Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ve 2. kole prokázal největší znalost regionálního fotbalu Petr Skypala z Lubné

Kroměříž - Do podzimních fotbalových bitev v našem regionu se mohou zapojit nejen hráči a funkcionáři, ale také čtenáři Kroměřížského deníku. Právě jim je určena tipovací soutěž Tip liga.

21.8.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Pavel Kacerovský

V rámci ní si ověří, zda jsou jejich znalosti místních fotbalových týmů či zprávy ze zákulisí postaveny na pevném základě. Pro nejlépe tipující čtenáře podzimního kola máme připraveny zajímavé hlavní ceny:

1. poukaz v hodnotě 5000 Kč na nákup lyží značky Nordica od Helia Sportu,

2. batoh EFI 134 v hodnotě 1200 Kč.

Vítěz týdenního kola získává balení piv!

Jak soutěžit?

V době trvání Tip ligy, během okresních a krajských fotbalových soutěží, najdete vždy v pondělním a úterním tištěném vydání Kroměřížského deníku pravidla i hrací kupony. Každý hrací kupon zahrnuje deset zápasů, které jsou zařazeny do aktuálního kola Tip ligy, přičemž jde o duely, které se budou hrát vždy o nastávajícím víkendu. Vlastní hra je jednoduchá: tipnete si výsledky, vyplníte hrací kupon a zašlete poštou nebo doručíte osobně do redakce. Kupon musí být kompletně vyplněný (adresa, telefon…), jinak je neplatný. Výsledky tipujete klasicky: volíte 1 jako výhru domácích, 0 na remízu a 2 na výhru hostí. Při prvním odeslání kuponu s natipovanými výsledky je potřeba při vyplňování zadat čtyřmístné číselné heslo a do kolonky startovního čísla vepsat písmeno N. To znamená, že jste novým hráčem. Redakce vám přidělí startovní číslo, které vás pak bude provázet až do konce podzimního kola soutěže. Přidělené číslo najdete na výsledkové listině daného kola Tip ligy, která bude otištěna vždy v úterním vydání Kroměřížského deníku. Po přidělení čísla už budete soutěžit pod tímto číslem. Posílat či přinést vyplněný kupon je nutné pouze při vstupu do soutěže. Později už mohou soutěžící pohodlně tipovat přes INTERNET! (www.kromerizsky.denik.cz/tipliga)

Více kuponů nedává větší naději na výhru

Každý hráč může v každém kole vyplnit na své jméno pouze jediný kupon vystřižený z novin. Dvojtipy nejsou povoleny. Každé úterý si v Kroměřížském deníku můžete přečíst, na kterém místě mezi ostatními hráči Tip ligy figurujete. Ve výsledkové listině se snadno najdete podle startovního čísla.

Systém bodování je jednoduchý

Všechny tipy odeslané poštou do redakce budou zpracovány počítačem a zkonfrontovány se skutečnými výsledky jednotlivých klání.

Za každý správný tip dostanete dva body, za chybný či nevyplněný tip pak o jeden bod přijdete. V sázce je tedy pro každého nejvíce dvacet bodů v jednom kole.

Shodu bodů rozhodne Supertrefa

Pokud dojde u soutěžících k bodové shodě, rozhodne o jejich pořadí Supertrefa, což je váš přesný tip na počet vstřelených gólů v daném kole.

Podmínkou hry o hlavní ceny není nutnost zúčastnit se všech kol. Není tedy nic ztraceno, ani když nezačnete soutěžit hned od začátku. Zapojit se můžete v kterémkoliv kole, jen opět připomínáme, že pokud začínáte, je třeba uvést v kolonce „startovní číslo" písmeno N.

Nezapomeňte proto, že vyhrát hlavní cenu může i ten, kdo se zapojí třeba v polovině soutěže.

NEJČASTĚJŠÍ NEDOSTATKY

NOVÝ HRÁČ - Každý, kdo se chce přihlásit do Tip ligy, musí napsat do kolonky pro identifikační číslo N. Kdo nenapíše nic, nebude zařazen do počítačové databáze.

POUZE JMÉNO - Nový hráč, který napíše do kuponu pouze své jméno, nebude vpuštěn do hry. K zařazení do počítačové databáze je nezbytné vyplnit celou adresu a telefon. Tyto údaje jsou pouze pro potřebu hry Tip liga a po dokončení hry je databáze smazána! Kdo napíše jen své jméno a město, přichází o možnost vyhrát!

NEVYPLNĚNÉ SČ - Vpravo dole je kolonka pro startovní číslo (SČ). Každý hráč, který se přihlásí do hry, ho má počítačem přiřazeno a je nezbytné, aby je do kolonky vepsal. Kdo nechá kolonku prázdnou, nebude v daném kole hrát.

Jak hrát Tip ligu přes internet

Poprvé musíte hlasovat na kuponu v novinách, kam zadáte v kolonce „heslo" čtyřmístný číselný kód.

Je nutno ale opravdu zadat čtyři číslice. Někteří z vás totiž v poslední Tip lize zadali písmena, a s těmi bohužel internetové a SMS tipování nefunguje. Také jako heslo nelze zadat čtyři nuly. Pokud chcete hlasovat přes internet, stačí zadat adresu www.tipliga.cz, v kolonce „vyberte deník" zvolte Kroměřížský deník a po zadání vašeho čísla a hesla můžete tipovat. Pokud dáváte přednost SMS, zašlete zprávu ve formátu

TPL KM0001 1234 01 0 1 2 0 1 2 0 1 2 0 45 na číslo 9001106. Cena SMS je 6 Kč. Za KM doplníte vaše osobní číslo (například 0532), následuje čtyřmístné heslo, číslo kola, vaše tipy a na závěr Supertrefa.

POŘADÍ TIP LIGY PO 2. KOLE

1. místo

KR0066 Petr Skypala, Lubná 11 19

KR0024 Milan Matušinec, Lutopecny 8 19

Autor: Redakce

21.8.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Srážku dvou osobních aut řešili ve středu 18. října po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.
5

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Ilustrační fotografie.

Část ulic v Bystřici bude ve čtvrtek 19. října bez elektřiny

Představujeme prvňáčky ze Základní školy v Žeranovicích

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem.

V holešovském TyMy centru ochutnávali Francii

První z Francouzských dnů zahájili v úterý v holešovském volnočasovém centru TyMy přímo v tamní kuchyňce. Vařečky se tam chopil francouzský dobrovolník Christophe Martínez.

Svůj hlas si ve volbách ohlídají také stovky voličů z Kroměřížska

Přípravy na víkendové volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu také na Kroměřížsku. Volební lístky jsou rozdány, komise určeny a radnice už pomalu oprašují volební urny. Dnešek je zároveň poslední termín, kdy si mohou lidé, kteří nemohou volit v místě svého trvalého bydliště, zažádat o voličský průkaz.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení