7 0 2 5 10:30 2

PŘÍPRAVKA

Dohrávky: Kvasice - Koryna 5:2 (3:0), Brázdil 5 - Tifenbacher 2, Kvasice - Koryna 3:1 (3:0), Brázdil 2, Skácel - Vrtal.
1. Zdounky 12 12 0 0 50:11 36
2. Kvasice 12 7 0 5 30:25 21
3. Rymice 12 3 0 9 13:23 9
4. Koryna 12 2 0 10 19:54 6

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

12. kolo: Tupesy - Babice 5:1 (1:1) Blaha 2, Madeira 2, Trnčák - Hrdina, Kněžpole - Šumice odloženo, Staré Město - Nedakonice 0:5 (0:1) Trubačík 2, Petek 2, Sedlařík, Bílovice - Vlčnov 3:2 (2:2) Abrahám 2, Čechmánek - Knotek, Matějíček, Nivnice - Mařatice 10:0 (4:0) Straňák 3, Velecký 2, Smítal, Bartoš, Vasiljevič, Trtek, Matucha, Bánov - Polešovice 2:7 (1:3) M. Chovanec 2 - Bernatík 2, Korvas 2, Pavela, Lubojacký, Hasoň, Ostr. Lhota - Jarošov 2:7 (0:0) J. Hyrák, K. Horák - Staroba 3, Kryštof 2, Bartoň, Vaněk.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

12. kolo: Topolná - Buchlovice 5:4 (2:1) Bartůněk 4, Hliňák - Řihák, Prášilík, Mikula, Tomešek, Hradčovice - Uh. Ostroh B 6:1 (3:1) D. Mikulec 4, R. Mikulec, Macháček - Melša, Popovice - Osvětimany 0:10 (0:7) nehlášeno.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

1. kolo: Bánov - Ostr. N. Ves 2:0 (1:0) J. Šopík 2, Medlovice - Vlčnov nehlášeno, Nivnice - Újezdec 0:5 (0:3) Slinták 2, Mahdal, Gazdík, Lekeš, Buchlovice - Mařatice 1:7 (0:3) Tomešek - Žůrek 3, Širůčka 2, Dudešek 2, Ostr. Lhota - Jarošov 0:0.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A - 12. kolo: Březolupy - Nedachlebice 6:1 (3:1) Blizňák 4, Hubáček, M. Hůlka - Kutra, Bílovice - Kostelany n. M 2:0 (1:0) Bajaja 2, Kněžpole - Polešovice 20:0 (8:0) Horký 4, Večeřa 4, Hančík 3, Kovář 3, Flíbor 3, Otáhal 2, Važan, Topolná - Mistřice 5:1 (3:0) Pavlík 2, Foltýn 2, Jurčík - Veselý.

SKUPINA B - 12. kolo: Sušice - Kudlovice 6:0 (2:0) J. Hurta 3, Šrámek, Novák, Fusek, Jankovice - Jalubí 7:1 (5:0) J. Silný 3, Čech, Dostál, Konečný, Gahura - D. Dobiáš, Traplice - Huštěnovice 0:9 (0:1) Habáň 7, Koželuha, Hlavačka, Babice - Velehrad 1:0 (0:0) K. Horníček.

SKUPINA C - 12. kolo: Podolí - St. Hrozenkov 0:15 (0:7) Pažitný 5, Lebánek 3, Gorčík 3,Mačát, Gabrhelová, Antal, Mlčůch, Suchá Loz - Korytná 7:0 (5:0) M. Beníček 2, Haloda 2, Štégr, Kubena, Fornůsek, Hradčovice - Prakšice hosté nepřijeli, 1. FC Slovácko - Havřice 7:1 (4:0) Tomšejová 3, Stojaspalová, Dufková, Buzková, Březinová - Hnitka.

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ - 17. kolo: Vlčnov - Zlechov 2:0 (1:0) Procházka 2, Nivnice - Spytihněv 7:1 (3:1) Chovanec 4, Bartoš 2, Fojtík - Kašpárek, Ostr. N. Ves - Újezdec 1:3 (1:1) Kreizl - Lakeš 2, Červenka, Dolní Němčí - Uh. Ostroh 4:1 (0:0) S. bilík 2, Omelka, R. Bobčík - Zalubil.

MLADŠÍ - 17. kolo: Vlčnov - Zlechov 1:5 (0:1) Martiš - Kula 2, Haša 2, Podal, Nivnice - Spytihněv 3:3 (2:2) Smetana 2, Karlík - Polák, Solár, Karuda, Ostr. N. Ves - Újezdec 0:4 (0:3) Kobzinek 2, Brulík, Bachůrek, Dolní Němčí - Uh. Ostroh 0:5 (0:3) Knotek 2, Větříšek 2, Juračka.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A - 9. kolo: Jarošov - Březolupy nehlášeno, Ořechov - Babice hosté nepřijeli, Mistřice - Staré Město odloženo na 4. 11., Staré Město Babice 7:2 (2:2) Smělík 3, Vojtík 2, Zajíc, Hadaš - Janeček, Primta.

SKUPINA B - 17. kolo: Hradčovice - Záhorovice 1:5 (1:2) Kroča - M. Kolínek 2,C. Dvořák, D. Dvořák, Hřib, Korytná - Prakšice 10:1 (6:1) Vacula 9, A. Kubiš - Lukašík, Slavkov - Uh. Brod B odloženo, Bánov - Havřice nehlášeno.