1. Komise rozhodčích

II. třída – 25. kolo (NE, 1. 6., 16.30)

1–25–1 Lubná – Kyselovice: Dundová, Daněk

1–25–2 Chvalčov – Záhlinice: Mucha

1–25–3 Zdounky – Ludslavice: Tříska

1–25–4 Martinice – Němčice: KR OFS, Zimmerman, Maniš

1–25–5 Skaštice – Mrlínek: Hušek, Chytil

1–25–6 Admira Hulín – Žeranovice (UMT): Zeman

1–25–7 Břest – Prusinovice: Zapletal, Z. Novák

Dohrávka 23. kola (PÁ, 30. 5., 17.00)

1–23–1 Martinice – Záhlinice: Veselý, Chytil, Zimmerman

III. třída, sk. A – 21. kolo (NE, 1. 6., 16.30)

2–21–1 Rajnochovice – Komárno: A. Novák

2–21–2 Hlinsko p. H. – Rusava B: Měrka

2–21–3 Loukov – Zahnašovice: Sedlář

2–21–4 Žalkovice B – Rymice (14.00): Vybíral

2–21–5 Kyselovice B – Kostelec u Hol. (SO): Ševčík

2–21–6 Tučapy – Pravčice: Dunda

III. třída, sk. B – 25. kolo (NE, 1. 6., 16.30)

3–25–1 Rataje – Lubná B: Mikšík

3–25–2 Lutopecny – Počenice: Pančocha

3–25–3 Dřínov – Zlobice: Čech

3–25–4 Troubky – Roštín: Capanda

3–25–5 Bezměrov – Šelešovice: Veselý

3–25–6 Litenčice – Bařice: Jelínek

Dorost – 25. kolo

4–25–1 Rajnochovice – Lubná (NE, 14.00): A. Novák

4–25–2 Roštění – Kvasice (NE, 14.00, hř. Holešov): Kotas

4–25–3 Žalkovice – Kroměříž B (SO, 16.30): Rogožan

4–25–4 Skaštice – Mrlínek (NE, 13.30): Chytil

4–25–5 Kostelec u Hol. – Šelešovice (NE, 14.00): Benda

4–25–6 Těšnovice – Zborovice (SO, 16.30): Zimmerman

Mladší žáci – 21. kolo

7–21–1 Kyselovice – DFK Holešov (NE, 14.30): Hrčo

7–21–2 Němčice – Kroměříž C (NE, 14.00): Daněk

7–21–3 Martinice – Slavkov p. H. (NE, 10.00): Maniš

7–21–4 Pravčice – Kostelec u Hol. (NE, 10.00): Zapletal

7–21–5 Břest – Zborovice (NE, 14.45): Z. Novák

Přípravky (SO, 31. 5., 14.00, hř. Kvasice)

Kvasice – Zdounky, Žalkovice – Chvalčov, Chvalčov – Zdounky, Kvasice – Žalkovice

KR upozorňuje rozhodčí na povinnost včasného odesílání zápisů o utkání na OFS. Zápisy musí být na OFS do středy do 13 hodin.

Stále se opakují nedostatky ve vyplňování zápisů (popis přestupků vyloučených hráčů). Rozhodčí musí postupovat pokynů, které mají k dispozici. Přestupky vyloučených hráčů je nutné rozepsat na zadní straně zápisu.

2. STK

Pokuty za nehlášení výsledků a střelců

Muži: Kyselovice B – Zahnašovice, pokuta pro Kyselovice – 50 Kč.

Mladší žáci: Pravčice – Kroměříž C, pokuta pro Pravčice – 50 Kč.

Přípravky: Žalkovice pokuta 50 Kč, Chvalčov pokuta 50 Kč.

Kontumace

Muži: Žalkovice B – Rusava B 3:0 pro nedostavení se mužstva Rusava B k utkání. Mužstvo Rusavy uhradí OFS pokutu 1000 Kč a mužstvu Žalkovic částku 800 Kč, které jsou splatné do 10. 6. 2008.

Schválení turnaje

TJ Mrlínek pořádá 13. července na hřišti v Loukově turnaj mužů „O pohár zemské osy“.

Předložení registračního průkazu

Dne 28. 5. se dostaví ve 14.00 hodin na OFS (STK) vedoucí družstva žáků Kostelce u Holešova Zdeněk Šidlík a přinese reg. průkaz žáka Jana Šikuly.

TJ Mrlínek zaplatí za odřízení zápasu rozhodčímu Rogožanovi částku 260 Kč.

3. Disciplinární komise

Podmíněné tresty: Petr Rozsypal (Skaštice) – 3 SU do 30. 9., 50 Kč. Ondřej Smoček (Kvasice) – 3 SU do 30. 9., 50 Kč. Michal Konečný (Ludslavice) – 2 SU do 22. 8., 100 Kč.

Nepodmíněné tresty: Bedřich Caletka (Ludslavice) – 2 SU od 21. 5., 100 Kč. Martin Nevřala (Pravčice) – 2 SU od 14. 5., 100 100 Kč. Jakub Derka (Zborovice) – 4 SU od 21. 5., 50 Kč.

Poplatky za žluté karty: Chvalčov (35× ŽK) – 100 Kč, Břest (45× ŽK) – 100 Kč, Rataje (20× ŽK) – 100 Kč, Bezměrov (40× ŽK) – 100 Kč, Zlobice (35× ŽK) – 100 Kč, Šelešovice (40× ŽK) – 100 Kč, Rymice (40× ŽK) – 100 Kč, Komárno (25× ŽK) – 100 Kč, Pravčice (35× ŽK) – 100 Kč.

Mládež: Mrlínek (15× ŽK) – 50 Kč, Pravčice (20× ŽK) – 50 Kč.

Zdounky: Vladimír Andrýsek (trenér) – pokuta 1000 Kč za nevhodné chování v zápase Zdounky – Kyselovice.

4. VV: upozorňuje oddíly na změnu silničního zákona od 1. května 2008 v oblasti používání dětských sedaček. Fotbalových klubů se tento zákon týká při zajišťování přepravy žáků k zápasům.

Výkonný výbor rozhodl na svém jednání 14. května ve věci nedostatku rozhodčích takto: všechny oddíly hrající okresní přebor a III. třídu jsou povinny do losovacího aktivu (11. července 2008) nahlásit na OFS Kroměříž jednoho nového rozhodčího, který bude aktivně působit v sezoně 2008/09.

V případě, že se výrazně nezvýší počet rozhodčích pro příští ročník, určí STK oddílům, které své zástupce nenahlásí v některých případech jiné termíny utkání, než jaké uvedou v přihlášce do nového ročníku (sobota, neděle 10.15).