SPARTAK HULÍN – HLUČÍN 5:0 (3:0)

Od prvních minut se hulínští fotbalisté nastěhovali na polovinu svého soupeře a svou převahu zvýraznili v úvodní čtvrthodině sérií rohových kopů. Úvodní branku však vstřelili po individuální akci Otrubou. Jediná šance hostů za celé utkání přišla ve 24. minutě, ale Botonjič pozorného Vogla nepřekonal. Pět minut před přestávkou přidal Otruba technickou střelou z dvaceti metrů druhý gól domácích a ještě než týmy odešly do šaten upravil tečovanou ránou z dálky na 3:0 Barcuch.

„Soupeř nám toho hodně dovolil. Už od začátku jsme měli převahu a dařila se nám kombinace. Kluci si fotbal s chutí užívali stejně jako já," pochvaloval si domácí kouč Josef Pospíšil.

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí měli dostatek prostoru pro svou kombinaci a ještě dvakrát se měnilo skore. Nejdříve obstřelil gólmana přesně k tyči Pacl a čtvrthodiny před koncem se mezi střelce zapsal i střídající Němec, jenž si narazil míč o tyč.

„Vstřelili jsme pěkné góly a divákům předvedli řadu povedených akcí. Jsem rád, že na konci psychicky náročné sezony máme všichni radost. Kluci dokázali, že toto mužstvo má na třetí ligu," doplnil Pospíšil.

Branky: 12. a 37. Otruba, 42. Barcuch, 60. Pacl, 75. Němec. Bez ŽK. Rozhodčí: Kubica – Sedláček, Machálek. Diváci: 100.

Hulín: Vogl – Barcuch, Paciorek, Ruman, Číhal – Pacl (82. Vymětal), Kadlec, Laciga, Dvořáček – Otruba, Ševela (60. Němec). Trenér: J. Pospíšil.