RUSAVA – PRUSINOVICE 5:1 (3:0)

„Ve 23. minutě do té doby vyrovnaného zápasu, vyslal z dálky těžký projektil Petr Pavelka a otevřel skóre. Ve 30. minutě se naše mladá naděje Martin Ševčák rozhodl ukázat, že umí nejen bránit a střelou k tyči zvýšil na rozdíl dvou branek. Ve 41. minutě se prosadil další náš nadějný mladík Jan Havránek. Ve druhém poločase po pěkné akci skóroval Michal Vaculík. V 67. minutě se pěknou hlavičkou prosadil Zelený. Po této brance jsme přestali hrát svoji hru a bohužel za minutu jsme zbytečně inkasovali. Velmi dobrý výkon podal brankař Vladan Daněk. Přínosem byl i návrat Kamila Vaculíka," řekl domácí trenér Přemysl Melichárek.

„Úvod utkání byl vcelku vyrovnaný. Bohužel jsme dostali nádherný gól z velké dálky do šibenice. Brankář byl bezmocný. Utkání rozhodla druhá nešťastná branka, když se míč odrazil od brankáře do tyče, znovu do brankáře a do branky. Domácí si vítězství potom už pohlídali. My jsme se snažili, ale víc než jeden gól jsme nedali. Prohloubili jsme naši krizi," přiznal předseda Prusinovic Aleš Pumprla.

Branky: 23. P. Pavelka, 30. Ševčák, 41. Havránek, 51. M. Vaculík, 67. Zelený – 68. Měrka. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 150.

Rusava: Daněk – K. Vaculík, Mich. Vaculík, J. Pavelka, P. Pavelka, Šimčík, Krajcar, Barot, Zelený, Ševčák, Havránek

Prusinovice: Belfín – A. Barot, Tkadlčík, Křepelka, Sklenář, Kopřiva, Měrka, Šiška, Bartošek, Vybíral (86. Polešovský), R. Nevřala (58. Sovadina).

ZÁŘÍČÍ – MORKOVICE B 4:2 (3:0)

„Hosté byli fotbalovější než my. Měli více ze hry, ale my jsme hráli ze zajištěné obrany na brejky, které se nám dařily. Do poločasu jsme z mnoha šancí vytěžili tři góly. Ve druhém poločase jsme trochu polevili a hosté přitlačili. Snížili na 2:3. My jsme se konečně vzchopili a z následného protiútoku jsme zvýšili na rozdíl dvou branek a zápas jsme dohráli v klidu až do konce," řekl sekretář Záříčí Ladislav Hýbner.

„V prvním poločase si domácí vypracovali spoustu gólových příležitostí a dali tři góly. Ve druhém poločase jsme domácí herně předčili. S výkonem po přestávce jsem mohl být spokojen. Snížili jsme na 2:3, ale samozřejmě z protiútoku jsme inkasovali počtvrté. V závěru jsme měli tři velké šance, ale skore se už neměnilo. Zase jsme hráli v okleštěné sestavě. Na hřiště museli dorostenci," dodal trenér hostů Petr Šimčík.

Branky: Chytil 2, Blažek, Šubík – vl., Majda. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 50.

Záříčí: D. Koláček – Dolák, Navrátil, Z. Koláček, Křepelka, Šubík, Pavela, Dobrý, Blažek, Kouřil (80. Rozsypal), Chytil.

Morkovice B: Jarka – Vymazal, Zápařka, Řezáč, Štolfa, Handl, Majda, Oplt, Petráš, Hušek, Šimčík (Novák, Krejčí).

ZBOROVICE – STŘÍLKY 2:2 (0:2)

„Přesto, že jsme hosty v prvním poločase přehrávali, podařilo se jim ze všech návštěv před naší brankou vstřelit dvě branky. Ve druhém poločase jsme aktivitu ještě zvýšili a dostali hosty pod velký tlak. Po zásluze jsme vyrovnali. Bohužel se nám nepodařilo získat tři body, protože vypracované šance jsme neproměnili. Hosté si tak se štěstím odvezli bod," řekl domácí trenér Radovan Kunc.

„Po prvním poločase jsme vedli 2:0. Hra se nám dařila a vedle branek jsme měli i další šance. Ve druhém poločase se na našich hráčích projevila špatná kondice. Moc netrénujeme a na hřišti je to pak ve druhé půli vidět. Soupeř si začal přihrávat a vstřelil ze standardních situací dvě branky. Mohl přidat i další. Vzhledem k vývoji utkání je bod pro nás dobrý. Měli jsme však ambice na lepší výsledek," dodal trenér Střílek Břetislav Marek.

Branky: Vybíral 2 – Hubr, Novák. Rozhodčí: Veselý. Diváci: 120.

Zborovice: Chytrý – Zapletal, Švejcar, Hanák, Kojetský (46. Solař, 60. Vaňák), Šumbera, Štěpánek, Prachař, Šprňa, Vybíral, Šuta.

Střílky: Maceja – Marek, Jelínek (89. Dihlačka), Posolda, Jančík (46. Foltýn), Novák, Hubr, Hlaváček, Zabloudil, Sádlík, Elzner.

KYSELOVICE – LOUKOV 0:0

„Dnes jsme za celé utkání neměli žádnou slabou chvilku. Bohužel v šancích jsme mířili do gólmana a ztratili jsme tak dva body. Myslím si, že to bylo pohledné utkání s řadou šancí. Oba týmy podrželi gólmani," řekl domácí trenér Vít Říkovský.

„Do dnešního zápasu vstoupili lépe domácí, kteří byli důraznější a běhavější. Nicméně do žádné vyložené šance jsme je nepustili. Od 15. minuty jsme hru srovnali. V dalších minutách se hrálo především ve středu pole. Na každé straně byly šance, ale dnes jednoznačně byli nejlepší oba gólmani, kteří chytli po dvou vyložených šancích. Byl to spíš boj než fotbal, který skončil spravedlivou remízou. Výborně řídila utkání paní Dundová," dodal trenér Loukova Miroslav Hovořák.

Rozhodčí: Dundová. Diváci: 100.

Kyselovice: Molčík – Petřík, Seibert, Kroupa, Přikryl, V. Říkovský, V. Říkovský ml., Zádrapa, R. Vymětal, Stratil, Krčma (M. Říkovský, D. Vymětal).

Loukov: Švehlík – Šenovský, Kuběna, J. John, K. John, Šmerda, Petřík, Kundera, Kocman, Janek, Pospíšilík (Fuksa, Babič).

ŽERANOVICE – MRLÍNEK 2:3 (0:3)

„Dnes to byl zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší hosté, kteří nám dali tři branky a vytvořili si dostatečný náskok. My jsme byli u všech míčů později. Nedostupovali jsme hráče a hráli jsme špatně. Ve druhém poločase jsme byli lepší my, ale bohužel jsme jen snížili na 2:3. Pokud bychom podali v první půli takový výkon jako po přestávce, tak bychom nemohli prohrát," přiznal domácí trenér Zdeněk Skramuský.

„Začali jsme velice dobře a brzy jsme se dostali do vedení. Následovaly další dvě branky a v poločase jsme vedli už 3:0. Měli jsme více ze hry a byli jsme jednoznačně lepší. Vytvořili jsme si šance na další tři góly. Nástup do druhého poločasu patřil domácím. Přehrávali nás na všech postech. Zdramatizovali zápas a sahali po bodu. Naštěstí jsme to dohráli do vítězného konce," dodal trenér hostů Viktor Vinklárek.

Branky: 48. Dokoupil, 83. Hubík – 11. Dostál, 22. J. Horák, 31. Podzemný. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 120.

Žeranovice: Gába – Smith, Sedlařík, Menšík, Hubík, Sklenář, Smýkal, Tůma, Klimek, Sedláček, Pruš (Dokoupil).

Mrlínek: Novák – Červík, Kušík, R. Horák, Heryán, Dostál, Podzemný, J. Horák, D. Horák, Vrubel, Kušík (Jančík, Hlava, Solař).

ROŠTĚNÍ – LUTOPECNY 8:2 (2:1)

„Mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem. Už v prvním poločase jsme mohli klidně dát pět branek. Ve druhém poločase odpadli hosté fyzicky a bylo jen otázka času, kolik nastřílíme branek," řekl domácí trenér Milan Dvorník.

„První poločas skončil 2:1 jen z toho důvodu, že domácí neproměňovali své šance. Do přestávky jsme domácím ještě s velkou námahou stačili. Potom však hrubé chyby v obraně nás totálně položily. Takový špatný výkon jsme už dlouho nepředvedli," přiznal trenér hostů Josef Pospíšil.

Branky: 8., 51., 62., 75., 78. a 83. Zakopal, 13. a 71. Vlkolenszki – 11. (pen.) Šilhár, 81. Jurásek. Rozhodčí: Dunda. Diváci: 200.

Roštění: M. Nevřala – Filandr, Přikryl, Štěpánek (75. Číhal), Paštěka, R. Zapletal, Škrabana, Zakopal, Jirsa, Navrátil (70. D. Nevřala), Vlkolenszki (80. V. Zapletal).

Lutopecny: Knap – Juřena, Kubačka, Šilhár, Novák, Binas (46. Jansta), Knapík, Hanzlík, Přecechtílek (88. Šarközi), Jurásek, Roháč.

SLAVKOV P. H. – NĚMČICE 0:0

„Měli jsme vyhrát, ale když nejsme schopni za devadesát minut vystřelit na branku, tak se nám to nemůže podařit. Hosté si vytvořili šance, ale gól taky nedali. Němčice jsou sice v tabulce předposlední, ale u nás se prezentovali dobrou hrou a určitě mají na víc," řekl domácí kouč Pavel Kotas.

„Podařilo se nám zlepšit hru v defenzivě. Po celých devadesát minut jsme hráli zodpovědně. Snažili jsme se domácí nepouštět do žádných šancí. Hra dozadu byla výborná. Vytvořili jsme si i šance, ale ani z největších příležitostí jsme gól nedali. Domácí měli také šance, ale bylo jich podstatně méně. Bod z venku s kvalitním soupeřem bereme, i když to v naší situaci moc neřeší. Musíme to potvrdit v dalších zápasech," dodal trenér Němčic Michal Štěpánek.

Rozhodčí: Caletka. Diváci: 150.

Slavkov p. H.: Neradil – Pálka, P. Krajcar, Jemelka, J. Krajcar, Janečka, Sadil, Kostov, Pavlica, Kotas, Ponížil (Urbánek).

Němčice: Láník – R. Darebníček, Cejpek, Kovář, Tobolík, Vyvlečka (Zaoral), Darebník, Lochman (P. Darebníček), Matějov, Z. Niedermertl, Holý.