Mezi oba celky se navíc vklínil Žďár nad Sázavou, který má jen o bod méně než vedoucí tým. A právě s oběma první mužstvy se v posledních dvou kolech střetne Viktoria Otrokovice.

„Na oba duely se moc těšíme,“ říká otrokovický kouč Jaroslav Matějíček. Do zápasů s lídry soutěže půjde jeho družina se sebevědomím podpořeným svým historicky nejvyšším vítězstvím v divizi. V sobotu doma Viktoria rozdrtila poslední Hrušovany nad Jevišovkou 7:0. „Mohli jsme vyhrát i o deset branek,“ mínil Matějíček. Hattrickem se v zápase blýskl Krhut, po jedné brance přidali Mikulčík, Zálešák, Večeřa a Světlík.

Střelecký prach naopak zvlhl Hulínu, který na jaře vyšel brankově naprázdno už popáté. K utkání v Líšni však nastoupil bez zraněných opor Paciorka, Máčaly, Kadlece a Mršťáka.

„V prvním poločase kluci plnili taktické pokyny a hráli velmi dobře. Na začátku druhé půle jsme ale na levé straně udělali individuální chybu a inkasovali, což byl klíčový moment,“ líčil hulínský trenér Petr Zapletal. Druhá branka padá na vrub gólmana Gajdoše. Ten podcenil dlouhý nákop téměř z poloviny hřiště, který skončil k překvapení všech za jeho zády. (pf, lk)

JAK NASTOUPILI

Hulín: Gajdoš – Dunda, Zlámal, Odstrčilík, Volek (83. Darebníček) – Bejtkovský (60. Nevřala), Stržínek, Liška (79. Panáček), Dvořáček – Kříž, Huťka. Trenér: Petr Zapletal.

V. Otrokovice: Křížek – Gerych (77. Chlachula), Kraváček, Mikulčík, Stojaník – Krhut, Světlík, Sopůšek, Ondráš – Jordánek (75. Večeřa), Zálešák (84. Maschtovský). Trenér: Jaroslav Matějíček.