TJ Počenice-Tetětice – TJ Sokol Lubná 0:5 (0:4)

V 1. kole poháru OFS Kroměříž přijel do Počenic osmý celek loňského ročníku okresního přeboru TJ Sokol Lubná. Největší problémy domácí obraně působil již od počátku kanonýr Bačinský, který také v 11. minutě otevřel hlavou skóre. Počenice odpověděly břevnem Niedermertla, nicméně v konci prvního poločasu inkasovaly po hrubých chybách tři branky, a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ve druhém dějství dostali na straně hostů příležitost i hráči z lavičky, a Lubná, přes trvalý tlak, skórovala pouze v 61. minutě Ančincem.

Branky: 38. a 39. Kovařík, 11. Bačinský, 45. Skácel, 61. Ančinec. Rozhodčí: Novák. 60 diváků.

Další výsledky 1. kola: Hlinsko p. H. – Chvalčov 1:8 (1:2), Frola – Vaňák 2, Trnčák 2, Chlápek, Zmeškal, Kubaník, Spiegl, Rataje – Záhlinice 1:4 (0:2), 73. Hofírek – 25. Lochman, 34. Oračka, 59. Kratochvíl, 80. Paštěka (pen.), Šelešovice – Kyselovice 1:9.