1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledku: Mrlínek (přípravka) – pokuta 50 Kč.

Chybné hlášení střelců: Roštění (muži) – pokuta 50 Kč.

Pozdní doručení zápisu o utkání: Mrlínek (přípravka) – pokuta 100 Kč.

Neuvedení počtu pořadatelů: Roštín (muži) – pokuta 100 Kč.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 13. kolo, 30. 10. 2011 (13.30)
1–13–1 Holešov B – Morkovice B (10.15, hř. Všetuly): Caletka, AR1Rybka, AR2Zapletal ml.
1–13–2 Roštění – Žeranovice: Dunda M.
1–13–3 Střílky – Rusava: Mucha
1–13–4 Slavkov p. H. – Kyselovice: Vymětal
1–13–5 Prusinovice – Skaštice (PÁ, 28. 10. 2011, 13.30): Tříska, AR1 Panáček R., AR2 Panáček M.
1–13–6 Rataje – Mrlínek (SO): Novák
1–13–7 Němčice – Rajnochovice: Nevřala

III. třída, skupina A, 15. kolo, 28. 10. 2011 (14.00)
2–15–1 Hlinsko p. H. – Rymice: Dunda R.
2–15–2 Tučapy – Martinice: Dunda M.
2–15–3 Břest – Mysločovice B: Tichánek
2–15–4 Komárno – Chvalčov: Hušek, AR1 Karlík, AR2 Rybka
2–15–5 Ludslavice – Skaštice B: Dundová
2–15–6 Pravčice – Loukov: Koláček
2–15–7 Zahnašovice – Kostelec u Hol. B: Měrka

III. třída, skupina A, 13. kolo, 30. 10. 2011 (13.30)
2–13–1 Rymice – Žalkovice B: Dundová
2–13–2 Hlinsko p. H. – Mysločovice B: Hušek
2–13–3 Tučapy – Chvalčov: Veselý
2–13–4 Břest – Skaštice B: Koláček
2–13–5 Komárno – Loukov: Skyba
2–13–6 Ludslavice – Kostelec u Hol. B: Dunda R.
2–13–7 Pravčice – Zahnašovice: Karlík

III. třída, skupina B, 15. kolo, 28. 10. 2011 (14.00)
3–15–1 Bařice – Těšnovice B: Novák
3–15–2 Šelešovice – Lubná B: Jelínek
3–15–3 Lutopecny – Roštín: Vymětal
3–15–4 Kvasice B – Počenice: Zapletal ml.
3–15–5 Dřínov – Zborovice B: Caletka
3–15–6 Rataje B – Záhlinice: Skyba
3–15–7 Kyselovice B – Zlobice: Mucha
3–15–8 Litenčice – Bezměrov: Veselý

III. třída, skupina B, 13. kolo, 30. 10. 2011 (13.30)
3–13–1 Lubná B – Těšnovice B (10.15): Tříska
3–13–2 Bařice – Roštín: Benda
3–13–3 Šelešovice – Počenice: Tichánek
3–13–4 Lutopecny – Zborovice B: Jelínek
3–13–5 Kvasice B – Záhlinice (10.15): Zapletal ml.
3–13–6 Dřínov – Zlobice: Sedlář
3–13–7 Rataje B – Bezměrov: Měrka
3–13–8 Kyselovice B – Litenčice: Zapletal st.

OP dorost, 11. kolo, 30. 10. 2011
4–11–1 Kvasice – Rataje (28. 10. 2011, 11.45): Tichánek
4–11–2 Lutopecny – Zborovice (29. 10. 2011, 13.30): Jášek
4–11–3 Břest – Mrlínek (11.15): Koláček

I. B třída

Lubná – Těšnovice (NE 30. 10. 2011, 13.30): AR1-KR, AR2-KR

Ad. Hulín – Malenovice (NE 30. 10. 2011, 13.30): AR1-KR, AR2-KR Zdounky – Míškovice (NE 30. 10. 2011, 13.30): AR1-KR, AR2-KR Zborovice – Lůžkovice (NE 30. 10. 2011, 13.30): AR1-KR, AR2-KR

2.2 Pokuta

Rozhodčí Rybka se trestá pokutou 200 Kč za nesplněnou delegaci na utkání.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Loukov: John Jakub – 1 SU nepodmíněně od 19. 10. 2011, 100 Kč.

Břest: Zapletal Jiří – 1 SU nepodmíněně od 12. 10. 2011, 100 + 100 Kč.

Šelešovice: Husařík Pavel – 1 SU nepodmíněně od 12. 10. 2011, 100 + 100 Kč.

3.2 Změna trestu

Prusinovice: Kopřiva Jaroslav – žádosti se vyhovuje, zbytek trestu se promíjí, 100 Kč.

3.3 Poplatky za žluté karty

Dřínov (25×), Rymice (20×), Kvasice B (20×), Střílky (20×), Skaštice B (20×), Zlobice (15×), Prusinovice (15×), Litenčice (15×), Kyselovice (15×), Žalkovice B (15×), Bařice (15×), Lubná B (15×), Holešov B (10×), Loukov (10×) – všichni 100 Kč.

3.4 Neprojednáno

Dřínov: Strašák Karel

Němčice: Niedermertl Libor

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Změna účtu

OFS Kroměříž jako právní subjekt má nový účet: 2270698399/0800.

Žádáme oddíly, aby veškeré platby nad 500 Kč zasílaly na tento účet. Jako variabilní symbol uvádějte: číslo oddílu.

5. TRENÉRSKO-METODICKÁ KOMISE

Trenérský kurs licence C proběhne ve dnech 26. a 27. 11. 2011 v Roštíně. Zájemci se mohou hlásit do 27. 10. 2011 na tel. 602 511 429, nebo mailem: ofskromeriz@tiscali.cz. Cena kursu je 500 Kč.

6. KOMISE MLÁDEŽE

Kluby, které budou do 31. 12. 2011 pořádat halové turnaje mládeže mohou na KFS Zlín žádat do 30. 10. 2011 o dotaci.