HOLEŠOVSKÉ HOLKY – UHERSKÝ BROD 4:3 (3:1)

,,Podali jsme nejslabší výkon v této sezoně. V utkání s kvalitním soupeřem jsme hráli dobře pouze úvodních pětadvacet minut. Po třetí brance hráčky polevily v nasazení a přestaly plnit taktické pokyny. Ani ve druhé pětačtyřicetiminutovce se náš herní projev nezlepšil. Naopak slovácký kolektiv dobře kombinoval a po zásluze po vlastní brance Tiefenbachové a z oprávněně nařízené penalty skóre srovnal na 3:3. Naštěstí se hned záhy ujala trefa Doleželové a duel jsme dovedli k tříbodovému zisku,“ oddechl si holešovský šéftrenér Slavomír Bednář starší po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího Josefa Zavřela.

,,Celý první poločas jsme prospali. V první půli nám chybělo nasazení a agresivní napadání holešovské rozehrávky. Po změně stran už jsme byli lepším družstvem. Dařil se nám rychlý přechod do útoku a podařilo se nám vyrovnat na 3:3. Ovšem na čtvrtou branku domácích už jsme nedokázali odpovědět. Ve zbytku střetnutí jsme však měli šance. V koncovce nám ale chybělo štěstí,“ konstatoval uherskobrodský trenér Jan Gazdík po těsné nedělní porážce.

Branky: Doleželová 2, Stavjaníková, Sklenaříková – Psotková, vlastní Tiefenbachová, Adamíková.

Holešovské holky: Kateřina Pitnerová – Stavjaníková, Slezáčková, Doleželová, Pospíšilíková, Sklenaříková, Řiháková, Křenková, Tiefenbachová, Kateřina Slavíková, Setínská. Střídaly: Kotasová, Jiroušková, Motlochová, Vašíčková, Julie Slavíková, Karolína Slavíková.

Uherský Brod: Karolová – Šotová, Oharková, Juráková, Adamíková, Dzuráková, Baná, Kateřina Fojtíková, Psotková, Smělíková, Dufková. Střídaly: Gorčíková, Gáňová, Vidová.

BŘEZŮVKY – VLKOŠ 2:0 (1:0)

,,Po celý průběh zápasu jsme měli převahu. Tvořili jsme hru a soupeřky jsme přestříleli. Hosté v prvním poločase zahrozili pouze ze dvou nebezpečných akcí. Gólově se však prosadila pouze ve čtyřiatřicáté minutě po individuálním průniku Chudárková. Po přestávce Vlkoš úplně odpadl. Jihomoravanky jsme vůbec nepouštěli do naší šestnáctky. I ve druhé polovině utkání jsme měli hodně střel i rohových kopů. Ovšem vstřelili jsme už jenom jednu branku. O tu se postarala v osmasedmdesáté minutě po sólové akci Heckelová,“ hodnotil střetnutí kouč Březůvek Karel Dolina.

,,Na pohodovém vítězství mají největší podíl zkušená gólmanka Vaculíková a trojice mladých tahounek Tereza Heckelová, Terezie Ondrašíková a kapitánka Kristýna Chudárková,“ dodal ještě Dolina.

Letecké snímky ze zápasu

Branky Březůvek: Chudárková, Heckelová.

Březůvky: Vaculíková – Vavrušová, Šárová, Urbánková, Vítková, Ondrašíková, Heckelová, Huťková, Monika Zábojníková, Chudárková, Bukovjanová. Střídala: Škárková.

PROTIVANOV – BEZMĚROV 0:3 (0:1)

,,Utkání režírovala útočnice Michaela Konečná. Kromě toho že tvořila naši hru, tak vstřelila dvě branky,“ upozornila bezměrovská kapitánka Monika Dočkalová.

Její tým si na půdě Protivanova připsal druhou výhru v soutěži. ,,I bez Evy Kristýnové jsme měly vyhrocený zápas pod kontrolou. V prvním poločas jsme byly lepším celkem. Lépe jsme kombinovaly a vytvářely jsme si šance. Po změně stran jsme na chvíli polevily v nasazení, ovšem závěr střetnutí jsme si pohlídaly. V devětasedmdesáté minutě přidala druhý gól po ráně z hranice šestnáctky Konečná a šest minut před koncem duelu Adéla Pitnerová pojistila třetí trefou v síti Tempírové náš tříbodový zisk,“ konstatovala spokojená Dočkalová.

Branky Bezměrova: Konečná 2, Adéla Pitnerová.

Bezměrov: Lucie Pitnerová – Strašáková, Baštincová, Houšková, Novotná, Adéla Pitnerová, Novosadová, Konečná, Dočkalová, Trávníčková, Hovořáková. Střídaly: Krejčí, Spitzerová, Foltýnová, Pechová.