Ve skupině B už není žádný tým, který by nezakopl

Kroměřížsko - Pravčice si doma vylámaly zuby na hráčích Kostelce u Holešova. Všech pět zápasů Loukova skončilo v této sezoně nerozhodně. Tři branky rezervního týmu Kvasic vstřelil na hřišti Litenčic Navrátil.

9.9.2008

Ludslavice vs. Žalkovice B. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

III. TŘÍDA, SK. A

RYMICE – KOMÁRNO 6:0 (1:0)

V prvním poločase si domácí hráči vytvořili řadu šancí, ale využili jen jedinou. Po přestávce hosté odpadli a hráči Rymic si s chutí zastříleli.

Branky: Plhal 2, Hausknecht 2, Dítě, Bartalský, Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 60.
Rymice: Doležel – Mirynský, Fuksa, Dítě, T. Odložilík, R. Vávra, D. Odložilík, Marek, Hausknecht, Plhal, Bartalský (M. Marek, Mlčák).
Komárno: Gajdůšek – Šindelek, Indruch (75. Gadas), M. Matůšů, Hruška, Šipula, Lehnert, V. Švarc, Navtípil (80. Ondroušek), R. Švarc, V. Matůšů (46. Doležel).

LUDSLAVICE – ŽALKOVICE B 3:0 (1:0)

Páté kolo okresní soutěže mezi Ludslavicemi a Žalkovskou rezervou skončilo zaslouženým vítězstvím domácích, kteří začali tlakem od první minuty a brzy také skórovali střelou z 25 metrů. Po tomto gólu se hra vyrovnala, ale hosté si nevytvořili žádnou příležitost k vyrovnání.

Po poločase byl styl hry stejný. V závěru utkání domácí zvýšili na 2:0 z penalty. Tím bylo utkání rozhodnuto. Branky: 75. (pen.) a 86. Valčík, 3. Křižan,

Rozhodčí: Caletka. Diváci: 120.
Ludslavice: L. Herodes – Lahola, Hubáček, Podola, Švach, Vlček, Dlabaja, R. Skotek, Valčík, Křižan, Rafaja (J. Skotek, Heryán).
Žalkovice B: Borovička – R. Vymětal, D. Vymětal, Netopil, Kuba, Bartoň, Škopík, Sedlář, Bocek, Pala, Hanák (Štěrba, Janečka, Krejčí).

HLINSKO P. H. – RUSAVA B 2:3 (1:2)

Domácí šli do vedení brankou již ve 3. minutě, nicméně to bylo v první půli z jejich strany vše. Naopak to byli hosté, kdo předváděl kombinační fotbal ve středu hřiště se zajištěnou obranou, to se jim vyplatilo a dokázali do přestávky skore otočit.

Při druhé brance hostů se zranil domácí brankář a jeho rukavice do konce zápasu navlékl útočník domácích J. Škarpich. Ve druhém poločase se obraz hry úplně změnil a domácí hosty jen zřídka pustili na svou polovinu.

Seriál neproměněných šancí domácích utnuli hosté z ojedinělého brejku brankou na 1:3. Ze závěrečného tlaku domácí již jen korigovali na 2:3. Velmi solidní výkon podal rozhodčí Jelínek.

Branky: J. Škarpich, Odstrčilík – Sklenařík, Sklenář, T. Vaculík. Rozhodčí: Jelínek. Diváci: 50.
Hlinsko p. H.: J. Barot – T. Barot, Švehlík, Podola, Zapletal, M. Zdráhal, Hrabal, Zouzal, B. Škarpich, J. Škarpich, L. Zdráhal (Vaculík, Odstrčilík, Molčan). Rusava B: Benkovič – Lipold, Tellinger, Koudelníček, Mrázek, Pavelec, J. Vaculík, Sklenařík (46. Vašík), Sedlář, Kocman, Mich. Vaculík (65. T. Vaculík).

ZAHNAŠOVICE – RAJNOCHOVICE 1:3 (0:0)

Hosté měli v prvním poločasu řadu gólových příležitostí, ale žádnou neproměnili. Ve druhém poločase šly Rajnochovice do vedení. Domácím se na úvodní gól podařilo odpovědět. Favorizovaní hosté nakonec po dalších dvou gólech získali všechny tři body.

Branky: R. Janalík – Topič 2, Kubík. Rozhodčí: Daněk. Diváci: 100.
Zahnašovice: nehl. Rajnochovice: Rýc – Koláček, Doležal, Jurča, Staněk, T. Ides, Camfrla, Kubík, Čech, Uhřík, Topič (J. Ides, Staša).

MYSLOČOVICE B – LOUKOV 2:2 (0:1)

V bojovném utkání se domácím podařilo dovést zápas do remízového konce. Domácí hráče však mohou mrzet nevyužité šance v závěru zápasu. Remíza je vzhledem k průběhu zápasu spravedlivá.

Branky: Menšík, Mikel – Babič, Šmerda. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 50.
Mysločovice B: Potočný – Frantík, Hrubý, Mikel, Miklík, Dřímal, Večeřa, Skopalík, Stoklásek, Kučera, Bolcek (Menšík, Valčík, Červenka).
Loukov: Molek – Kuběna, Šenovský, John, Fuksa, Bělík, Šmerda, Kundera, Hovořák, Babič (Petřík, John, Janek).

PRAVČICE – KOSTELEC U HOL. 1:4 (1:3)

K utkání odjížděli hosté s vážnými obavami, neboť na marodce měli sedm hráčů a tak bylo mužstvo složeno za pomoci dorostenců a někdejších kosteleckých hráčů. Přesto již ve 12. minutě vedli 2:0.

Ke konci první půle hosté polevili a domácí je potrestali kontaktní brankou. Těsně před přestávkou nádhernou střelou zvýšil Martin Hradil na 3:1. Ve druhém poločase již hosté kontrolovali hru, přidali čtvrtou branku a nastřelili dvakrát tyč. Naprosto bezchybně odřídil zápas rozhodčí Skyba.

„Hráči předvedli ustrašený výkon a brzy jsme prohrávali 0:2. Bohužel místo vyrovnání po kontaktní brance jsme potřetí inkasovali. Kostelec byl fotbalovější, ale myslím si, že jsme nemuseli prohrát takovým rozdílem,“ řekl domácí kouč Zdeněk Pudelka.

Branky: 38. Mišelnický – 10. a 43. Mar. Hradil, 12. D. Marek, 57. Mir. Hradil. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 130.
Pravčice: Hrdlička – Pecháček, Filandr, Kahánek, Vojtek, Tobolík, J. Zapletal, P. Zapletal, Dvořák, Ruman, Mišelnický (Mikulášek, Halašta, Kincl). Kostelec u Hol.: P. Přikryl – M. Kovalda, Ragoš, Barot, Karlík, T. Hlobil (75. Polepil), Holý, D. Marek, L. Kovalda (46. Polášek), Mir. Hradil (60. Šidlík), Mart. Hradil.

KYSELOVICE B – BŘEST 0:5 (0:2)

V prvním poločase byli domácí hostům vyrovnaným soupeřem. V závěru poločasu se hosté dostali po rohu do vedení. Druhý gól přidal Břest z penalty, kterou gólman Krejčíř vyrazil, ale na dorážku už byl krátký. Krátce po přestávce přidali hosté třetí branku.

V závěru hráli domácí vabank a inkasovali ještě dvakrát. Branky: M. Motal, Buček, Vojkůvka, Juračka, Koryčan.

Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 60. Kyselovice B: Krejčíř – Seibert, A. Říkovský, Morong, Hariš, M. Úlehla, V. Říkovský ml., M. Říkovský, Zedek, Indrák, Škrabaňa (P. Úlehla, Kašparčík, Pokorný).
Břest: Olša – J. Buček, Koryčan, Motal, Janoštík, (Chalany), Bilavčík (Juračka), Rosecký (V. Buček), Vojkůvka, Zapletal, Koudelníček, Zavadil.

III. TŘÍDA, SK. B

LUTOPECNY – ZLOBICE 4:0 (1:0)

Lépe začali domácí a brzy se ujali vedení. Pak se hra vyrovnala, ale byla neurovnaná s mnohými nepřesnostmi na obou stranách. Po změně stran se domácí hráči zlepšili a postupně přidali další tři branky.

Hosté byli rychlí, ale kazili přihrávky, a když už jim něco vyšlo, tak domácí obrana na čele s brankářem vše vyřešila. Branky: Jurásek 2, Drulák, Šilhár (pen.).

Rozhodčí: Novák. Diváci: 120. Lutopecny: Večerka – Šilhár, Řezníček, Knapík, Navrátil, Drulák, Beňa, Hanzlík, Schořík, Konečný, Jurásek (Binas, Krist, Přecechtílek).
Zlobice: Libenský – P. Vlček, Spáčil, Mičák, Petr Sukup, Pechtor (82. Novotný), Uhrinovský, L. Vlček, Pavel Sukup (46. Holan), Topič (75. Rogožan), Pospěch.

DŘÍNOV – LUBNÁ B 2:3 (2:2)

Domácí po dvou prohrách chtěli konečně naplno bodovat. V úvodu zápasu se ujali vedení po brankách Kučírka a Babáka a další šance ještě zůstaly nevyužity. Hosté však ještě do poločasu srovnali a hned po změně stran přidali třetí, nakonec vítěznou branku. Hráči Dřínova už odpovědět nedokázali, přestože příležitosti ke vstřelení branky měli.

„Do utkání jsme nastoupili špatně a už ve 20. minutě prohrávali 0:2. Po přeskupení obrany se naše hra zlepšila a začali jsme domácí přehrávat. Zákonitě přišly šance a góly. První zařídil Loučka, jasně nejlepší hráč na hřišti, který dorazil střelu Veselého. Druhý přidal Veselý sám. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme vstřelit vedoucí gól. To se nám rychle podařilo, když se premiérově trefil šestnáctiletý Kroupa. Stínem zápasu bylo zranění dvou našich hráčů. Kapitána Chýly a Kovaříka,“ řekl trenér Lubné B Petr Skypala.

Branky: Kučírek, Babák – Veselý, Kroupa, Loučka. Rozhodčí: Sedlář. Diváci: 80.
Dřínov: M. Štěpánek – Večerka, Frkal, Novotný, P. Štěpánek, Držálek, Juřena, Drobisz, Juráň, Kučírek, Babák (Blaško, Varhaník).
Lubná B: Süč- Brázdil, Ševčík, Beneš, Škrabal, Chýla, Skácel, Dubina, Loučka, Veselý, Kovařík (Kroupa, Gremlica, O. Škrabal).

BEZMĚROV – TROUBKY 0:1 (0:0)

Byl to remízový zápas, který vyhrál šťastnější, ale na to se historie neptá. Bez přesného zakončení a střelby nemohli domácí pomýšlet na vítězství. Co jim bylo platné častější držení míče, nasazení, bojovnost a to, že se hosté ve druhém poločase jen sporadicky dostávali za půlící čáru, když po nepřesnosti ve středu hřiště a ztrátě míče, přízemní střelou k tyči rozhodl o zisku tří bodů pro Troubky Tesař.

To se ještě v nastaveném čase domácí brankář Srbecký dvakrát vytáhl proti samostatným útokům hostujícího Šprni.

Branka: 80. Tesař. Rozhodčí: Pančocha. Diváci: 80.
Bezměrov: Srbecký – Fuks, Ulehla, Pavelka, Kyjovský, H. Večerka, M. Večerka, Bleša, Vejtasa, Karásek, J. Navrátil (Adamov).
Troubky: Varga – Jenerál, Boukal, Prachař, Rybák, Špička, Hlaváč, Lysko, Šprňa, Střelec, Tesař (Makový).

ŠELEŠOVICE – STŘÍLKY 2:1 (0:0)

„V prvním poločase jsme byli na šance lepší. Inkasovaný gól nás nakopl a průběh jsme zvrátili v náš prospěch. V 92. minutě proti nám rozhodčí odpískal nesmyslnou penaltu, ale brankář Drábek ji zneškodnil,“ řekl domácí trenér Petr Mozga.

„Bylo to velmi tvrdé utkání, po kterém máme početnou marodku. Věděli jsme o soupeři, že hraje tvrdě, ale že nás rozkope před zraky rozhodčího je dost zarážející. Po poločase, v němž rozhodčí jako jediný neviděl alespoň dvě penalty za ruce ve vápně, se prosadil po krásné akci Buše do prázdné branky Hubr. Po brance hráči domácích přidali a po neodpískaném tvrdém faulu na Stuchlíka (pro zranění vystřídán), vyrovnali. Druhá branka domácích přišla záhy a po hrubé chybě obránce Vrby zvýšili na 2:1. O body jsme se však připravili sami, když v posledních vteřinách zápasu neproměnil penaltu Hubr,“ řekl k utkání sekretář Střílek Karel Pavlík.

Branky: Doležal, Večerka – Hubr. Rozhodčí: Zimmerman. Diváci: 110.
Šelešovice: Drábek – Bruna, Zakravač, J. Husařík, P. Husařík, Minks, F. Mozga, Holík, Kulcsar, Večerka, Sigmund (Scholz, Doležal, Knap).
Střílky: Chalupa – Kubáček, Posolda, Elzner, Vrba, Konfál, Hubr, Daníček, Buš, Klanica, Brňák, (46. Stuchlík, 70. Vrtal).

LITENČICE – KVASICE B 2:5 (0:3)

Hosté zápas rozhodli už do 20. minuty. Po rychlém inkasovaném gólu Kvasic chtěli domácí hned odpovědět, ale dvě velké šance nevyužily. Od této chvíle se domácí hráči opět složili a hosté během pár minut upravili na poločasových 0:3.

I přes domluvu v kabinách, nastoupili domácí ve velké křeči a výsledkem byly další dvě branky v domácí síti.

„Teď máme čtrnáct dní volno, tak věřím, že se dají chlapi do zdravotní a psychické pohody, protože poslední dobou hrají v těžké křeči. Špatné výsledky se začínají projevovat i na zájmu diváků, tak se budeme muset snažit ještě mužstvo posílit,“ řekl předseda domácího klubu Josef Smažinka.

„Do zápasu jsme nastoupili s chutí. Celá hra se nám dařila, z čehož jsme vytěžili vedení v poločase 3:0 a dvě stoprocentní šance, které jsme neproměnili. Soupeř měl jednu vyloženou šanci, kterou Belza vyrazil. Ve druhém poločase jsme polevili, ale i přesto se nám podařilo dát ještě dvě branky. Poté jsme už obrannou fázi vypouštěli, z čehož domácí vytěžili korigování výsledku,“ řekl po utkání vedoucí mužstva hostí Aleš Judas.

Branky: 60. Hamala, 70. Tesák – 15., 54. a 56. Navrátil, 7. Dohorák, 20. Bartoník. Rozhodčí: Hušek. Diváci: 60.
Litenčice: Derka – Štěrba, Veselý, Kunčar, F. Pátik, M. Pátik, Raclavský, Hamala, Výrostek, Rachtava, Tesák (Krejčí, Horňáček, Ryšánek).
Kvasice B: Belza – Judas, Droběna, Gazda, Horsák, M. Pospíšil, Smoček, Navrátil, Bartoník, V. Pospíšil, Dohorák (Dočkal, Daněk, Opravil).

RATAJE – ROŠTÍN 2:3 (0:2)

V prvním poločase zápasili domácí hráči sami se sebou. Kazili lehké přihrávky a ani nasazení nebylo velké. Toho dokázali hosté využít a po hrubých chybách obrany vsítili dvě branky.

V druhé půli bylo vidět nepatrné zlepšení ze strany domácích, ale hosté svého soupeře zlomili vstřelením třetí pěkné branky. Od té doby začali domácí hrát, více se tlačili dopředu a ze své aktivity vytěžili dvě branky.

Branky: Beneš, Avramov – Moravčík 2, Valášek. Rozhodčí: Ševčík. Diváci: 100.
Rataje: Uličník – Štolfa (Gryča), Avramov, Zloch (Horák), Deneš, Havránek, Mík (A. Chalupa), K. Chalupa, Molek, Stoklasa, Vacl.
Roštín: Knap – Novák, J. Zbořil, Stavinoha, Adamík, Malina, Valášek, Koza, Přecechtěl, Pudelka, Moravčík (Piseta, H. Zbořil).

Autor: Libor Kopčil

9.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 130 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů pracovník/ce - obsluha vícevřetenového soustruhu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč, mzda max. 170 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Holešov, - vyučení, výhodou je strojírenské zaměření, schopnost čtení výkresové dokumentace, - doba určitá s možností prodloužení, PD 6:00-14:00, 14:00-22:00 hod., - kontakt osobně na pracovišti Po-Pá pouze v rozmezí 8:00-11:00 hod. (p Bahula, p. Šamánek) , příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.). Pracoviště: Bostec s.r.o., Samostatnost, č.p. 1632, 769 01 Holešov. Informace: Pavel Bahula, +420 603 547 355. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 150 Kč Řidiči ostatních speciálních vozidel řidič VOLVO C+E. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Holešov - cesty v rámci Zlínského / Olomouckého kraje, - řidič na sklápěcí soupravu Volvo 6x4 + tandem, - ZŠ vzdělání, praxe v řízení výhodou, ŘP C + E + profesní průkaz + karta řidiče podmínkou, - HM + prémie, - kontakt telefonicky Po-Pá kdykoliv (737 159 023). Pracoviště: Martin vaňhara, 769 01 Holešov. Informace: Jana Vaňharová, +420 737 159 023. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 15 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidič B+C. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž - dle zakázek ve Zlínském kraji, - Převoz stavebního materiálu dle zakázek stavební firmy vozidlem nad 3,5t, - vyučení, ŘP sk. B+C, PD Po-Pá 7:00-15:30 hod., - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: roos@roos.cz. Pracoviště: Roos kroměříž, s.r.o., Bílanská, č.p. 1836, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Martin Roubalík, . Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště Zdounky - dle zakázek v rámci celé ČR, - vyučení v oboru nebo praxe v oboru podmínkou, ŘP B podmínkou, - PD dle zakázek, zakázky v rámci okresu - každodení návrat domů, zakázky mimo okres - týdenní turnus, doba určitá s možností prodloužení, - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.). Pracoviště: Sifat s.r.o. - zdounky, 768 02 Zdounky. Informace: Marie Vítovcová, +420 778 490 874.

Mistrovská kopaná. Tady je přehled odehraných utkání a tabulky

Fotbalisté Kroměříže. Ilustrační foto

Kroměříž se loučila jednoznačnou výhrou nad Rýmařovem

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Stolně tenisový zápisník Lubomíra Hotaře

O víkendu byla na programu další porce stolně tenisových ligových zápasů. Nejchutnější menu svým fanouškům připravily prvoligové ženy vsetínského Sokola a třetiligové celky Šarov a KST Vsetín. V extralize žen potěšila výhra Hluku ve Vlašimi.