1. STK

1.1 Změny termínů utkání – nařízené STK

II. třída: Ludslavice – Zdounky, 10. kolo, nový termín 12. 10. 2013 (14.30), Střílky – Záříčí, 10. kolo, nový termín 12. 10. 2013 (14.30).

III. třída, skupina A: Zahnašovice – Rymice, 8. kolo, nový termín 29. 9. 2013 (15.30), Prusinovice – Chvalčov, 9. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (15.00), Prusinovice – Tučapy, 10. kolo, nový termín 12. 10. 2013 (14.30).

III. třída, skupina B: Záříčí B – Míškovice, 9. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (15.00).

OP mladší žáci, skupina A: Prusinovice – Žeranovice, 7. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (13.00).

1.2 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledku: Kroměříž C (mladší žáci, druhý případ) – pokuta 100 Kč, Zdounky (mladší přípravka) – pokuta 50 Kč.

Chybné hlášení střelců: Dřínov (muži), Chvalčov (starší žáci) – oba pokuta 50 Kč.

Neuvedeni HR: Martinice (mladší žáci), Kvasice (starší přípravka), Morkovice (starší přípravka), Morkovice (mladší přípravka) – všichni důtka.

Neuvedení ID u funkcionářů mužstva: Kyselovice B (muži, Otáhal) – pokuta 100 Kč.

Nedoručení zápisu o utkání: Kroměříž C (mladší žáci) – pokuta 100 Kč, klub Hanácké Slavie Kroměříž je vyzván STK, aby neprodleně zaslal na OFS zápisy dvou domácích utkání žáků.

1.3 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, dohrávka 4. kola

7–4–1 Elko Holešov B – Prusinovice (25. 9. 2013, 17.00, hř. Všetuly)

OP mladší žáci, skupina A, 6. kolo

7–6–1 Elko Holešov B – Martinice (28. 9. 2013, 13.00, hř. Všetuly)

7–6–2 Chvalčov – Prusinovice (29. 9. 2013, 13.00)

7–6–3 Žeranovice – Rajnochovice (29. 9. 2013, 13.00)

7–6–4 Mrlínek – DFK Holešov (29. 9. 2013, 10.00)

OP mladší žáci, skupina B, 6. kolo

8–6–1 Lutopecny – Rymice (29. 9. 2013, 13.00)

8–6–2 Dřínov – Zdounky (29. 9. 2013, 13.00)

8–6–3 Lubná – Skaštice (29. 9. 2013, 10.00)

OP starší přípravka, skupina A, 6. turnaj, 28. 9. 2013 (13.00)

Pořadatel Prusinovice, volno Rataje: Prusinovice – Morkovice, Loukov – Kroměříž, Prusinovice – Loukov, Morkovice – Kroměříž.

OP starší přípravka, skupina B, 4. turnaj, 28. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Koryčany: Koryčany – Kvasice, Žalkovice – Lutopecny, Kvasice – Lutopecny, Koryčany – Žalkovice.

OP mladší přípravka, skupina A, 6. turnaj, 28. 9. 2013 (13.00)

Pořadatel Prusinovice, volno Rataje: Loukov – Kroměříž, Prusinovice – Morkovice, Morkovice – Kroměříž, Prusinovice – Loukov.

OP mladší přípravka, skupina B, 4. turnaj, 28. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Roštění: Chvalčov – Roštění, Slavkov p. H. – Zdounky, Roštění – Zdounky, Chvalčov – Slavkov p. H.

1.4 Nové termíny nesehraných utkání

II. třída: Záříčí – Morkovice B, 6. kolo, náhradní termín 28. 10. 2013 (14.00), Kroměříž B – Zborovice, 6. kolo, náhradní termín 28. 10. 2013 (14.00).

III. třída, skupina C: Lubná B – Šelešovice, 6. kolo, náhradní termín 2. 11. 2013 (13.30).

OP mladší žáci, skupina A: Elko Holešov B – Prusinovice, 4. kolo, nový termín 25. 9. 2013 (17.00, hř. Všetuly).

OP mladší žáci, skupina B: Kroměříž C – Lubná, 4. kolo, nový termín 15. 9. 2013 (13.30), změna pořadatelství

OP mladší přípravky, skupina B: pořadatel Lutopecny, 2. turnaj, nový termín 19. 10. 2013 (10.00).

1.5 Zápisy o utkání (mladší žáci a přípravky)

V zápisu o utkání mohou být uvedení jen hráči starší šesti let s platným registračním průkazem a členstvím ve FAČR. Pořádající oddíl musí vyplnit hlavičku zápisu o utkání a zajistit rozhodčího (a jeho zapsání do zápisu o utkání). Funkcionáři obou mužstev musí uvést své ID. Na zadní stranu zápisu o utkání uvede rozhodčí všechny střelce branek (číslo hráče, celé jméno, případně minuta vstřelení branky). Pořádající oddíl hlásí ihned po skončení utkání výsledek a střelce na telefon 602 511 429 a zápis zasílá následující pracovní den doporučeně na adresu OFS Kroměříž, Vrchlického 2899, 76701 Kroměříž.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 8. kolo, 29. 9. 2013 (15.30)

1–8–1 Střílky – Slavkov p. H.: Hušek

1–8–2 Záříčí – Zdounky (SO): Mucha

1–8–3 Kroměříž B – Kyselovice (SO): Šindelek

1–8–4 Ludslavice – Morkovice B (14.30): Tříska

1–8–5 Rusava – Zborovice (SO): Slováček

1–8–6 Lubná – Němčice: Panáček

1–8–7 Loukov – Mrlínek: Caletka

III. třída, skupina A, 8. kolo, 29. 9. 2013 (15.30)

2–8–1 Zahnašovice – Rymice: KR

2–8–2 Komárno – Prusinovice: Vybíral

2–8–3 Chvalčov – Rajnochovice: Rosický

2–8–4 Tučapy – Holešov B: Benda

2–8–5 Hlinsko p. H. – Kostelec u Hol. B: Panáček

III. třída, skupina B, 8. kolo, 29. 9. 2013 (15.30)

3–8–1 Záhlinice – Záříčí B (15.00): Stuchlík

3–8–2 Míškovice – Martinice: Skyba

3–8–3 Kyselovice B – Skaštice B (SO): Sedlář

3–8–4 Žeranovice – Břest: Jelínek

3–8–5 Pravčice – Mysločovice B (SO): Rosický

III. třída, skupina C, 8. kolo, 29. 9. 2013 (15.30)

4–8–1 Lutopecny – Zlobice: Veselý

4–8–2 Zborovice B – Kvasice B: Sanislo

4–8–3 Počenice – Bezměrov: Žigmund

4–8–4 Dřínov – Bařice: Závojský

4–8–5 Lubná B – Litenčice (SO): Caletka

4–8–6 Šelešovice – Rataje: Šindelek

OP dorost, 6. kolo, 29. 9. 2013

5–6–1 Lutopecny – Kostelec u Hol (28. 9. 2013, 15.30): Jelínek

5–6–2 Dřínov – Zborovice (28. 9. 2013, 15.30): Žigmund

5–6–3 Břest – Žalkovice (12.30): Závojský

5–6–4 Mrlínek – Rataje (12.30): Skyba

OP starší žáci, 6. kolo, 29. 9. 2013

6–6–1 Zlobice – Chvalčov (13.00): Veselý

6–6–2 Zdounky – Chropyně (28. 9. 2013, 14.00): Čech

6–6–3 Bezměrov – Těšnovice (13.00): Sanislo

Moravskoslezská divize žen skupina B, 29. 9. 2013 (14.00)

FK Holešovské holky – TJ ZEMAS Hovorany (hřiště Na Střelnici): AR1 Sedlář, AR2 Zapletal

Krajský přebor žen, 28. 9. 2013 (15.30)

DFK Holešov – Březůvky: AR1 Novák, AR2 Zakopal

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

DŘÍNOV dorost: Tomáš Handl – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 15. 9. 2013, 50 Kč.

RATAJE dorost: Matěj Šiška – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 15. 9. 2013, 50 Kč.

3.2 Ostatní

MARTINICE družstvo mužů: za bezdůvodné odmítnutí pokračování ve hře v zápase Skaštice B – Martinice – se trestá odebráním 3 soutěžních bodů po skončení základní části soutěže a peněžitou pokutou 2000 Kč splatnou do 15 dnů od zveřejnění v úřední zprávě.

MORKOVICE mladší přípravka: Žourek Petr – vedoucí družstva mladší přípravky, za umožnění neoprávněného startu hráče v zápase Rataje – Morkovice – se trestá zákazem výkonu funkce vedoucího družstva na 3 měsíce podmíněně do 18. 12. 2013 a peněžitou pokutou 200 Kč. Poplatek za projednání 200 Kč.

4. FAČR

4.1 Přestupy, hostování, střídavý start

Upozorňujeme fotbalové kluby, že v souladu s čl. 5/2a Přestupního řádu pro neprofesionální fotbalisty, je nutné ke každé žádosti o přestup, hostování, ukončení hostování nebo předčasné ukončení hostování přikládat novou fotografii. Bez nové fotografie nebude změna v registraci provedena. Tiskopis – Ohlášení přestupu, hostování a přihlášek k registraci musí být vždy originál.

Při žádosti o jakoukoliv změnu registrace (přestup, hostování, střídavý start, přihláška k registraci atd.) musí souhlasit číslo klubu, název klubu a razítko odpovídající názvu klubu – pozor i na zkratky v názvech.

V případě nesouhlasu nebude změna na registraci provedena.

5. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

5.1 Neuhrazené pokuty

Kyselovice – 2200 Kč, opakovaný termín pro úhradu 15. 10. 2013, jinak bude klub postižen pořádkovou pokutou.